Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zielony koniec tygodnia

Zielony koniec tygodnia

Money.pl / 2009-01-16 17:14
Komentarze do wiadomości: Zielony koniec tygodnia.
Wyświetlaj:
styropian / 2009-01-17 16:43 / Tysiącznik na forum
Wszak zastanawiam się, o ile zostanie przecenione MIL na otwarciu w poniedziałek, po informacji z Odlewni. Może warto rozważyć poziom wejścia.
Mieczyslaw / 2009-01-17 18:14 / Uznany Gracz Giełdowy
z tego co wiem to nie tylko millenium
zbig$ / 2009-01-17 16:50 / Uznany gracz - weteran 93/94
okolice 1,4 zł zgodnie z regułą, ze besa musi zezrec 90% od szczytu...

scisle traktujac zygzaka od szczytu na 14 to wykres pokazuje, ze papier zmierza do bankructwa, byc moze z powodu opcji, byc moze wielkiej ilosci kred. hipo i jakis obcy go przejmie i zacznie czystke i licytacje...

a patrzac litosciwym okiem to dolek tam gdzie kiedys czyli okolice 2 zł
styropian / 2009-01-17 17:03 / Tysiącznik na forum
bankructwo? nie sądzę. MIL wciąż ma ogromną liczbę klientów i renomę wśród ulicy.
zbig$ / 2009-01-17 17:47 / Uznany gracz - weteran 93/94
opcje i hipo go moga polozyc, ale rzeczywiscie udzielal tych kredytow w chf na ludzkich warunkach, od kilku ludzi słyszalem
zbig$ / 2009-01-17 17:58 / Uznany gracz - weteran 93/94
no i na karcie kred. maja tylko 10% jak splacasz nia inna karte - tak robie, jedna kupuję a druga splacam i zamiast 20% jest 10...
dodge / 2009-01-17 16:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2009-01-17 12:04:33 | dodge [ Áurea praxis, stérilis theória. 07/08 ]
Re: Zielony koniec tygodnia [3]

2009-01-17 00:23:00 | 94.254.164.* | czytajcie!
Re: Zielony koniec tygodnia [1]
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=629

Co gotuje nam pan prezydent?


ależ bzdury
skomentuj zgłoś do usunięcia

2009-01-17 14:56:02 | Kenobi [ "Uznany malkontent giełdowy" ]
Czyżby?
skomentuj zgłoś do usunięcia

2009-01-17 15:55:20 | zbig$ [ Weteran 93/94 ]
dziwi mnie ktos kto ma w nicku takie motto, ze tak pisze...(((
skomentuj zgłoś do usunięcia

2009-01-17 15:55:39 | zbig$ [ Weteran 93/94 ]
ken chodzi o dodza


Kilka cytatów z tego tekstu:
1)
„Taki apel był jak najbardziej uzasadniony. Traktat lizboński bowiem nie jest zwyczajnym traktatem, ale umową o utworzeniu w Europie nowego państwa, którego Polska będzie częścią składową. Oznacza on zatem, że Polska wyrzeka się niepodległości, bo nigdy jeszcze żadna część składowa jakiegokolwiek państwa nie była niepodległa”.
„Najważniejszym postanowieniem tego traktatu jest proklamowanie Unii Europejskiej jako nowego podmiotu prawa międzynarodowego, wyposażonego w osobowość prawną – a więc – nowego państwa. „
Bzdura totalna. Traktat lizboński tworzy nowy podmiot prawny w rozumieniu międzynarodowego prawa publicznego, nie zaś nowe państwo. Dotychczas tego nie było i unia jako unia nie funkcjonowała w obrocie prawnym międzynarodowym. Teraz będzie mogła podpisywać umowy etc. co nie oznacza, że tworzone jest nowe państwo. Dzięki temu choćby - unia jako podmiot międzynarodowy sama może podpisywać umowy w obrocie międzynarodowym, choćby nawet i z Gaspromem. Temu cytatowi zaprzecza sam fakt, że nie powstała konstytucja unii, lecz Traktat o funkcjonowaniu unii. Usunięte zostały wcześniejsze zapisy sugerujące państwowość Unii Europejskiej takie jak właśnie nazwa "konstytucja", czy też artykuły o symbolach unii (np.: flaga, hymn). Zrezygnowano również z nowego nazewnictwa aktów prawnych (ustawa, ustawa ramowa) na rzecz dotychczasowych nazw (rozporządzenie, dyrektywa). W praktyce dotychczasowe traktaty tworzące unię zostały inkorporowane do tego traktatu z modyfikacjami wynikającymi z faktu, iż stare traktaty uprzykrzały życie w Brukseli w momencie rozszerzenia unii.
Do kur ... nędzy zdecydujmy się, czy chcemy być w unii czy nie? W momencie przystąpienia do niej już częściowo zdecydowaliśmy się na ograniczenie naszej niezależności. Czy znacie przypadek, by jakiś podmiot łącząc się, bądź wchodząc w nowe struktury innej firmy nie wyrzekał się częściowo swojej niezależności? Coś za coś, albo jestem i funkcjonuję we współzależności z innymi, albo izoluję się i lecę na dno (patrz Białoruś).
Autor tego tekstu albo nie wie, albo świadomie manipuluje nie pisząc czym jest państwo w rozumieniu międzynarodowego prawa publicznego a czym podmiot międzynarodowy posiadając międzynarodową osobowość prawną. Wychodząc lekką ręką do twierdzeń o powstaniu państwa zaczyna dywagować o suwerenie i innych p********* rozwijając swoją bujną wyobraźnię.
2)
“Niestety ten obraz, chociaż bardzo oryginalny, nie jest prawdziwy. Zasada przekazania jest bowiem skutecznie podważona przez postanowienie traktatu lizbońskiego, że „państwa członkowskie ułatwiają wypełnianie przez Unię jej zadań i powstrzymują się od podejmowania wszelkich środków, które mogłyby zagrażać urzeczywistnieniu celów Unii”.
Z brzmienia tego zapisu wynika, że państwa członkowskie, na wezwanie władz Unii, będą musiały powstrzymać się od działań, nawet choćby leżały one w ich kompetencjach, jeśli tylko władze Unii uznają, że działania takie „mogłyby zagrażać” urzeczywistnieniu celów Unii.
Na przykład; Polska sprzeciwia się legalizacji tzw. małżeństw jednopłciowych, chociaż Komisja Europejska twierdzi, że sprzeciwia się to co najmniej dwóm celom Unii: przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu i zwalczaniu dyskryminacji. Po ratyfikacji traktatu lizbońskiego Polska już nie będzie mogła skutecznie sprzeciwić się legalizacji małżeństw jednopłciowych”.
Nie wiem co mam powiedzieć ... Jestem zażenowany. Traktat lizboński nadaje prawny charakter Karcie Praw Podstawowych. Wielka Brytania i Polska zastrzegły ograniczenie stosowania Karty dla swoich obywateli poprzez zapisy w protokole 7 traktatu. Co to oznacza? Protokół ogranicza na przykład możliwość powoływania się na prawa i zasady zawarte w Karcie, tylko do przypadków, gdy zostały one dookreślone w prawie krajowym, i w takim zakresie, w jakim funkcjonują w prawie krajowym. Skąd więc u autora tekstu twierdzenia sugerujące, że związki homoseksualne będą zalegalizowane w Polsce skoro nie ma tego uprawnienia w naszym ustawodawstwie.
3)
Odnośnie wyjścia z unii i tych okresów dwuletnich. Dotychczas nie było procedury wyjścia z unii. W momencie tworzenia podmiotowości międzynarodowej musiał taki zapis powstać. Powstała bowiem struktura, w której wszystkie elementy fu
zbig$ / 2009-01-17 16:54 / Uznany gracz - weteran 93/94
Temu cytatowi zaprzecza sam fakt, że nie powstała konstytucja
unii, lecz Traktat o funkcjonowaniu unii. Usunięte zostały wcześniejsze zapisy sugerujące
państwowość Unii Europejskiej takie jak właśnie nazwa "konstytucja", czy też artykuły o
symbolach unii (np.: flaga, hymn).
-------------
a czym to jest jak nie konstytucja, panstwem, itd, zas usuniecie zapisow to maskowanie i zaklinanie rzeczywistosci
dodge / 2009-01-17 16:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dupa jasia zbig$ - w międzynarodowym obrocie prawnym funcjonuje wiele podmiotów, one wszystkie też są państwami? Wkraczamy w nowy etap stowarzyszenia z unią, ale do powstania nowego tworu państowego jeszcze daleko
zbig$ / 2009-01-17 17:48 / Uznany gracz - weteran 93/94
moze i daleko, ale spory krok do przodu...za kilka lat ogłoszą sie imperium i juz...
zbig$ / 2009-01-17 17:49 / Uznany gracz - weteran 93/94
choc moze masz racje, bo przeciez celem jest nie "panstwo ue", ale rzad swiatowy...
i unia sie w nim roztopi tak jak my i inni w unii
zbig$ / 2009-01-17 16:56 / Uznany gracz - weteran 93/94
Do kur ... nędzy zdecydujmy się, czy chcemy być w unii czy nie? W momencie przystąpienia do niej już częściowo zdecydowaliśmy się na ograniczenie naszej niezależności. Czy znacie przypadek, by jakiś podmiot łącząc się, bądź wchodząc w nowe struktury innej firmy nie wyrzekał się częściowo swojej niezależności? Coś za coś, albo jestem i funkcjonuję we współzależności z innymi, albo izoluję się i lecę na dno (patrz Białoruś).
------------
ni e slyszalem nic o kryzysie na bialorusi...))))

