Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Zimowy marazm na rynku powoli się kończy

Zimowy marazm na rynku powoli się kończy

Money.pl / 2011-02-03 18:55
Komentarze do wiadomości: Zimowy marazm na rynku powoli się kończy.
Wyświetlaj:
HB lol / 188.122.20.* / 2011-02-03 18:55
Krótko i na temat: pseudo doradcy jak zwykle gadają głupoty a ich tzw rady są g....... warte. popyt zmalał przez okres zimowy co za bzdura, skolo tak drastycznie zmalał popyt to dlaczego np we wrocławiu mieszkania z rynku wtórnego są teraz droższe niż wiosną latem poprzedniego roku?? albo prognozy ze na finalizacje transakcji czekac trzeba 4 miesiące a tzw "specjaliści" z home broker wróżą, że czas skroci się do 3 miesiecy, totalnie nie pokrywa się to z realiami bo w rzeczywistosci dowołuje sie do np Wrocławia czas jest jeszcze kroty niz 3 miesiące to raz, a dwa ze popyt na mieszkania w sezonie zimowym jest większy niż w sezonach "ciepłych" , ale nie chce mi się już rozwodzić nad tym tematem. każdy, kto chociaz w minimalnym stopniu uczestniczy w rynku nieruchomości wie ze złote rady i porady pracowników home broker sa nic nie warte, i te prognozy chyba są z poprzedniego sezonu a dwa, że 80% osób zatrudnianych przez home broker to pseudo specjaliści ktrórzy mówią wyuczone regłki nie wspomne już o braku najczęściej podstawowej wiedzy. a najbardziej wkurzajace jest to ze żółtocioby ktore tam pracują na siłe probja z klienta zrobic idiote przekonujac ze oferte ktora proponuja jest okazją nad okazjami i wydzwaniaja co 5 min ściemniając ze prosze sie pospieszyc bo 10 klientow czeka w kolejce do pozal sie boze oferty. najlepsze jednak jest to gdzie pseudo pośrednik z home broker sam dzwoni do mnie, żeby pozyskac oferte na sprzedaż mojej nieruchomosci i wyskakuje z prowizja 2,8% + vat mowiac ze zrobil obnizke w porozumieniu z dyrektorem;) i jesli sie nie zgodze na taką stawkę to nie przyjmie oferty po którą sam do mnie dzwoni, żenada. home broker to śmieszni ludzie, i naprawde nie sugerujcie się ich tzw "kompetencją" . spotkajcie się z paroma doradcami, specjalistami z home brokera bedziecie wiedziec o czym mowie:) troche sie rozpisalem więc sorry:)
fredi01 / 83.16.109.* / 2011-02-05 23:04
www.porownywarkakredytow.com.pl/
Zacznij oszczędzać!
Wiarygodna porównywarka
Kredyty, Ubezpieczenia, OC, AC, Pożyczki, GSM, Internet, TV, Okazje, Promocje, Zakupy grupowe.
hurts / 91.196.109.* / 2011-02-04 19:32
Hm... nie ma w tym nic dziwnego, skoro zatrudnia się "specjalistów" na "ładne zęby" i "bajerę"... no i oczywiście z mizerna wiedzą. Fachowo przygotowanych, posiadających odpowiednie kwalifikacje odrzuca w sposób nie godny stanowiska zajmowanego...do tego dyskryminacja - nie zatrudnia się kobiet np. w Gdyni, z różnych powodów, nie bierze się pod uwagę wiedzy i fachowości...osoby rekrutujące powinny przejść ponowną rekrutacje!!!!........dlatego jest tak jak jest.

Najnowsze wpisy