Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ziobro: Prokuratura podejmie kroki w sprawie Wałęsy

Ziobro: Prokuratura podejmie kroki w sprawie Wałęsy

Wyświetlaj:
obserwator / 2007-02-19 09:28 / Tysiącznik na forum
proszę zauważyć, że profesor prawa został nazwany durniem a jego poprzednicy nie mieli wyksztalcenia wcale i jeden z nich sklamał. Wyksztalconego człowieka nazywa sie durniem, a niewykształceni rewolucyjni prezydenci wylansowani przez kanapy polityczne, sa na topie a ludzie wierzą, że sa idealami do naśladowania. Sądze że młode pokolenie już nie nadąża i symbole mieszaja się, bo sprawiedliwości brakuje. Wojnę w Iraku rozpętano, a przedtem słyszeliśmy łgarstwa ludzi nieetycznych, sa ponad prawem ,bo są hegemonem świata. Łatwo jest zabić Prezydenta Iraku , zeby zabić historię, żeby świat nie dowiedział sie ukrytej prawdy natychmiast. Dlaczego tak w zyciu jest, że jest niewielu szczęśliwcow żyjących w obfitości a tak wielu zyjących w biedzie. Dzisiaj obserwuję ze dawać biedzie to zły obyczaj, niech wszystko zostanie po staremu, lekarze bez kas fiskalnych, prawnicy bez kas fiskalnych, profesorowie , dziennikarze z 50% kosztami uzyskania przychodu, nawet dla powielanych wielokrotnie tych samych materialow , rożniacych sie tylko kropka i przecinkiem. I rosna apanaże kołnierzyków a ktorzy są stale obecni na wojażach zagranicznych, bo urlopy maja z gumy, mali to widzą, zgrzytaja zębami, ale milcza bo maja dusze niewolników. Byli prezydenci zarabiaja kasę, dja im zarobić , ja sie nie dowiem a czy dziennikarze prawdę powiedzą, daja jako symbole wykłady ale czy prawdę mówia, czy zafałszowanie histori to normalka. Osobiście jestem przekonany, że Wałęsa wszystkie sprawy w sądach przegra, bo nie chroni go historia, bo im głębiej wchodzimy w las tym trudniej drogę znaleźć. Nie będę żałował, będzie mi smutno że się zawiodłem, że tyle czsu zostało straconego na mącenie , żeby zaciemniać, to jest widoczne teraz, przedtem było inne postrzeganie świata.
mdk / 81.169.98.* / 2007-02-18 18:16
Klopot jest ze Kaczynski naprawde jest durniem,
zanik / 83.24.250.* / 2007-02-18 19:18
w ubowskim mniemaniu zapewne - no takie pocieszenie po tym co się stało z WSI
brrr... / 213.102.138.* / 2007-02-19 00:47
ZANIK czyli Jeszcze jeden gosciu z zanikiem mozgu? Które to stadium delirki każe ci wszędzie widzieć UBków. Choroba braci K. inaczej wirus zwany ZEMSTA KOMUNY.
adlez / 2007-02-19 10:46
I tu króluje michnikowszczyzna - zieje tolerancją. A to także symptom niedouczenia i ulegania owczemu pędowi (czyli braku własnego zdania)

Najnowsze wpisy