moze i chemy byc w unii, ale panstw czy krajow, a nie w imperium, ktore zetrze w proch panstwa i narody
dodge / 2009-01-17 17:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zbig$ a ty ciągle o jakimś imperium o pańśtwie, toż tłumaczę, że nie ma nowego pańśtwa, wiele krajów na to sie nie godzi w unii
zbig$ / 2009-01-17 17:50 / Uznany gracz - weteran 93/94
ale kilka sie po cichu godzi, bo bedą tym kramem kręcic...)))
moze bedzie to panstwo choc oficjalnie sie bedzie mowic, ze nie ma i a jakze kraje sa suwerenne itd, ale kilka z nich bedzie "przewodzic" czyli rzadzic
zbig$ / 2009-01-17 16:58 / Uznany gracz - weteran 93/94
Nie wiem co mam powiedzieć ... Jestem zażenowany. Traktat lizboński nadaje prawny
charakter Karcie Praw Podstawowych. Wielka Brytania i Polska zastrzegły ograniczenie
stosowania Karty dla swoich obywateli poprzez zapisy w protokole 7 traktatu. Co to
oznacza? Protokół ogranicza na przykład możliwość powoływania się na prawa i zasady
zawarte w Karcie, tylko do przypadków, gdy zostały one dookreślone w prawie krajowym, i w takim zakresie, w jakim funkcjonują w prawie krajowym. Skąd więc u autora tekstu
twierdzenia sugerujące, że związki homoseksualne będą zalegalizowane w Polsce skoro nie ma tego uprawnienia w naszym ustawodawstwie.
----------
jakie sa gwarqncje ze po 1sze bedzie to respektowane (jak miala byc zas. jednomyslnosci, irlandia odrzucila i znowu ja zmuszaja???)
po 2gie unia moze zażadac, jak to opisuje autor i nici z karty praw...
dodge / 2009-01-17 17:05 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Traktat lizboński nadaje prawny charakter Karcie Praw Podstawowych - toż ci napisałem, że Polska m.in zastrzegła sobie pewne prawa i unia tego nie może wymusić na nas - oczywiście w ten sposób jak piszesz, to żadnych gwarancji nie ma, bo ja ci mogę zagwarantować tylko, że oboje będziemy płacić podatki do końca życia, a potem umrzemy
zbig$ / 2009-01-17 17:52 / Uznany gracz - weteran 93/94
to po co sie pakujemy w to bajno, tak jak jest na razie niech wystarczy, ale skoro tak pra, to chcą czegos wiecej, a czyms wiecej jest nic innego chyba jak panstwo, czy jak chcesz nowy podmiot miedzynaorosowy...)))
dodge / 2009-01-17 16:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
punkt trzeci, bo ucieło:

3)
Odnośnie wyjścia z unii i tych okresów dwuletnich. Dotychczas nie było procedury wyjścia z unii. W momencie tworzenia podmiotowości międzynarodowej musiał taki zapis powstać. Powstała bowiem struktura, w której wszystkie elementy funkcjonowania muszą być uregulowane. Nie widzę w tym żadnych podstępów, a bardziej zabezpieczenie spokojnego bytu w Europie bez konfliktów zbrojnych. Historia Europy pokazała już niejednokrotnie, że państwa o autorytarnych rządach doprowadzały do zaognień w tej części świata. Tak zresztą jest wszędzie. Traktować te zapisy należy bardziej jako profilaktyczne wczesne działanie przeciw tworzeniu nowych rządów autorytarnych w Europie wśród państw członkowskich. Chcecie mieć za sąsiada Niemcy faszystowskie (bardzo silny jest tam ruch skrajnie prawicowy, w niektórych landach już dochodzą do władzy). Oczywiście zawsze można stworzyć bajkę jaką przeczytacie w tekście przeze mnie opisywanym.
zbig$ / 2009-01-17 17:01 / Uznany gracz - weteran 93/94
a jak za rzad autorytarny uznaja cos takiego jak Haidera dzialajacy w interesie narodowym, to co? Podtruja czy zlikwiduja przywodce?
kto bedzie decydowal o tym, co autorytarne?
tak jak chyba Gebbels odpowiedzial komus, ze Hitler ma za zone zydowke Ewe Braun:
o tym, kto jest a nie jest zydem, to my decydujemy...
anonim_03 / 2009-01-17 16:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co nie zmienia faktu że traktat Lizboński i KPP jest rozczarowaniem. Osobiście wolałbym trzy strony w 30 punktami o jasnej treści, które mówiliłyby mi o moich prawach, niezależnie w jakim kraju przebywam.
dodge / 2009-01-17 16:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to już inna para kaloszy Anonimie

O turbulentnych procesach wtrysku i zapłonu czytałem :) Ciekawe podjeście. Być może coś w tym jest. Logicznie wyjaśnione. :)
anonim_03 / 2009-01-17 17:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dekadę temu byłem z "koleżeńską wizytą" na Politechnice Warszawskiej na MELu, i tam się turbulencją spalania zajmowali (robili pomiary Dopplerem). Tyle że wtedy (ropa po dychu) nikt tym nie był zaiteresowany.
dodge / 2009-01-17 16:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
autor zapomniał wspomnieć również, iz Traktat lizboński zawiera szereg drobniejszych modyfikacji, m.in. Polska i Litwa uzyskały zapis o solidarności energetycznej krajów Unii, a Holandia wymusiła zwiększeniu roli parlamentów narodowych w stanowieniu unijnego prawa - gdzie więc do k**** nędzy tworzone jest to nowe państwo?

Lekko w******** się, bo nie lubię czytać bzdur a potem ewentualnych komentarzy sugerujących brak u mnie brak logicznego myślenia. Mogę nie być magikiem giełdowym, bo daleko mi do tego i czasu mi jeszcze potrzeba, by tą wiedzę giełdową opanować w dużych rozmiarach, ale logikę czy elementarną wiedzę z prawa posiadam.
zbig$ / 2009-01-17 17:03 / Uznany gracz - weteran 93/94
autor tez posiada, bo skonczył prawo...)))

wyslij mu te uwagi majlem, odpisuje, mnie kilka razy odpisal, i to juz na 2gi dzien...)))
zbig$ / 2009-01-17 17:41 / Uznany gracz - weteran 93/94
a tak z punktu aureae praxis, to jesli teraz nie mamy nic prawie do gadania w tej UE, to coz dopiero po podpisaniu traktatu...
teraz wszystko jest wymuszane prze lobby, stowarzyszenia, fundacje, łapowki, etc.,realizowane przez pozytecznych idiotów, a potem po prostu wydadzą nakaz i wykonać...
dodge / 2009-01-17 17:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ok - dzięki - zrobie tak - :)
amigo2 / 2009-01-17 16:38 / Regulamin forum!
Wiadomości

Nie można zwolnić pracownika za bycie pijanym w pracy
(PAP, ak/17.01.2009, godz. 07:51)

Sąd najwyższej instancji w Peru orzekł w tym tygodniu, iż pracodawca nie może zwolnić pracownika za bycie pijanym w czasie wykonywania pracy - poinformował w piątek Reuter.

Zgodnie z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego w Limie Pablo Cayo, który pracował jako sprzątacz w dzielnicy Chorrillos, a został zwolniony za wykonywanie pracy po spożyciu alkoholu, musi wrócić na swoje stanowisko.

Decyzję sędziów ostro potępił rząd, twierdząc, że ustanawiają groźny precedens.
zbig$ / 2009-01-17 17:04 / Uznany gracz - weteran 93/94
mozna sprzatac po pijaku, o to pewnie chodizlo, gdyby sprawa dotyczyla kierowcy czy operatora dzwigu, pewnie wyrok bylby inny...
j.k. / 2009-01-17 14:52 / Bywalec forum
http://www.onet.tv/28962,4451,1,4403744,wideo.html
zbig$ / 2009-01-17 15:46 / Uznany gracz - weteran 93/94
nie dawajcie samych linków tylko tytul albo kilka slow komentarza...
nie wszyscy sa fanami bebe czy mo czy bry, zeby kazdy link wrzycony od razu slepo uruchamiac...)))
j.k. / 2009-01-17 16:47 / Bywalec forum
spoko Zbig
zbig$ / 2009-01-17 17:04 / Uznany gracz - weteran 93/94
no...)))
max303 / 2009-01-17 14:44 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090114/PRZEMYSL/456928225

tak se naganiam(:-)


http://stooq.pl/q/?s=bef&d=20090116
max303 / 2009-01-17 13:50 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Spółka GE zwolni nawet 11 tys. osób
Wersja oryginalna Wersja oryginalna GE unit to shed up to 11,000 workers
General Electric planuje zwolnić nawet do 11 tys. pracowników ze spółki zależnej GE Capital. Stanowi to 15 proc. wszystkich pracowników finansowego ramienia koncernu i wiąże się ze zmniejszeniem jego zaangażowania w sektor usług finansowych.

http://ft.onet.pl/11,19919,spolka_ge_zwolni_nawet_11_tys_osob,artykul.html
zbig$ / 2009-01-17 15:50 / Uznany gracz - weteran 93/94
GE GM zamiast produkowac wzieły sie za finanse i zbankrutowały...

miałem taką ksiazeczk gdzies 12 praw markletingu i stoi jak byk, ze konglomeryzacja roznych dziedzin to krok ku samobójstwu...
wprowadzili to chyba japonczyki, ale tam np, wlaczenie uslug finansowych do konglomeratu mialo na celu zaoszczedzenie na kosztach obsługi u innych banków, a tu czesc finansowa sie wyalienowala i zaczeli spekulowac i zbankrutowali
najcz / 2009-01-17 14:28 / Tysiącznik na forum
wyniki podaje w piątek,ostatnio miały dość duży wpływ na indeksy.
otto katz nielogo / 213.186.88.* / 2009-01-17 12:44
z życia forum
http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=7c8a4261936bc6d1f1c5f7960b18a4e0
otto katz nielogo / 213.186.88.* / 2009-01-17 12:53
http://tnij.org/cpnv
sorry nie urżnąłem
Batman / 2009-01-17 16:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dobre :-)
zbig$ / 2009-01-17 15:52 / Uznany gracz - weteran 93/94
mnie nie odtwarza tylko zada jakiejs donacji...moze juz jakis limit przekroczylem...(((
Batman / 2009-01-17 16:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dziwne, u mnie chodzi
dodge / 2009-01-17 12:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
hahaha
dodge / 2009-01-17 12:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2009-01-17 00:09:44 | Batman [ "Uznany Gracz Giełdowy" ]
Re: Zielony koniec tygodnia [3]
Dobra, też spadam, Na zakończenie dnia film "z życia forum część 5"

http://tnij.org/forummp5

i oczywiście pozostałe części:
http://tnij.org/forummp4
http://tnij.org/forummp3
http://tnij.org/forummp2
http://tnij.org/forummp


dla mnie bomba :)
Longterm / 2009-01-17 12:57 / Mostek Zwyciężymy!
rewelacja! wielkie graty Batman i czekamy na kolejne odcinki:)
Batman / 2009-01-17 16:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pewnie coś jeszcze nakręce :-)

a dla tych co nie widzieli to jeszcze przypomnę serię o megahossa:

http://tnij.org/megahossa6
http://tnij.org/megahossa5
http://tnij.org/megahossa4
http://tnij.org/megahossa3
http://tnij.org/megahossa2
http://tnij.org/megahossa
Life / 2009-01-17 12:15 / Tysiącznik na forum
"Życie Warszawy" pisze, że oferenci zablokowali rozpisany w Warszawie przetarg na największy w Europie kontrakt tramwajowy.
Ubiegające się o kontrakt firmy nadesłały dziesiątki pytań do specyfikacji, na które Tramwaje Warszawskie muszą odpowiedzieć. Dzięki przetargowi na 186 niskopodłogowych tramwajów za półtora miliarda złotych Warszawa miała się zaprezentować na Euro 2012 jako miasto przyjazne pasażerom. Według gazety, na realizację tego scenariusza nie ma już szans. Oferty miały zostać otwarte w środę, ale po zablokowaniu przetargu nastąpi to dopiero w marcu. "Życie Warszawy" pisze jednak, że firmy mogą zadawać kolejne pytania, wydłużając procedurę w nieskończoność. Wynika to luki w prawie zamówień publicznych. Według gazety, niektóre koncerny próbują przez pytania przesunąć termin pierwszej dostawy z 16 do 22 miesięcy od podpisania umowy. Chcą też podwyższyć zaliczkę dla Tramwajów Warszawskich. To sposób na wyeliminowanie polskiej konkurencji, której trudniej będzie uzyskać kredyt na jej wpłatę.

Pytania blokujące przetargi to bariera dla największych stołecznych inwestycji. Z ich powodu Polskie Linie Kolejowe nie otworzyły ofert na przebudowę Dworca Gdańskiego. Do powtórzonego przetargu na drugą linię Metra Warszawskiego złożono już 250 pytań.
Kenobi / 2009-01-17 12:43 / Uznany malkontent giełdowy
Robią to celowo, bo dobrze wiedzą pod co ta inwestycja, jak i jaki jest jej termin. Im później, tym władze będą bardziej wystraszone i więcej przepłacą naszych pieniędzy.
Amigo11 / 2009-01-17 12:17 / SAMA PRAWDA
hehe nie metra ni tramwajów
ururu / 2009-01-17 12:48 / Uznany Gracz Giełdowy
proponuję rowery jak w Paryżu, polscy produceci się ucieszą
i będzie ekologicznie
Amigo11 / 2009-01-17 16:06 / SAMA PRAWDA
w Paryżu nie ma metra?? :))
zbig$ / 2009-01-17 15:53 / Uznany gracz - weteran 93/94
szczegolnie zima te rowery...)))

a moze ktos wyprosukuje jakas wersje zabudowanam, co by wiatr i snieg i mroz nie szkodziły...))
dodge / 2009-01-17 12:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.stockwatch.pl/aktualnosci/post/2009/01/Konczy-sie-III-Wojna-Swiatowa.aspx
Life / 2009-01-17 12:20 / Tysiącznik na forum
A na rynkach ciągle jeszcze słychać strzały.
dodge / 2009-01-17 12:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:)
Life / 2009-01-17 12:09 / Tysiącznik na forum
Madoffa c.d.
http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=e55d22ae-2183-4602-bea0-a8ba60f2a729
dodge / 2009-01-17 12:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2009-01-17 00:23:00 | 94.254.164.* | czytajcie!
Re: Zielony koniec tygodnia [1]
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=629

Co gotuje nam pan prezydent?


ależ bzdury
Kenobi / 2009-01-17 14:56 / Uznany malkontent giełdowy
Czyżby?
zbig$ / 2009-01-17 15:55 / Uznany gracz - weteran 93/94
dziwi mnie ktos kto ma w nicku takie motto, ze tak pisze...(((
zbig$ / 2009-01-17 15:55 / Uznany gracz - weteran 93/94
ken chodzi o dodza
kiepski / 2009-01-17 12:03 / portfel / Tysiącznik na forum
jakoś dawno tego nie słyszałem.. moze przez to ze rzadziej na forum:-)
anonim_03 / 2009-01-17 13:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czy to Ty mnie przekonywałeś we wrześniu, że kredyt w CHF to świetny interes ??
zbig$ / 2009-01-17 15:56 / Uznany gracz - weteran 93/94
tak, ale teraz lub powyżej 3 za chf, a nie po 2 zł lub ponizej...)))
Mieczyslaw / 2009-01-17 10:51 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam

Panie Boże a niech mi zdechnie ostatnia krowa, byleby Ruskowi dwie zdechły

czy jest tu jakas osoba ktora brala udzial w tej ankiecie wklejonej przez Maxa ?

a tym co smierdzi rosyjski gaz to niech odetna centralne i gaz w domu, a samochód przerzucic na olej
rzepakowy, będzie patriotycznie


do poniedzialku :)
zbig$ / 2009-01-17 15:57 / Uznany gracz - weteran 93/94
geotermia i za 5 lat dziekujemy bracom rosjanom - 50% gazu idzie w PL na ogrzewanie, a wlasne złoza wystarcza dla chemii i zakladow przem.
Amigo11 / 2009-01-17 10:58 / SAMA PRAWDA
Mi może zdechnąć 10 krów byleby ruskowi zdechł pies chociaż :))
suschi / 2009-01-17 11:24
:))) Amiko 10 krów garniak z bytka i fioletowe portki:)))))
do Kena to bardziej pasuje... +RM w łoBoże
flugo / 2009-01-17 10:57 / portfel / Dziecko hossy
niech żyje wooolnooość
wolnoooość i swobodaaa!!!!!
Mieczyslaw / 2009-01-17 10:59 / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.wrzuta.pl/film/cBzOFYGA9C/najwieksza_na_swiecie_lodz_podwodna


az ciary po plecach leca

znikam
j.k. / 2009-01-17 17:01 / Bywalec forum
lubią wszystko co WIELKIE,pożytek będą mieli z niej jak ją potną i sprzedadzą na złom,chyba że wcześniej zatonie,a wtedy czarna d....
Amigo11 / 2009-01-17 11:01 / SAMA PRAWDA
Do ruskich łodzi podwodnych nie trzeba strzelać same się unieszkodliwiają.
flugo / 2009-01-17 10:11 / portfel / Dziecko hossy
15.30
POLSKA-ALGIERIA

jesteśmy w grupie z Ruskimi i Niemcami:))

ci którzy nie wierza w ducha zespołu w tym kraju niechaj ogladaja!
_Borys_ / 2009-01-17 10:30 / portfel / Tysiącznik na forum
a ręczna - zajefajnie. ;))
flugo / 2009-01-17 10:32 / portfel / Dziecko hossy
będzie się działo!
co prawda uważam,że szczyt mozliwości tej drużyny był 2 lata temu ALE....
_Borys_ / 2009-01-17 10:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Flugo czemu nie piszesz że to mistrzostwa świata dopiero teraz doczytałem. Kurde gdzie ja żyje że o niczym nie wiem ;)
_Borys_ / 2009-01-17 10:18 / portfel / Tysiącznik na forum
:) w którą piłkę grają?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy