Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Zlecenia na otwarcie-pytania

Zlecenia na otwarcie-pytania

wanted / 2009-09-16 22:26
Moje pytanie dotyczy składania zleceń na otwarcie i ustalaniu teoretycznego kursu otwarcia.Więc tak:do godz. 9 każdy składa swoje propozycje kupna-sprzedaży na podstawie których ustalany jest TKO.Ja składam propozycję kupna Cyfrowego polsatu po 14 zł(poniżej kursu zamknięcia).Utalalony TKO wynosi 15 zł.Tu rodzi się moje pytanie:co dzieje się z moim zleceniem.
-czy jeśli była taka sama cena sprzedaży zlecenie realizuje się poniżej kursu otwarcia?
-jeśli nie było takiej ceny zlecenie po godz 9 zostaje anulowane i mogę składac zlecenia kupna po cenie bieżącej?
-muszę anulować sam zlecenie które w przypadku wzrostów nie ma szans na realizację?
Wyświetlaj:
Ciułacz / 2009-09-17 03:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wanted, witaj !
Cena otwarcia jest tylko cena w momenie otwarcia, a dalej to już jest cena rynkowa.
Jak dałeś zlecenie jednodniowe to jest one ważne aż do zamkniecia i będzie spokojnie czekać na jakiegoś kupca. Jak będzie dzień wzrostowy to możesz sie nie doczekac , na zamknieciu automatycznie to zostanie anulowane.Można składać zlecenia na kilka dni czy tygodni.
wanted / 2009-09-17 22:47
Witam.
Czyli jak sesja jest wzrostowa i praktycznie nie ma szans żeby kupić za cenę po której złożyłem zlecenie muszę je anulować.W przeciwnym razie pieniądze będą zablokowane na realizację niemożliwego do wykonania zlecenia,co uniemożliwi mi ewentualne dalsze zakupy.I tu mam kolejne pytanie:jak długo trwa anulowanie zlecenia w biurze maklerskim od czasu wydania przezemnie takiego polecenia.Mój rachunek to eMakler w mBanku.Pozdrawiam.
Tapio / 2009-09-18 09:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Takie anulowanie zlecenia odbywa sie od razu po wydaniu takiego polecenia. Srodki zostaja odblokowane i wracaja na rachunek maklerski.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy