Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ziobro: Opozycja utraciła swoją wiarygodność

Ziobro: Opozycja utraciła swoją wiarygodność

Wyświetlaj:
tsk / 83.9.248.* / 2007-09-04 14:38
Miller miał rację. Ja dodam: on powinien leczyć nigi bo na głowe za późno.
waz (USA) / 213.172.178.* / 2007-09-04 12:58
Ogladajac ostatnie wystepy tego pana na forum publicznym mozna stwierdzic tylko jedno: ZIOBRO to POLSKI GOEBBELS, vel Malpa z Brzytwa do Kwadratu.

(Zwykla Malpa z Brzytwa to Maciarewicz)
Obywatel_RP / 2007-09-03 22:29
PiS jest świetny propagandowo. Potrafi każdą klęskę wykorzystać na swoją korzyść. Zaangażowanie ministra sprawiedliwości i prokuratury w kampanię wyborczą za ogólnym przyzwoleniem narodu i co tu nie powiedzieć „na życzenie opozycji” (i nie mam tu na myśli byłych koalicjantów PiS) to naprawdę sukces z punktu widzenia PiS. Ostatni sondaż na zlecenie GW powinien uświadomić wszystkim, że nadchodzące wybory to nie żarty a PiS może wyjść z nich w lepszej kondycji niż znajduje się dzisiaj. Jak na razie skonsumowali odłożone pozytywne efekty pracy poprzednich rządów oraz efekty koniunktury gospodarczej oczywiście przypisując je sobie, nie zdążyli się też jeszcze pogrążyć w żadnej aferze bardziej niż po kostki. Notowania PiSu nie spadły nigdy poniżej żelaznych ok. 20%. Opanowali prawie wszystko co w Państwie było do opanowania. Teraz obiecują dalszą walkę z tymi co mają, bo jeśli w Polsce ktoś ma to oczywiście musiał ukraść (zasada nie obowiązuje jeśli jest w PiS)– to przewodni i najważniejszy motyw wyborczy w Polsce. Kto rozumie ten wątek ten wygrywa wybory. Premier przegrać nie może bo on przecież (nie) ma NIC. W kontekście kampanii wyborczej mogą teraz znacznie więcej niż dwa lata temu! Zdezorientowany mentalnie naród wyraźnie potrzebuje polskiego Putina lub Łukaszenki i będzie głosował na rządy twardej ręki. Wystarczy od czasu do czasu przepuścić poniemieckie, poradzieckie i poyankeskie żelastwo ulicami Warszawy, od czasu do czasu pokazać jakąś egzekucję zdrajcy lub przekręciarza w tv a lud będzie dumny z wodza. Premier z Prezydentem zainstalują się na kolejnych parę ładnych lat na swoich pozycjach i przypilnują żeby nikt głowy nie wychylał i nosa nie wtykał gdzie nie trzeba. Pokorni dostaną posadki, niepokornym będą przetrzepywać życiorysy i manele. Agresywną opozycję się wytresuje i zamieni w konstruktywną. Może sama zrezygnuje z tej roli jeśli nikomu nie będzie potrzebna i wyjedzie mącić w innej części świata. Oczywiście zbudujemy sobie szybko amerykańską bazę żeby trzymać sąsiadów na dystans (żeby nam się tylko nie rozmyślili amerykańcy!). A wtedy pokażemy wreszcie UE na co nas stać i oburzeni wystąpimy albo nas sami wywalą. Zbudujemy wzorowe państwo zwane IVRP gdzie prawo i sprawiedliwość zagoszczą w każdym domu a wszystkim będzie się żyło równo i uczciwie. Nawet konta bankowe nie będą potrzebne. Pan Prezydent albo Pan Premier (nieważne który bo i tak się nie zorientujemy) obdzielą nas swoim uśmiechem i dobrym słowem przy okazji kolejnych świątecznych dni niezależnie od tego na jaki kanał przełączymy telewizory. I będziemy żyli długo i szczęśliwie opowiadając wnukom bajki o strasznych czasach kiedy grasował w Polsce potwór Tusk z wilczymi zębami... ale się rozmarzyłem. Chyba pójdę na wybory...
Tatazzz / 83.31.191.* / 2007-09-03 18:27
Tak trzymac Panie Ministrze Ziobro,trzeba cwaniaczków brac za buzie z uwagi na to,że już się nieżle obłowili.W polsce trzeba zrobić przeobrazenie myślenia,ze prawo jest dla bogatych i wpływowych.Trzeba sprawdzic skąd sie wzięły środki na TVN.Turner CNN uruchamiał przez 6 lat a tu wyrósł ponadnarodowy koncern TVN zniewazajacy wszystko i wszystkich.Jaki by nie był Rząd nalezy go szanować bo to jest rząd wybrany przez Naród.Inną sprawą jest czy rzadzi zle czy dobrze ,to już historia pokaże.
tsk / 83.9.248.* / 2007-09-04 15:46
Ciebie też trzeba sprawdzić. Skąd wziąłeś pieniądze na komputer.
Stefan101 / 85.128.51.* / 2007-09-03 15:49
który po trupach i bez moralnosci bedzie zwalczał każdego, kto mu stanie na drodze. Tacy ludzie są niebezpieczni - bo dla wlasnych interesow (niekoniecznie finansowych) sklonny jest nawet lamać prawo. Zasłona dymna pt "walka z korupją" ma zamydlić oczy nieświadomym wyborcom, podatnym na manipulacje. Ziobro na obecnym stanowisku to bomba z opóźnionym zapłonem!
tsk / 83.9.248.* / 2007-09-04 15:48
Popieram. Ten człowiek przeinacza fakty i tłumaczy głupim mocherom, jak to on ędzie łapał przekręciarzy. Dlaczego nie wypowiada się, że proqwokacja była nielegalna. O tym jest cisza.
saperka / 83.24.209.* / 2007-09-03 16:14
i bomba ta ewidentnie wybychnie wcześnie niż później i to w łapach SLD i różowych, bo przy niej manipulują.
janko / 213.199.212.* / 2007-09-03 15:48
tak Panie Ministrze utraciła , a Pan bardzo dobrze robi takich ludzi unas potrzeba , TAK CZYMAĆ PANIE MINISTRZE ZIOBRO GRATULUJE I wszystkich nieuczciwych pozamykać , jeszcze raz brawo.
Wierze że doprowadzi Pan do konca te sprawy i zycze Panu wszystkiego najlepszego.
tsk / 83.9.248.* / 2007-09-04 15:52
Cały naród jest nieuczciwy. Ten nielegalnie bierze kuronówkę, a dorabia sobie na czarno, ten na czarno pracuje, ten wyłudził rentę, a w Anglii pracuje, ten za ubiegły miesiąc ukrecił podatków na 25 zł, ten na czarno zatrudnia, pani w urzędzie w czasie pracy korzysta z internetu, ten poszedł na lewe zwolnienie lekarskie.
Ja na miejscu Ziobry zamknąłbym cały naród.
waz(USA) / 213.172.178.* / 2007-09-04 13:01
janko - a ty do jakiej szkoly chodziles? PISUAROwskiej?
?! / 2007-09-03 15:33 / Tysiącznik na forum
Źródłem przecieku ws. akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa jest Zbigniew Ziobro!
Art. 19 ust.2 ustawy o CBA jasno sprawe określa i Kaczmarek, Kornatowski czy Bóg wie kto jeszcze NIE MIELI PRAWA byc o tym poinformowani. Ziobro złamał prawo i za to powinien ponieść odpowiedzialoność karną!!!
Na nic nie zda sie PiSowe zrzędzenie. Czas przyznać się do klęski!
brlinczyk / 88.134.162.* / 2007-09-03 17:32
To najwieksza prawda juz dawno powinien podac sie do
dymisji razem z Kaczyniskim. Tylko z nas smieja sie w Europie.Ja to wiem bo jestem w UE.
grubyzpalestry / 83.24.209.* / 2007-09-03 15:43
Kalisz, musisz wymyślić coś bardziej spektakularnego, bo inaczej podzielisz los Gietrycha. Będziesz musiał wrócić do zawodu. Zresztą klientów z sojuszu lewych dochodów będziesz miał na pęczki. Finansowo zatem nie powinieneś stracić.
Przemysław G / 83.2.53.* / 2007-09-03 19:28
Radzę poszukkac dobreg adwokta. Ziobro nadchodzi. A masz się czego bac
?! / 2007-09-03 15:58 / Tysiącznik na forum
Przeczytaj ustawę. Nie mam nic wspólnego z SLD i Kaliszem, ale jego właśnie wypowiedź zachęciła mnie do lektury tej ustawy. Wiem, gruby PiSuarze, boli cię, że Zioberek moze się znaleźć w p******.Swoją drogą, okładka najnowszego "Przekroju" jest super!!!!!!!!!!!!!
MN2 / 80.51.231.* / 2007-09-03 14:58
Opozycja wg Ziobro powinna być konstruktywna?
Tak o opzycjonistach mówieli komunicli swego czasu, ten młodzieniec może tego nie pamietać, ale panowie K. powinni.
rozumiejący / 83.24.209.* / 2007-09-03 15:46
tak jest stary, w tym problem, że młodzież nie pamięta. Straciliśmy przez te ostatnie kilkanaście lat kontrolę nad nimi. A tak nam dobrze szła ta bolszewicka indoktrynacja.
MN2 / 80.51.231.* / 2007-09-03 16:01
Esencją bolszewickiej indoktrynacji był zakaz krytyki nie konstruktywnej. Trzeba przeżyć żeby zrozumieć.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-09-03 14:32
Wiarygodność to jest to czego PiS nigdy nie miał...
Zyta G. / 83.2.53.* / 2007-09-03 19:29
Popatrz na to zdjęcie. Tak wygląda twarz zdrajcy.
marekm18 / 87.205.174.* / 2007-09-03 14:30
pan też panie Ziobro.
grypsera / 83.24.209.* / 2007-09-03 15:48
....co ci powie każdy, kto aktualnie siedzi, lub boi się siedzieć w przyszłości.
pantagruel / 2007-09-03 13:52 / OJOS DE BRUJO
juz jest blisko ten dzien kiedy kaczki wypna sie na Ciebie, Ziobro! Wtedy zostaniesz samiusienki jak paluszek, zaplakany i bezradny. Ciekawe do kogo wzniesiesz oczka aby sie zlitowal nad marnym Twoim losem? :(
a320 / 80.68.235.* / 2007-09-03 13:37
pis jest skończony.
Popierają bogaczy
bad and mad / 80.51.243.* / 2007-09-03 13:16
Nowe dowody prokuratury w sprawie Janusza Kaczmarka będą źle świadczyły o politykach opozycji ???? A moze raczej o wyższosci Świat Bozego Narodzenia nad Wielkanocą ? Oj!! Nie wiadomo co nasz min. spraw. ma wiekszego: fantazje czy... język !! A tobie TORAX3 współczuję. Ten język nienawisci, pogardy do innych, umiłowanie do WIELKICH słów (kosmiczna próżnia ???). Bardzo jestem ciekawy, co też PIS pozostawi po sobie ? Koalicje z piekła rodem ? Afery, podsłuchy, oskarżenia... To ma byc ten...piekny dorobek ??? Żenujące...
tor*tora*tora / 79.187.37.* / 2007-09-03 14:28
stań przed lustrem i powtarzaj jestem wielki jestem mądry. Tak w nieskończoność . To może w to uwierzysz sam , skoro juz uwierzyłeś że Kiszczak to człowiek honoru a pijany człwiek na cmentarzu w Charkowie to prezydent RP.
tor*tora*tora / 79.187.37.* / 2007-09-03 11:21
Spokojnie PiS wygra.
Zastanawiam sie co ta generacja wyszkolona przez michnika i geremka , szara ulepiona masa bezideowców, zostawi po sobie ? Spiżowy pomnik komórki, puszki po piwie, kartę praw geja i lesbijki czy te śmieszna szklane wieże w których tłucze szmal. Poprzednie pokolenia maja piekny dorobek , a obecne cyborgi to idealny przykład "szmal uber ales" nic dla ojczyzny , wszystko dla mnie. Kosmiczna próznia jak w platformie i gabinecie cieni.
pantagruel / 2007-09-03 13:19 / OJOS DE BRUJO
faszysta i ignorant ! Inwalida intelektualny... i jeszcze pare innych etykietek. Przez takich jak Ty musze sie wstydzic jezdzac po swiecie :(
tor*tora*tora / 79.187.37.* / 2007-09-03 14:31
to jeździj na rowerze w kominiarce. Co trafi po was do muzeum ?
pantagruel / 2007-09-04 08:56 / OJOS DE BRUJO
wstydze sie za Ciebie a nie za siebie! PLONK!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy