Forum Polityka, aktualnościKraj

Ziobro ujawnił, z kim PiS może rządzić

Ziobro ujawnił, z kim PiS może rządzić

Money.pl / 2011-09-24 18:27
Komentarze do wiadomości: Ziobro ujawnił, z kim PiS może rządzić.
Wyświetlaj:
kacza noga / 79.184.75.* / 2011-09-25 05:21
a ja myślę,że żaden pisowiec nie będzie tak durny i nie zrezygnuje z intratnej posady w brukseli i nie obejmie żadnego stanowiska w rządzie.Macierewicz,fotyga i paru innych pokretow to kandydaci do rządu kaczyńskiego.Nie wiadomo śmiać się czy płakać,a ucierpia na tym polacy.boję się,że jak te pokrety dorwą sie dowładzy to rychło zabraknie pieniędzy na emerytury i pensje pracowników państwowych.znajdą sie jedynie dla pracowników tajnych służb i policji.tak jest zawsze gdy rządzi bandyta.
ostatni naiwny / 83.4.198.* / 2011-09-24 19:30
Bo gdyby powiedział kim będą rządzić PiSiory, to połowa elektoratu uciekłaby mu.
tesa1959 / 2011-09-24 19:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Może dojść do tego rodzaju przesunięć, które pozwolą na wyłonienie się jakiejś nowej jakości w polskim parlamencie i zawarcie koalicji PiS-u z tymi ludźmi, którzy zdecydują się rozstać z Platformą - uznał europoseł.

Jakoś do tej pory w stronę PiS nie było przesunięć z PO, a odwrotnie. O czym on marzy???
A PSL??? Oni są chyba w stanie zawrzeć z każdym koalicję, bo są najmniej konfliktową partią, a więc odwołuję to co napisałam w komentarzu : Marek Belka laureatem prestiżowej nagrody w odpowiedzi na wypowiedź k aczordonald - nie zagłosuję na PSL.
FSSASAGASASG / 94.75.114.* / 2011-09-24 18:27
TO SIĘ OKAZAŁO ŻE POBITE GARY??? TO TEN?

Najnowsze wpisy