Forum Polityka, aktualnościKraj

"Ziobryści" założyli swój klub. Szefem Mularczyk

"Ziobryści" założyli swój klub. Szefem Mularczyk

Wyświetlaj:
Wapniak / 2011-11-08 01:07 / Tysiącznik na forum
No to młym na wodę dla PO.
(@) / 89.79.218.* / 2011-11-07 23:16
Nikt przy zdrowych zmysłach, nie pozwoli sobie na odsuniecie własnego ryja od koryta.
kaczorek ma motorek / 2011-11-07 22:06 / Tysiącznik na forum
Teraz mamy Ziobrystów , Pisowców Powcowów itp ale najwięcej jest pacanów TVNowców i matołów Polszatowców są jeszcze pacano-matoły wyborczystów
A tak na marginesie wyżej wymienione serwisy informacyjne przestały serwować informacje i ograniczyły się do informacji " co nowego słychać nie słychać w PiS-ie"
Wacuś Młody TYPEK. / 94.76.204.* / 2011-11-07 22:30
Wielce Szanowny Obywatelu -- masz rację, masz dUUUżo racji -- ośmielam się jednak napisać, że INFORAMCJA do PIENIĄDZ, to PEKUNIA, to złotko które jest dzisiaj PANEM i JEST WSZYSTKIM i to ono KREUJE świat i jego jest INFORMACJA. Każe homo to tylko malutki pył, którego ta CYWILZACJA ŚWIŃSKIEGO RYJA niese i niesie i niesie -- tylko z trendem tylko z trenedm tylko z trendem - KOSMOS to ład i kiedyś po tej CYWILIZACJI ŚWIŃSKIEGO RYJA zostanie marny tylko w gwiazdach ślad, jakby powiedział mój MISTRZ i NAUCZYCIEL -- Sam Hawkens. Howgh !
Pilsener / 2011-11-07 20:57 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Aż zaczynam czasem podejrzewać, czy Tusk i Kaczyński nie mają jakiejś umowy by dłużej zostać przy korycie a się jednocześnie nie narobić. Bo przecież ani PO się nie przemęczało reformami ani PIS krytyką.

Kto zacznie w końcu mówić, że czarne jest czarne, dwa + dwa jest cztery, że z pustego nie da się nalać a życie na czyjś koszt jest nie tylko nieuczciwe i niemoralne ale wręcz podłe? Kto skończy z populizmem i zacznie jakąś konstruktywną debatę? Czy tak ciężko w kraju o jednych z najwyższych na świecie podatkach o tym rozmawiać?
Wacuś Młody TYPEK / 83.170.116.* / 2011-11-07 21:12
Wielce Szanowny Obywatelu - O podatkach rozmawiać ? Podatki TRZEBA płaci. Dobroczyńcy rozdysponowali tylko w ramach Euro2012 100 MILIRADÓW złotych. Wyłożyli KILKASET miliardów złotych na przepiękne stadiony, na przepiękne hale widowiskow, na przepiękne Świątynie , na przepiękne estakady i niebiańskie autostrady, w każdej rodzinie jest przepiękna fura i komóra. Dobroczyńcy teraz oczekuja ZYSKÓW, dUUUUżo zysków od szczęśliwych obywateli -- tego sie zwykła Solidarnośc Obywatelska domaga -- z należnym PROCENTEM oczekuja, bo przeciętny obywatel by był bez DOBRYCZYŃCÓW do końca śwaita i jeszcze następna kadencję ZWYKŁY DZIAD.
set / 83.31.24.* / 2011-11-07 20:29
Co do powstania nowego klubu "Solidarna Polska", to chyba normalne, że wyrzuceni z PiSu muszą w jakikolwiek klubie być, aby mogli w Sejmu skutecznie działać. Jeśli sąd partyjny przywróci ich do PiS, to wtedy połączą kluby. To logiczne. Ale przypuszczam, że jeśli sąd nie przywróci, to wtedy każdy poseł będzie mógł wstąpić do nowo utworzonego klubu "Solidarn Polska". Także Jarosław Kaczyński z Hoffmanem, Błaszczakiem i resztą. I wtedy też nie będzie rozłamu bo wszscy prawicowi posłowie znajdą się w jednym klubie. Do tego klubu mogą też wstępować człownkowie innych partii. jak chociażby PO czy PSL. Bardzo to wszystko mądre i logiczne. Teraz zobaczymy jak wyborcy będą darzyć zaufaniem solidarnych Polaków. Nic też dziwnego, że Money.pl jest jaki jest, bo on ma inne cele, innych idoli, inne wartości. Takiem portalowi nigdy nie jest po drodze z Polską. I nie będzie. Zresztą podobnie jak Gazecie Maleszki, która reprezentuje internacjonalizm i siły lewackie. Każdy ma inne cele i inne ideały.
DubySmalone / 83.8.254.* / 2011-11-07 21:33
Przecież Ziobro z Kurskim nie złożyli wcale odwołania!!!!. A dzisiaj mówią że zostaną w PiSie? Statut
PiSu wyraźnie mówi, że uczestnictwo w innej organizacji wyklucza członkostwo AUTOMATYCZNIE.
jerzy3000 / 83.31.196.* / 2011-11-07 20:13
teraz na grill wrzuca
Elektro Devil / 2011-11-07 19:56 / Tysiącznik na forum
w portalu bez ostrzeżenie pojawiają się linki do GW-na.
jt / 78.9.132.* / 2011-11-07 20:03
Wcale nie schodzi,już dawno zszedł.Widać to po niektórych tytułach,czy zamieszczanych fotkach.
Elektro Devil / 2011-11-07 20:05 / Tysiącznik na forum
to prawda, ale z tymi przekierowaniami na GW-no przesadzili.
arti8 / 2011-11-07 19:51 / Bywalec forum
Nie kto. Nie z kim. Tylko jaki program.
programista / 62.209.224.* / 2011-11-07 23:05
chcesz znać program? Kupuj teletydzień
tesa1959 / 2011-11-07 19:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Słuchajcie wszyscy:
- Kto zakłada inny klub, przestaje być członkiem partii.

- wyrocznia pana!
Wacuś Młody TYPEK / 83.170.116.* / 2011-11-07 21:33
Wielce Szanowna Obywatelka -- wyrocznia Pana, to zabobon i dopalacz dla ciemnego luda. Nergal dał anm przykład jak zwyciężać mamy wszelakie wyrocznie i konwencje choćby i mojżeszowe. Czy warto sobie taka d OOperelka jak statut i do tego PiSa głowkę szlachetna zawrać. Postęp i nowoczesność to KONWENCJE ŚWIŃŚKEGO RYJA -- czyż Pierwsza Konwencja "RÓBTA co CHCETA "-- szanownej Obywatelki nie porywa w wir nowoczesności, słodkich podniet i niebiańskiego uczucia. Jeśli nie, to trzeba działkę jeszcze wzmocnić
jt / 78.9.132.* / 2011-11-07 19:46

Tak jest w statucie PiS-u - powiedział Hofman.

Czytaj ze zrozumieniem.
tesa1959 / 2011-11-07 19:53 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
a statut jest czyjego autorstwa???
jt / 78.9.132.* / 2011-11-07 20:00
A jak myślisz?.Tak akurat jest w PiS-ie,a w innych partiach jest tak jak ich statuty określają,a Ty wyjeżdżasz z wyrocznią pana,co to niby ma być?.Z czego robisz sensację?.
tesa1959 / 2011-11-07 20:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ja .... sensację???? Patrzę, czytam i oczom nie wierzę - prezes pcha PiS w niebyt, a wtedy... hulaj dusza, piekła nie ma, bo ...... nie ma opozycji.
jt / 78.9.132.* / 2011-11-07 20:21

Ja .... sensację????

A co to znaczy?:
- wyrocznia pana!

Sugerujesz że Hofman twierdzi że:kto zakłada inny klub przestaje być członkiem partii(każdej partii).Moim zdaniem nie doczytałaś że:

Tak jest w statucie PiS-u

A co do ostatniego Twojego wpisu.Od kiedy tak się martwisz zachowaniem Kaczyńskiego?,a opozycja zawsze jakaś będzie nie PiS,to coś innego,spokojna głowa,a może powstanie coś lepszego z Ziobrą na czele?,zobaczymy.
tesa1959 / 2011-11-07 20:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
nie zrozumiałeś. To nie Hofman jest wyrocznią, Hofman jest wykonawcą wyroczni.
Doczytałam, doczytałam, ale to nic nie zmienia, bo PiS to Kaczyński i statut to Kaczyński i wszystko to Kaczyński.
może powstanie coś lepszego z Ziobrą na
czele?

może, może... lepiej byłoby gdyby prezes zrealizował swoją wcześniejszą obietnicę i odszedł na rzecz młodszych. Wewnątrz partia zreformowałaby się bez rozwalania, a tak, powstanie albo podzieli los Jurka i PJN.
L_W / 83.26.52.* / 2011-11-07 21:13
Nienawidzisz Kaczyńskiego? Twój problem.
Jak sądzisz - ci posłowie kandydowali z listy PiS-u czy nowoutworzonego klubu? Co warci są wg Ciebie ludzie, którzy kandydują z listy partyjnej - bo taki jest system wyborczy w Polsce - a po wybraniu na posłów zakładają nową partię?
Przecież oni po prostu okłamali wyborców. Co warci są tacy ludzie?
Ja wiem - wg Ciebie na PiS głosują moherowe berety.
W przeciwieństwie do wyborców innych partii - mądrych i świadomych wyborców.
tesa1959 / 2011-11-07 21:45 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Nienawidzisz Kaczyńskiego?

Za mocne słowa. Nie znam tego uczucia. Ja po prostu uważam, że on prowadzi PiS do niebytu swoim absolutyzmem. Dyktatura, mimo, że jest lepsza od anarchii, nie jest dobrym sposobem sprawowania władzy. Nie zgadzam się z jego metodami, nie odpowiadają mojemu poczuciu odpowiedzialności za kraj. Czy krytyka (często w moim przypadku trącająca sarkazmem) jest wyrazem nienawiści???
Ja wiem - wg Ciebie na PiS głosują moherowe berety.

Niczego nie wiesz. Nikogo nie nazywam moherowi beretami, a z innymi partiami mam tyle wspólnego co Kant z kanciarzami. Stoję z boku, a z boku czasem lepiej widać. Mówię "czasem", bo nie uważam się, w przeciwieństwie do twardych elektoratów wszystkich partii, za wszystkowiedzącą. Może zauważyłeś, chociaż wątpię, że wcale nie życzę PiSowi rozpadu, a niestety ku temu idzie.
Co warci są wg Ciebie ludzie

Zakładają partię??? Klub, który chce bronić tych, co zostali wyrzuceni. Nie mają prawa bronić kolegów??? Widocznie taki jest ten system partyjny, a więc o kant d... rozbić taka demokrację, gdzie jest przede wszystkim zamordyzm.
L_W / 83.26.52.* / 2011-11-07 22:36

Zakładają partię???

Tak, partię.
Jeżeli nie zgadzali się z zamordyzmem, jak to pięknie ujęłaś, to dlaczego przed wyborami nie wystąpili z PiSu? Dlaczego startowali do Sejmu z list PiS-u? Przejrzeli na oczy po wyborach?
Bajeczki dla dzieciaków. Wierzysz w to?
To po prostu chłodna kalkulacja - załapiemy się na 4 lata do Sejmu i będziemy ustawieni do konca życia. Świńskiego.
tesa1959 / 2011-11-07 22:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Może przejrzeli po wyborach, a może rzeczywiście liczyli na wygraną PiS. Nie wykluczam też chłodnej kalkulacji.
Tak, partię.

Nie wiem jak może być partia w partii. Słuchałam i oglądała przed chwilą po raz pierwszy od niepamiętnych czasów program "Tomasz Lis na żywo", w którym byli obecni Cymański, Kurski i Kępa, ale nie dopatrzyłam się chęci tworzenia nowej partii (jeżeli już, to zmiany strategii działania starej pod innym kierownictwem - ale to moje luźne tłumaczenie ich wypowiedzi).

z zamordyzmem, jak to pięknie
ujęłaś

to nie są moje słowa. Nie ja je wymyśliłam, ale dobrze oddają sytuację demokracji w każdej partii.
Wacus Młody TYPEK / 83.170.116.* / 2011-11-07 21:40
Wielce Szanowny Obywatelu -- wielu moherów przejarzało na oczy i wydzwania juz nie od radyjka o.Taduesza ale do radyjka o.AAdaaasia -- i tu w TokeCHAMIE nawijają razem z drem dOOpko koronkę do ŚWIŃSKIEGO RYJA o RADOSNĄ ŚMIERĆ -- tak, tak, tak o RADOSNA ŚMIERĆ, na tę ostanią radosna chwilę mają dostać worek WIAGRY, na kredyt bezzwrotny

Najnowsze wpisy