Forum Polityka, aktualnościKraj

Ziobro o liście otwartym do Kaczyńskiego

Ziobro o liście otwartym do Kaczyńskiego

Money.pl / 2011-11-02 10:24
Komentarze do wiadomości: Ziobro o liście otwartym do Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
NINIWA / 194.181.88.* / 2011-11-02 11:38
PiS przegrał bo 98% mediów jest przeciwko niemu ! I z takich samych powodów Palikot odniósł taki sukces.
Palikot to taki Halloween polskiej sceny politycznej i w taka ja zamieni i Sejm też !
ździcho / 178.42.40.* / 2011-11-02 13:41

PiS przegrał bo 98% mediów jest przeciwko niemu ! I

Ale za to 98% procent proboszczów jest za nim, więc akurat chybiony argument na przegraną
Benedykt22 / 2011-11-02 14:00 / Bywalec forum
Ziobro przeczuwa że to jego osttanie chwile w tej partii.
Floyd / 2011-11-02 12:25 / Tysiącznik na forum

PiS przegrał bo 98% mediów jest przeciwko niemu ! I z takich samych powodów Palikot odniósł taki
sukces.

Robisz z ludzi idiotów podobnie jak i cały PiS bo próbujecie mi wmówić, że media mną manipulują.
Mnie wkurza i nie zgadzam się z tym co mówią: Kaczyński, Macierewicz, Hofman, Kempa, Girzyński.... i nic do tego nie mają dziennikarze.
Jedyną winą mediów jest zatem to, że w ogóle prezentują wypowiedzi tych panów. A, może są to osoby podstawione udające tylko tych polityków??
Dodam jeszcze, że zdecydowanie nie popieram Palikota, czyli coś nie pasuje do Twojej teorii o wszechmocnej roli mediów. Myślę, że nie jestem wyjątkiem pod tym względem.
reformator / 213.146.43.* / 2011-11-02 10:24
Obecni politycy poki co, i to wszystkich opcji, to osobnicy zywcem wziecie prawie ze starozytnosci.
Ubzdura sobie taki jeden typ, drugi, trzeci ... a sa to na ogol historycy (Tusk-premier, Komorowski - prezydent, Schetyna - marszalek Sejmu, Borusewicz - marszalek Senatu, moj Boze co z nich za historycy), prawnicy, politolodzy i inni psycholodzy, ze posiedli wszystkie rozumy. Jak ja na nich patrze, tych typow, to jest mi ich zal !!!

Mozna by powiedziec: cholera z nimi !!!
Ale co znami ??? To oni kieruja nas w przepasc !!!
Dokad to bedzie trwac ??? O co tutaj chodzi ???

??? ??? ???
tesa1959 / 2011-11-02 10:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

O co tutaj chodzi ???

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o stołki i kasę. A Ziobro dobrze kombinuje. Wiąże się z Naszym Dziennikiem i RM. Jako jedyny coś znaczący był na imieninach w Toruniu. Kaczyński tego łatwo nie może przełknąć i stąd walka. Tylko, jeśli Ziobro okaże się pro toruński, to nic nie zmieni się po prawej stronie sceny politycznej, jeżeli w ogóle można nazwać ją prawą.
polskie sprawy / 194.181.88.* / 2011-11-02 12:01
za 4 lata wyjdzie kolejna fala małolatów 18 latków, którzy program nauczania historii zakończa na 1918r.
Rozbawieni, roztańczeni, rozwydrzeni przez reżimowe media sami zaczna składać kwiaty na pomniku zbudowanym przez komorowskiego pod Ossowem, ku czci poległym barbarzyńskim najeźdzcą sovieckim !

przez te 4 lata setki tys wyborców PiSu odejdzie ratując cudowny system emerytalny stworzony przez reformy Buzka.
w Polsce będzie trwał KARNAWAŁ Halloween ! aż do zmroku państwa, aż osiągnie postęp jak Niniwa !
tesa1959 / 2011-11-02 12:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

za 4 lata wyjdzie kolejna fala małolatów 18 latków, którzy program nauczania historii zakończa
na 1918r.

ale mam nadzieję, że z poprawną polszczyzną:
ku czci poległym barbarzyńskim najeźdzcą
sovieckim !

komu? czemu? sowieckim najeźdźcom lub sowieckiemu najeźdźcy. A co do Niniwy, to dzisiaj pełno jest Jonaszów.
reformator / 213.146.43.* / 2011-11-02 11:00
Ty bedac lewa noga nie wiesz jak powinna wygladac prawa noga chyba ze jestes Walesa (czyli posrodku) ???

Najnowsze wpisy