Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Źle się dzieje na parkiecie

Źle się dzieje na parkiecie

Money.pl / 2006-09-07 07:16
Komentarze do wiadomości: Źle się dzieje na parkiecie.
Wyświetlaj:
Rocky / 2006-09-07 15:51 / Skruszony forumowicz
Do siepana - właściwego

Bardzo chętnie okażę skruchę jak tylko Znacznik to zrobi.
Odnośnie nick_name siepan to jak chcesz to mogę ci podać
jakie jest hasło. Jeżeli możesz sobie założyć darmową
skrzynkę e-mail to ci prześlę. Nie wiem jak innaczej
mógłbym zwolnić ten nick_name. Jeżeli czyta nas redacja
to może będzie mogła przyjść z pomocą i usunąć nick_name
"siepan"

Pozdrawiam
Bonzaj / 2006-09-07 15:54 / portfel / elo, elo, 5, 2 i 0 :) (III miejsce w konkursie giełdowym!)
... a po kiego h... sie pod kogos podszywasz ?
Rocky / 2006-09-07 16:06 / Skruszony forumowicz
Jak bym się pod kogoś podwszywał to bym się do tego nie przyznawał. Zwróciłem tylko uwagę, że powinno się logować, aby można było łatwo czytać kto co pisze i co to jest warte co pisze, a nie robić jakiś tam search przez całe forum i szukać po kawałku w stu miejscach.
slaw / 2006-09-07 15:53 / Uznany Gracz Giełdowy
I jeszce jedno niokt zap rzekonania tutaj nikogo nie obraza - bo inaczej wiekszość musialaby napisać że jestem debilem skończonym że trzymam Bioton
clever81 / 2006-09-07 15:56 / Tysiącznik na forum
ja ttez trzymam a bioton to inwestycja na 2 lata wiec z czego tu sie smiac.
orzeł / 2006-09-07 15:45 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
sprzedałem cały energopol - piękna przygoda:)
jędrzej / 2006-09-07 15:48 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
No coś ty! Zostawiasz mnie samego? Ja w to wszedłem długoterminowo.
Bonzaj / 2006-09-07 15:49 / portfel / elo, elo, 5, 2 i 0 :) (III miejsce w konkursie giełdowym!)
ja mam sporo energopola :) nie pekam .... i siedze z Toba tam longterminowo :)
orzeł / 2006-09-07 16:04 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
ja też nie pękam odkupię poniżej 30 :)
jeśli będą :)
orzeł / 2006-09-07 15:46 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
dokupiło mi się troszkę mostów - mam do nich słabość:)
jędrzej / 2006-09-07 15:44 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
HUTMEN - na wykresie analizy technicznej rozpoznaję formację WIP
jolly / 2006-09-07 15:51 / Bywalec forum
Informacja odgrzana, w poniedziałek walne, ustalą to co już było podawane i ogłoszą to. Myślę, że we wtorek można go już się pozbyć.
dżeju / 2006-09-07 15:47 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
nie, to odgrzana informacja rozgrzała mózgi i dlatego tak grzeje :)

a ja liczę ile to nie zarobiłem
Lechu / 2006-09-07 15:50 / portfel / Po prostu Lechu...
ja tak samo,chcialem sie dzis przesiasc z ferrum na hutmena ale czekam na info o tym kto sie obkupil w ferrum, jesli plotki sie potwierdza to bedzie dobrze:)
M.K / 83.8.102.* / 2006-09-07 16:24
A kiedy to info, miało by byc,cosik wiesz- ni powiesz?
Też dalej trzymam!
jolly / 2006-09-07 15:56 / Bywalec forum
A ja chyba zostanę z ferrum na dłużej.
jędrzej / 2006-09-07 15:50 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Moim zdaniem to była tylko zasłona dymna. Zobacz jakie DT dziś zrobili. Ktoś wiedział, ale nie powiedział... powie po sesji.
dżeju / 2006-09-07 15:54 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
moze i powie, ot dla poddzieżki razgawora
Rocky / 2006-09-07 15:43 / Skruszony forumowicz
Ja cały czas walczę o to co robiono Kenobiemu zanim zaczął pisać. Nie jest to mój brat czy kochanek jak niektórzy tu twierdzą tylko jedna z niewielu osób, która widzi grożące polskiej giełdzie spadki. Ja również spadki obstawiam i chętnie Kenobiego czytałem bo podawał ważne informacje z serwisów zagranicznych dosłownie na bieżąco. Kenobi pisał wczoraj, że dane z rynku pracy znacząco wpłyną na nastroje na giełdzie w USA
i miał rację. I pisał o tym kiedy tylko to informacja się ukazała na zachodzie, a potem
był o tym cały komentarz. No ale Kenobiego nikt nie lubi za to że takie istotne
informacje z wyprzedzeniem podaje.
Wracając do sedna moje ataki między innymi na Znacznika są próbą zwrócenia uwagi na to jaka na forum panuje swawola odnośnie czepiania się innych, nie podawania kontrargumentów, brak rzeczowej dyskusji tylko określenia typu „kolo jest p**********”, a takie komentarz padały wcześniej pod adresem Kenobiego, POWTARZAM WCZEŚNIEJ ZANIM ZACZĄŁEM PISAĆ
A WIĘC PANIE ZNACZNIK, TY TEŻ JESTEŚ WINNY I NIE RÓB TU ZA ADWOKATA NA TYM FORUM BO CHAM TEŻ Z CIEBIE OSTATNI
terrestre / 85.128.78.* / 2006-09-07 15:53
i to wlasnie pseudokomentarze kenobiego podgrzaly atmosfere.Nie zawieraly ZADNYCH konkretow,oprocz banalow wszystkim znanych.Wygladalo to jak prace kogos,kto sam sie graniem nie para,a rozpaczliwie pragnie uchodzic za autorytet.
Pisanie Rocky'ego per cham i to jeszcze duzymi literami
mowi doprawdy wszystko.
Wiele osob,wiele razy,prosilo Kenobiego o konkrety; bez skutku.poniewaz on nie jest inwestorem i jak sadze nigdy na gieldzie nie gral.
Rocky / 2006-09-07 16:00 / Skruszony forumowicz
Terrestre skąd taka pewność, że wszystki komentarze Kenobiego zawierały BANAŁY WSZYSTKIM ZNANE. MÓW ZA SIEBIE. Twierdzenie, że wszyscy wszystko wiedzą jest bzdurą, a tak naprawdę to chodziło tylko o uciszenie Kenobiego, żeby nie pisał o spadkach i nie psuł niektórym dobrej atmosfery samozadowolenia z podjętej jedynie dobrej decyzji zakupu akcji na wzrosty.
slaw / 2006-09-07 15:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Przyjacielu Drogi Forum Jest od Tego żeby spotuklali sie ludzie którzy maja sobie coś do powiedzenia - - jak nie chesz nam niczego powiedzieć to nie mów naprawdę - napisz jak my uwaga na papier taki a taki coś moze wzrosnać, oceniam papier tak i tak a ni przytaczaj fakty z serwisów światowych jakby ażda negatywna informacja miała spowodować koniec świata
Rocky / 2006-09-07 15:55 / Skruszony forumowicz
Ale czasami wśród tego co podaje Kenobi mogą być istotne informacje. Dlaczego nie może on pisać po swojemu i dlaczego każdy nie może wyciągać sam wniosków na podstawie informacji podanych przez Kenobiego. Kenobi ma dostęp do ciekawych serwisów. Dlaczego tego nie wykorzystać? Można pomijać jego osobiste interpretacje, ale fakty, które podaje są cenny. Mam na myśli dane, które są jedne. Czy każdy na tym forum jest tak zorientowany we wszystkim, że każda informacja dociera do niego w tym samym czasie, czy może warto się podzielić.
Bonzaj / 2006-09-07 15:50 / portfel / elo, elo, 5, 2 i 0 :) (III miejsce w konkursie giełdowym!)
slicznie powiedziane slawku ! ... ps: ide rozkoszowac sie hutem kupionym dzis po 118 ... pysznosci
Bonzaj / 2006-09-07 15:47 / portfel / elo, elo, 5, 2 i 0 :) (III miejsce w konkursie giełdowym!)
(-_(-_-)_-)
siepan_wlasciwy / 81.168.203.* / 2006-09-07 15:47
ok stary, nikt kenobiemu tu krzywdy nie zrobi. niech pisze co mu lezy na sercu. przepros wszystkich, okaz skruche a zostanie wybaczone. aha, i uwolnij moj nick_name draniu ;)
Navigare------ / 80.55.129.* / 2006-09-07 15:51
siepan ale swoją drogą twój nowy nick jest teraz jakis taki bardziej dostojny :))) "siepan właściwy" to prawie jak: Bolesław Krzywousty czy Kazimierz II Sprawiedliwy :))) (sorki za te zarty ,moj nickname tez zagarnął)
Rocky / 2006-09-07 15:50 / Skruszony forumowicz
Bardzo chętnie okażę skruchę jak tylko Znacznik to zrobi. Odnośnie nick_name siepan to jak chcesz to mogę ci podać jakie jest hasło. Jeżeli możesz sobie założyć darmową skrzynkę e-mail to ci prześlę. Nie wiem jak innaczej mógłbym zwolnić ten nick_name. Jeżeli czyta nas redacja to może będzie mogła przyjść z pomocą i usunąć nick_name "siepan"

Pozdrawiam
slaw / 2006-09-07 15:51 / Uznany Gracz Giełdowy
uwolnij siepana bo nie mam komu pozalić sie na TIN)) szybko
siepan_wlasciwy / 81.168.203.* / 2006-09-07 15:55
ale spojrz na to z dobrej strony. zawsze za ta kase mogłbys kupic np drozappol a on dzis leci 5% ;)
Bonzaj / 2006-09-07 15:48 / portfel / elo, elo, 5, 2 i 0 :) (III miejsce w konkursie giełdowym!)
uwolnic siepana :) reaktywacja :pp
tomeks / 2006-09-07 15:41 / Bywalec forum
przyznacie ,tepsa to dzielna spółka.
niby takie kłopoty z potencjalną utrata rynku, a kurs trzyma się dzielnie.Od fatalnego piątku wręcz odwrotnie niz wig20
tomeks / 2006-09-07 15:50 / Bywalec forum
od fatalnego piątego,rzecz jasna
osesek / 2006-09-07 15:37 / Pan Tysiącznik
Ten Ben Bernanke to może niezły biznes na giełdzie robić.
On najlepiej wie co powie. A ponadto wie, że giełda reaguje na to co powie. Kurcze blade, ma wprost nieograniczone możliwości zbicia fortuny.
Sposób dziecinnie prosty i dlatego genialny.
Oto on, sposób znaczy się.
W poniedziałek Ben kupuje co popadnie a najlepiej kontrakty . We wtorek wypowiada się publicznie , ze nie widzi potrzeby podnoszenia stóp. Euforia narynku !
Ben sprzedaje kontrakty.
W srodę oświadcza , że eufoira stanowi zagrożenie i że on duma nad możliwością podniesienia stóp. Rynek w dół a pan Ben odraca pozycje i czeka na czwartek.
I tak w kółko.
Sylwester / 85.128.123.* / 2006-09-07 15:56
Perpetum mobile !!
Teraz tylko dorwać się dostanowiska Bena ;)
mikjed / 2006-09-07 15:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dzeju elzab ruszyl :)
dżeju / 2006-09-07 16:01 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
masz?
mikjed / 2006-09-07 20:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mam kupilem szczeze zastanawialem sie nad tym ale ostatecznie przekonala mne twoja lista tzw wypociny weekendowe :)
mam nadzieje ze wystrzeli a ty masz?
dżeju / 2006-09-07 15:34 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
normalnie mnie porąbało żeby wchodzić w takie wynalazki jak strzelec
cza było siedzieć se spokojnie na lentexie
gollum / 2006-09-07 15:36 / Uznany Gracz Giełdowy
Dżeju dzięki za odpowiedź o Śrubexie :)

Powiedz mi tylko jak zinterpretować ten obrót?
dżeju / 2006-09-07 15:39 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
jeśli chodzi o dzisiejszy, to trzeba się tylko cieszyc
jeśli o obrót ostatnio, też
gollum / 2006-09-07 15:41 / Uznany Gracz Giełdowy
Ech, na to to jestem za głupi bo nie kumam. Dobra czytam Murphy`ego dalej.

Ale dzięki za odpowiedź ;)
tomeks / 2006-09-07 15:33 / Bywalec forum
ARTICHO,
Masz rację ale doskonale wiesz ,że jest to apel ,który
nie ma szans na realizację.
Jest to piekielne prawo internetu, apogeoza wolności
słowa.
Nikt nie jest w stanie przeszkodzić chamstwu i
głupocie.
Musimy sie z tym pogodzić i ignorować pyskówki.
Administrator mógłby podpowiedzieć ilu jest
zalogowanych użytkowników na forum. Jeżeli parę setek
,to myslę ,ze tych kilku mozna po prostu
zbagatelizować.skomentuj
Rocky / 2006-09-07 15:29 / Skruszony forumowicz
A czy może redakcja będzie też reagować na zaczepki pomiędzy forumowiczami. Jest to niezgodne z regulaminem, a brak jest reakcji. Taki Znacznik i inni mogą sobie kpić z Kenobiego. Zaraz mi tu Znacznik napiszę, że nikt nigdy z Kenobiego nie kpił. Kenobi podawał fakty i interpretował je spadkowo i się nikogo kto grał na wzrosty nie czepiał - mówię tu na początku, powtarzam na początku, kiedy zaczął pisać i zanim go zaczęto atakować. Ale takich spadkowych interpretacji to tu nie wolno robić, bo jest to tylko pro-wzrostowa demokracja grupy logo i nielogo.
wiola / 2006-09-07 15:42 / Bywalec forum
Cos ty sie tak uczepil tego Kenobiego? Jestes jego adwokatem, czy co?
jędrzej / 2006-09-07 15:37 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Mylisz się.
Wolno pisać o spadkach. Ostrzegać.
Ale Kenobi nie ostrzega, nie podaje uzasadnień - on tendencyjnie intrpretuje powszechnie znane fakty, żeby naganiać wystraszonych nowicjuszy do wyprzedaży akcji i do brania krótkich... tymczasem jesteśmy powyżej 3000 i wiele można było zarobić obstawiając w sierpniu wzrosty i kupując akcje przy poziomie 2860.

Zawsze proszę o konkrety i Ciebie i Kenobiego, ale nigdy nie uzyskuję poważnej odpowiedzi poza hasłami "spadnie bo musi"
slaw / 2006-09-07 15:34 / Uznany Gracz Giełdowy
stary pieniadze to emocje i tego nikt nie zmieni każdy lubi mieć wiecej niz mniej i tyle
gollum / 2006-09-07 15:37 / Uznany Gracz Giełdowy
Masz rację. Moja żona też lubi jak mam więcej niż jak mam mniej.
gollum / 2006-09-07 15:38 / Uznany Gracz Giełdowy
A tak poważnie to zacznijcie ignorować pyskaczy bo tego się już powoli czytać nie da...
warren buffet / 2006-09-07 15:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ile ma dzis wig20 ?? moment. popatrze. -1,6%


moj portfel ma grubo ponad +10%

o co chodzi ????? zarabiajmy na Boga !
Rocky / 2006-09-07 15:29 / Skruszony forumowicz
A czy może redakcja będzie też reagować na zaczepki pomiędzy forumowiczami. Jest to niezgodne z regulaminem, a brak jest reakcji. Taki Znacznik i inni mogą sobie kpić z Kenobiego. Zaraz mi tu Znacznik napiszę, że nikt nigdy z Kenobiego nie kpił. Kenobi podawał fakty i interpretował je spadkowo i się nikogo kto grał na wzrosty nie czepiał - mówię tu na początku, powtarzam na początku, kiedy zaczął pisać i zanim go zaczęto atakować. Ale takich spadkowych interpretacji to tu nie wolno robić, bo jest to tylko pro-wzrostowa demokracja grupy logo i nielogo.
jędrzej / 2006-09-07 15:28 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
HUTMEN - jak to dobrze, że nie patrzyłem dziś na notowania.
A swoją drogą, jak dziś nie pojawi się jakieś info po sesji, to będę mocno zdziwiony.
rez / 217.67.196.* / 2006-09-07 15:38
po co info jak papier leci? :D
brydzia / 2006-09-07 15:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
info było w trakcie bo kurs spadał , A2 podawała , że prezes coś powtórzył to co mówili w tvn 24 ,
jędrzej / 2006-09-07 15:41 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Może, ale obrót za duży.
bk / 2006-09-07 15:33
bardzo ladnie odbil UP, miejmy nadzieje ze jutro bedzie kontynowal.
Rocky / 2006-09-07 15:28 / Skruszony forumowicz
A czy może redakcja będzie też reagować na zaczepki pomiędzy forumowiczami. Jest to niezgodne z regulaminem, a brak jest reakcji. Taki Znacznik i inni mogą sobie kpić z Kenobiego. Zaraz mi tu Znacznik napiszę, że nikt nigdy z Kenobiego nie kpił. Kenobi podawał fakty i interpretował je spadkowo i się nikogo kto grał na wzrosty nie czepiał - mówię tu na początku, powtarzam na początku, kiedy zaczął pisać i zanim go zaczęto atakować. Ale takich spadkowych interpretacji to tu nie wolno robić, bo jest to tylko pro-wzrostowa demokracja grupy logo i nielogo.
Rocky / 2006-09-07 15:28 / Skruszony forumowicz
A czy może redakcja będzie też reagować na zaczepki pomiędzy forumowiczami. Jest to niezgodne z regulaminem, a brak jest reakcji. Taki Znacznik i inni mogą sobie kpić z Kenobiego. Zaraz mi tu Znacznik napiszę, że nikt nigdy z Kenobiego nie kpił. Kenobi podawał fakty i interpretował je spadkowo i się nikogo kto grał na wzrosty nie czepiał - mówię tu na początku, powtarzam na początku, kiedy zaczął pisać i zanim go zaczęto atakować. Ale takich spadkowych interpretacji to tu nie wolno robić, bo jest to tylko pro-wzrostowa demokracja grupy logo i nielogo.
mikjed / 2006-09-07 15:23 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
co sie dzieje z mni? wie ktos potraficie to wytlumaczyc?
na jaki dzien trzeba mniec akcje zeby dostac dywidende czy to nie jakos 10-15 wrzesnia?
wiera1 / 2006-09-07 15:29 / "Waleczny Roman"
12 -go trzeba mieć żeby dostać PP a nie dywidendę
mikjed / 2006-09-07 15:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
przepraszam za pewnie glupie pytanie ale bede w takiej sytuacji po raz pierwszy mam akcje 12 i nabywam PP co sie dzieje dalej?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy