Forum Forum inwestycyjneFundusze

zlecenie w Skandii

zlecenie w Skandii

grzzz / 83.14.179.* / 2009-08-05 14:17
Witam,
tak na chlopski rozum, to jesli dobrze pamietam zalecacie sprzedaz 99% i zostrawienie sobie tego 1% na wentyl bezpieczenstwa? czyli ja zloze dzisiaj dyspozycje na sprzedaz 99% to wycena bedzie za 2 dni robocze, a jak jutro sprzedam ten 1 % to wycena obydwu sporzedazy jest w 3 dniu roboczym??
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2009-08-06 00:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
Można sprzedać od 10%-90% jakiegoś fundu. Jeśli dziś dajesz dyspozycję(do 21.30)sprzedaży 90% jakiegoś fundu X. To sprzedaż tych 90% następuje po wycenie za 2 dni robocze. Jeśli na drugi dzień dasz zlecenie sprzedaży pozostałej części fundu X(ale musisz wtedy wpisać sprzedaż 100%X) to ta reszta zostanie sprzedana w/g wyceny z 3 dnia. Po prostu po kolei,sekwencyjnie w/g kolejności zleceń. Po 2 dniach te 90%,a na 3 dzień rąszta. Choć zobaczysz to wyświetlone dużo później,ale sama transakcja odbędzie się w takich terminach.
max1224 / 2009-08-06 07:46 / Tysiącznik na forum
mała poprawka sprzedaję 99% a resztówki to u mnie ułamki procenta i wchodzi
Zeus52 / 2009-08-06 11:12 / 10-sięciotysiącznik na forum
Dobrze wiedzieć. Nie dawałem zleceń ponad 90%...dopiero następnym zleceniem sprzątałem resztę,tak że zostawało czasem ułamek procenta...jak wchodzi,to jeszcze lepiej.
max1224 / 2009-08-06 11:25 / Tysiącznik na forum
ktoś o tym napisał spróbowałem i udało się a jak zapatrujesz się w najbliższą przyszłość? ja czekam na drugi rzut wzrostów w ml5 i lczę że korekta będzie na tyle płytka aby dolar mógł oddać co zabrał na ostatnich wzrostach wczoraj się tak właśnie stało dolar zarobił więcej niż stracił fundusz to po raz pierwszy od dłuższego czzasu
Zeus52 / 2009-08-06 12:54 / 10-sięciotysiącznik na forum
Na razie czekam. Może być jeszcze ten wyskok,którego się nie doczekałem. Powinieneś go zaliczyć(dystrybucja). Ale z przegrzania wskaźników(A.T.)i spodziewanych złych danych jutro i po niedzieli(po wzroście rentowności obligacji)-dane o kredytach,raczej źle widzę ciąg dalszy. Oczywiście tylko korekta...żaden wielki zjazd. Przejdź może na główny wątek...ten niech zostanie dla spraw technicznych w Skandii. Pzdr.
max1224 / 2009-08-05 14:22 / Tysiącznik na forum
tylko to nie tak działa rzecz w tym żeby mieć jeden %czegoś co kupujesz wtedy jest możliwość sprzedaży tego co kupiłeś następnego dnia co za tym idzie obie transakcje wykonane po 3 dniach (licząc datami wyceny)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy