Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty odrabia straty. Dzięki danym z gospodarek

Złoty odrabia straty. Dzięki danym z gospodarek

Wyświetlaj:
wlood / 77.254.203.* / 2011-12-20 22:18
heheh , po przeczytaniu tego artykulu mam wrazenie ze kryzys skonczyl sie wlasnie dzis :)
pomierski / 2011-12-20 19:13
No, no, no, to by było tąpnięcie... :P
Czy Wy czytacie te brednie, zanim je opublikujecie?
grandplast / 2011-12-21 07:40
Oni czytają. a Ty przeczytałeś, a nic nie zrozumiałes. Typowe.
pomierski / 2011-12-21 08:16
"Dzisiejszy spadek EUR/PLN wpisał się w zmianę układu sił, jaki na wykresie dokonał się już w drugiej połowie poprzedniego tygodnia. Po utworzeniu wówczas formacji zmiany trendu, wczoraj kurs wybił się dołem z rysowanego od października kanału wzrostowego. Dzisiejszy spadek to wybicie potwierdził, zwiększając szanse na test okolic 3,38-3,39 zł jeszcze w tym roku. Poziom ten wyznacza minimalny zakres wybicia ze wspomnianego kanału."
Za to Pan/Pani z pewnością zrozumiał/zrozumiała... Ja bym jednak prosił przeczytać ze zrozumieniem. Oni jednak nie czytają, bo takich głupot by nie przepuścili. Między 3,38-3,39 a 4,38-4,39 jest jednak zasadnicza różnica. A jeśli Pan/Pani uważa, że nie, to proszę mi sprzedać euro o złotówkę taniej niż wskazuje kurs. Odkupię każdą ilość od ręki! Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy