Forum Forum finansoweKonta

Złodziejski BPH

Złodziejski BPH

Paweł Bańka / 81.219.208.* / 2009-11-16 11:41
Wiele jest wpisów na forum "Finanse Osobiste", które dotyczą, nieuczciwości GE Money Bank, jednak pamiętacie, że teraz to jest BPH. Dlatego zapraszam na www.stracilem-z-bph.pl.
Wyświetlaj:
WiskaModmkos / 195.187.79.* / 2010-09-14 16:00
zobacz tez tu:

http://ocena-banku.blogspot.com
Damian SP / 188.33.2.* / 2010-01-11 21:20
Wpis znaleziony na forum, ukazuje prawdziwe kulisy działania BPH I pana Wancera
~Cortezz / 2006-12-11 16:45/ Pracowałem w BPHu na stanowisku dyrektorskim. Odszedłem, gdy centrala banku postanowiła zmienić filozofię podejścia do klientów! Z takiej, w której liczy się klient, jakość obsługi przy jednoczesnym maksymalnym zarobku na kliencie, na filozofię maksymalnego drenażu kieszeni klienta, bez zachowania jakości obsługi. Co w tej chwili ma miejsce. Co doprowadziło do sytuacji, gdy okradzionym klientom proponuje się partycypację w kosztach poniesionych w wyniku niedopilnowania, aby pracownicy nie kradli. A kradną na potęgę!!!! Centrala BPHu ukrywa fakt, że średnio rocznie pracownicy banku okradają go i jego klientów na setki tysięcy złotych!! Współpracują z grupami przestępczymi, podając dane osobowe majętnych klientów i wystawiając ich na "odstrzał"... W 2003 roku dyrektorka jednego z warszawskich oddziałów pocztą wewnętrzną banku prosiła, aby wypłaty klientów jej oddziału, realizowane w innych oddziałach, sprawdzane były wielokrotnie i bardzo dokładnie, bo w samym 2003 roku, przy pomocy podrobionych dowodów osobistych - nie tyle podrobionych, co skopiowanych!!! - skradziono w jej oddziale ponad 2 000 000 złotych!!!! Wancer wszystko ukrywa. Departament bezpieczeństwa banku nie jest w stanie zabezpieczyć klientów. Departament audytu wewnętrznego większości oddziałów banku nie sprawdził od 8 lat!!! Podsumowując... kradzieże będą miały miejsce - w każdym razie w BPHu - dopóki system kontroli wewnętrznej nie zacznie tam działać... A Wancer oszczędza na audycie, bo według jego kalkulacji nakłady na audyt są niepotrzebne, bo pieniądze są ubezpieczone. Tylko, dlaczego ich nie oddaje okradzionym??
Ot cała tajemnica sukcesu panie redaktorze.
GeneralFuneral / 83.24.102.* / 2010-01-22 00:36
To sa bardzo powazne oskarzenia, za ktorych rozpowszechnianie moze grozic proces. Zahacza to o bardzo czarny PR. Czy masz jakies dowody na takie dzialania? Czy podzieliles sie tymi informacjami z wlasciwymi organami? Wypowiadajmy sie wiarygodnie i rzetelnie - bo na tym mozna sie opierac wybierajac swoja instytucje finansowa...
Paweł Bańka / 81.219.208.* / 2010-09-07 14:06
Na www.stracilem-z-bph.pl można przeczytać o wyroku sądowym, który zapadł, a który jest niekorzystny dla BPH i potwierdza popełnienie wiele przestępstw przez BPH.
Paweł Bańka / 81.219.208.* / 2010-01-24 10:06
Witam !!
Rozumiem Twoje wątpliwości i może ja odpowiem . Po pierwsze, to ja założyłem ten wątek, drugie nie jestem pracownikiem żadnej instytucji finansowej, po trzecie jestem poszkodowanym przez BPH, i po czwarte wszystkie szczegóły możliwości popełnienia przestępstwa przez BPH znajdziesz na mojej stronie www.stracilem-z-bph.pl , znajdziesz tam również w dziale ARCHIWUM dokumenty potwierdzające zarzuty . Czy zostało zgłoszone do organów ścigania, tak, tylko, że sfałszowana NOTATKA SŁUŻBOWA przez pracownika BPH (udokumentowane w artykule "BPH I jego ofiara cz.1") posłużyła Prokuratorowi za podstawę do umorzenia, beż sprawdzenia dokumentów. Sprawa od 10 lat toczy się przed Sądem w Warszawie
xuetzalcoatl / 2010-01-21 23:02 / Bywalec forum
no to ciekawych rzeczy się można dowiedzieć na temat zabezpieczeń kasy w bankach...
piwoszka / 193.33.175.* / 2010-01-19 19:24
Co za bzdury. Dyrektor pisze, ze pracownicy kradną, współpracują z grupami przestępczymi. takich głupot jeszcze nie czytałam, chyba ten " Dyrektor samozwaniec" był sam z jakieś grupy przestępczej a nie z Banku
Dorota23 / 81.219.208.* / 2009-12-22 23:44
Potwierdzam, najbardziej złodziejski bank .
lepar / 2009-11-17 20:46
BPH i nowa kampania reklamowa "BO LICZY SIĘ KLIENT".

Kliknij, przeczytaj i zobacz jak liczy się klient w BPH http://interwencja.interia.pl/archiwum/wiecej_interwencja/news?inf=843519 Gdyby tak miało być, to BPH oddałoby poszkodowanym, okradzionym klientom należne im pieniądze, ... ale zapomniałem o prezesie, za coś te 7 mil zł trzeba brać, chociażby za oszukiwanie rodaków. Czystego sumienia i zadowolenia z pracy i Wesołych Świąt dla Zarządu BPH, życzy oszukany klient.
rysiek_szczecin / 89.174.119.* / 2009-11-17 19:53
komentujac troche to, co pozostalo z banku bph, po wycisnieciu sokow z tego banku, stwierdzam, iz to totalna pomylka. bank ma wszystko bardzo drogie. a juz ich reklama, ze dla nich najwazniejszy jest klient, to jakies kuriozum. abstrahuje tutaj od tego, ze reklama sama w sobie jest totalnie denna, ale oferta produktowa tego banku to totalne dno. od kont, poprzez kredyty, a na ofercie depozytowej konczac. moze po pelnej migracji systemow ge i bph cos sie zmieni, ale teraz to tragedia.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: