Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zlot money !!!!!!!!!! 17 luty 2007 !!! 15:00 Rynek, Wrocław !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zlot money !!!!!!!!!! 17 luty 2007 !!! 15:00 Rynek, Wrocław !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

warren buffet / 2007-01-02 00:02
wpisywać się drodzy, pisać, może będzie trzeba zarezerwować większy lokal, może pomoc w wyborze lokalu ???

WSZYSCY są zaproszeni, totalnie wszyscy, cała redakcja MONEY.PL również !!! Pan Daniel + pozostali redaktorzy... nie sposób tu wymieniać. Prosze o "bankowe" wpisy, kto jedzie. Narazie pewni to: warren buffet, risky, slaw, A2, gollum.... dopisywać się !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyświetlaj:
gabrik / 2007-01-06 22:42 / portfel / Wierny Forumowicz
czy można poprosić o ogólny zarys imprezy (założenia)?
warren buffet / 2007-01-08 19:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to risky ci napisze. ja założyłem wątek.
Tato / 2007-01-06 23:27 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Gabrik, ja juz pisałem, zakładamy GTG (grupę trzymającą . . ) ;-)
janusz / 2007-01-06 21:51 / Bywalec forum
Dobry wieczór .
Przy moim nicku podany jest adres e-mail . Bardzo chętnie przyjadę .
gollum / 2007-01-06 21:34 / Uznany Gracz Giełdowy
I ja też i ja też.

Jeśli do tego czasu nic na łeb mi się nie zawali :D
Tato / 2007-01-06 17:48 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Witam wszystkich serdecznie w Nowym Roku z najlepszymi życzeniami samych mądrych decyzji!
Widzę, że znakomity pomysł jest realizowany przez wiernych Forumowiczów. To dobra wiadomość na Nowy Rok.
Będę chciał przyjechać (czyli jak większość, jak choroba nie powali mnie czy rodziny) -

Risky, a może u Spisza - tam jest sporo miejsca a piwo mi osobiście bardzo smakowało?
PS
Redakcja chyba nie chce się ujawnić, może Kenobi nie chce zdjąć maski . . .;-))

Przepraszam, ale naoglądałem się star wars w święta . . .
risky-rainmaker / 2007-01-06 21:25 / Ostatni Optymista
U spiża może być głośno.....i są tam loże...a mi zależy, żeby był jeden duży stół...ale to zależy od liczebności...myślałem o Piwnicy Świdnickiej....zobaczymy jeszcze...Co do redakcji....rozmowy trwają...
Tato / 2007-01-07 23:08 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Risky, ja nie mam i nie uzywam gg,
czy można inaczej potwierdzać? Możesz mi wysłać maila?
(zgadzam się, że finalne info nie powinno być widoczne na forum) to jest czytane przez wiele osób, ktos może chcieć "zabawić" sie nie tak jak organizatorzy i lepiej tego uniknąć - przy okazji.
Nie jestem tez pewien czy się nie wpraszam, mój wkład w forum jest jednak nieporównywalny do tych którzy się wybierają.
risky-rainmaker / 2007-01-08 21:32 / Ostatni Optymista
Oczywiście, kto możę nie pisze na GG...kto nie ma...utrudni mi pracę...ale ten wątek przeglądne i wyśle prywatne wiadomości
Tato / 2007-01-08 21:47 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Bardzo mi miło - postaram się . .
adaszku / 2007-01-04 22:59
nie udzielam sie za czasto na forum, ale jestem stalym jego czetelnikiem od kilku miesiecy i przez to wydaje mi sie, ze wiekszosc z tych bardziej aktywnych forumowiczów stala mi sie juz calkiem bliska ;-) (jak to internet zbliza ludzi)
a poniewaz mieszkam we wrocku to chetnie przyjme wasze zaproszenie i poznam to money-owe towarzystwo "wzajemnej adoracji". ;-))

do zobaczyska!
risky-rainmaker / 2007-01-05 17:27 / Ostatni Optymista
Zapraszamy....jakieś pomysły na lokal...mi narazie przychodzi Piwnica Świdnicka...bo tam jest duży stół...
przemo. / 2007-01-04 22:04 / Bywalec forum
Jeśli można to ja również zadeklaruję swój udział w spotkaniu. Niewybaczalne byłoby nie spotkać się z Wami mieszkając tak blisko. Jestem również gotów pomóc w przygotowaniu zlotu aby choć trochę odciążyć kolegów z Wrocławia.
warren buffet / 2007-01-04 22:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja bede na bank
AB / 2007-01-07 03:56 / Bywalec forum
Nie wiem co knujecie, jeżeli jednak to jest "akcja na bank" to na mnie możecie liczyć. Pozdrawiam.
de havik / 2007-01-04 21:30 / portfel / "Tysiącznik na forum"
ja również chętnie wpadnę choć na 100% mogę się określić po 01.02
Longterm / 2007-01-04 20:26 / Mostek Zwyciężymy!
Daleko mam trochę do Wrocka ale kocham te miasto i z przyjemnością wpadnę.
lojka / 2007-01-04 19:26 / Tysiącznik na forum
dlaczego Wrocław? Nie rozumiem, nie mieliście dalszej miejscowości? Szkoda :-(
fronda / 2007-01-04 12:42
Ostatetecznym dniem ustalenia PP(prawa pobytu)czyli zamknięcie listy jest..............?
Abus / 2007-01-04 08:55 / Uznany Gracz Giełdowy
Pstaram sie byc, to dosc blisko ode mnie. Chetnie poznam zacnych inwestorow z Money.pl:D
Robbi / 2007-01-04 08:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Co prawda, kawał drogi mam do Wrocka, lecz jeśli wypali mi wyjazd do Słowacji, ta akurat w sobotę będę wracał, więc zapewne zboczę troszkę z kursu i zachaczę do Was. Na tę chwilę mogę to potwierdzić na 80%, lecz po 1.02 bedę mógł określić się bardziej zdecydowanie.
Dodatkowe pytanie, to czy jest jakaś propozycja planu/harmonogramu tego zlotu, jeśli tak to bardzo bym prosił o przedstawienie go.
risky-rainmaker / 2007-01-04 22:05 / Ostatni Optymista
do 5 lutego chciałbym wiedzieć kto będzie....plan jest w trakcie tworzenia....będą napewno tańce...spotkanie z prezesem GPW...a na deser uścisk prezydenta miasta Wrocławia...:))) Wszystko podam około 5 lutego
marlowe / 2007-01-04 00:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jeśli tylko nie będę miał egzaminu jakiegoś to się pojawię.
Lumpex / 2007-01-03 19:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No dobra też się przejadę miło będzie się spotkać
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy