Forum Polityka, aktualnościKraj

Ziobro: Nie manipulowałem nagraniem

Ziobro: Nie manipulowałem nagraniem

Money.pl / 2008-01-09 20:06
Komentarze do wiadomości: Ziobro: Nie manipulowałem nagraniem.
Wyświetlaj:
waran / 2008-01-10 17:37 / Twardy dziadyga
Spokojnie ,spokojnie. Nikt tu nikomu krzywdy nie zrobi. I Lepper i Ziobro odejdą w polityczny niebyt . Zapomnimy o gwoździach i gruntach. Bo tak naprawdę , kogo to interesuje. tylko pismaków i prokuratorów , którzy muszą coś z tym smierdzacym tematem zrobić.A jak znowu zmieni się rząd ? Ta sprawa będzie schła i schła , aż zostanie po niej jakieś przedawnione pismo . Już w Polsce rządzący nie zrobią sobie krzywdy. Nawet jak powylewają na siebie wszystkie szamba w Warszawce . To tacy polityczni nieśmiertelni. Jak za komuny. A ciemny lud wszystko kupi.
Gall# / 213.158.197.* / 2008-01-10 11:53
Stare UBecki metody wiecznie żywe. Ten biedny naród wkrótce nie będzie pamiętał o co chodziło w tej sprawie; nazwisko Krauze nagle znikło, nikt nic nie wie. Nagle Ziobro jest w centrum afery?!
Teraz cwaniaki będą się biedzić latami na temat tego "co mogło być" i która ekspertyza gdzie zaginęła
Biedny ten nasz naród.
Jakie to smutne.
janoo55 / 2008-01-09 21:37 / Bywalec forum
Żegnaj Zbyszku, mam nadzieje że Trybunał Stanu przywróci Tobie pamięć. Co do ekspertyz w prywatnych sprawach to ma pan doświadczenie to jest pewne.
bt / 83.21.125.* / 2008-01-10 09:55
Oby Twoje slowa były prorocze :))
G# / 213.158.197.* / 2008-01-10 16:11
janoo itp. To we więzieniu macie dostęp do sieci?
A.T. / 194.73.38.* / 2008-01-09 20:06

Informacje takie podała jedna z rozgłośni komercyjnych, a rzeczniczka warszawskiej prokuratury okręgowej powiedziała, że takie ustalenia poczyniono podczas śledztwa.


Były minister sprawiedliwości uważa, że sprawa ta jest tematem zastępczym podjętym, gdyż "wali się cud Platformy Obywatelskiej".

Co ma do tego sledztwa PO? Czyzby byly minister sprawiedliwosci podejrzewal, ze sa jakies polityczne naciski na prokurature? Ciekawe, skad mu taki pomysl przyszedl do glowy? Moze wie z wlasnego doswiadczenia.....
demokrata qwe / 212.14.30.* / 2008-01-10 08:57
Ziobro to krętacz, kłamca, manipulator opinią publiczną zaliczany do bandy czworga [ Maciora, Wasserwaga, Kamiński, Ziobro]. Teraz znajdujemy dowód na to że podczas czynności wstępnych związanych ze sprawą Andrzeja Leppera Ziobro mataczył i nadurzył swojego stanowiska wykorzystując podległą sobie prokuraturę. Nadchodzi nieubłaganie czas podliczenia jego działalności przez Sądy RP.

Najnowsze wpisy