Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty mocniejszy. O 9.40 była interwencja NBP

Złoty mocniejszy. O 9.40 była interwencja NBP

Wyświetlaj:
jack fox / 78.131.143.* / 2011-11-23 10:20
NBP to sobie moze interweniowac ale na bazarze ziemniaczanym!!!!Efekt tej niby interwencji prawie zaden!!!
aaa4 / 87.205.130.* / 2011-11-23 10:12
Gigantyczny efekt: niecałe dwa grosze!!!!!!
andy2024 / 83.18.109.* / 2011-11-23 10:40
teoretycznie tak ale biorąc pod uwagę że sprzedaje euro po 4,47 i obniżaja kurs uruchamiając automatyczne zlecenia sprzedaży i odkupuje te same euro po 4,45 to nbp wychodzi na zero, a nawet na plus, kurs odrobinę spada, pokazuje na rynku że mogą w każdej chwili interweniować - pytanie tylko czy rzeczywiście odkupują te same eura po takiej akcji interwencyjnej...
mastodąt / 178.252.38.* / 2011-11-23 11:01
Widziałeś ile zysku ma NBP na kryzysie walutowym??? Czy kiedyś zrozumiesz, że duże skoki walutowe są nieopłacalne dla wszystkich importerów jak i eksporterów. To szkodzi wszystkim nie tylko rządowi. Kasę NBP odzyskuje znacznie szybciej bo EURO jest w ciągłym obiegu ważną walutą i wymiana następuje wciąż, przecież polskie firmy sprzedają do unii sporo półproduktów.
andy2024 / 83.18.109.* / 2011-11-23 11:36
mi nie musisz mówić że te skoki są nieciekawe dla większości osób i firm nie spekulujących na walutach - moim pocieszeniem jest tylko że mam kredyt w chf i pracuję u eksportera więc albo płacę większą ratę i zarabiam więcej w firmie albo mam mniejszą ratę ale i premie mniejsze...
jerema / 212.2.96.* / 2011-11-23 10:52
hehe... no odkupuje spekulant po nizszej cenie... kolejny atak w grudniu!
Josef Zawila / 78.94.40.* / 2011-11-23 15:31
Jak mozna pisac takie bzdury jak rzeczywistosc pokazuje cos zupelnie innego ? Tak bylo za PRL i sluchajac Gierka uciekalem do domu, aby
mnie nie zamkneli do wiezienia za wlasny komentarz. Majac zawsze
swoje zdanie pragne sie wypowiedziec, ze jest smutno kiedy ojczyzna
tonie w dlugach a mowi sie cos innego. Wegry i Polska moga sobie
podac reke i szkoda, ze zakochani polscy patrioci tak kochaja swoja
walute - bedac juz od roku 2004 czlonkiem EU. Z jakim sie wdajesz-
takim sie stajesz. Czego sie Kaczynscy bali ? Niemcow ?
Ktorzy obecnie oplywaja w euro ? i dzieki Bogu bo by Europa juz cala zginela. Zacisnijcie pasa i zrobcie kilka oddechow, aby glowa zaczela
wlasciwie pracowac. Niemcy jako III Rzesza sie juz dawno skonczyla i powinniscie wziac wszystkie reformy z Niemiec nie marnujac czasu na jakies ekspose, ktore nie jest niczym innym jak kopiowanie wzorow niemieckich. Polacy sie boja powiedziec otwarcie o wzorach
niemieckich. Pewien radziecki inzynier skopiowal BMW - motocykl
ktory zrobil furrore jako M-17 i byl to krzyk mody. Nie szkodzi - dla dobra Ojczyzny Polski - wezcie szybko przyklad z Niemiec i bedzie
Polska uratowana...!!! Staly patriota slaski - "JZ
1 2 3 4
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy