Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty słaby mimo lepszych danych GUS

Złoty słaby mimo lepszych danych GUS

Money.pl / 2011-05-25 18:37
Komentarze do wiadomości: Złoty słaby mimo lepszych danych GUS.
Wyświetlaj:
złoty słaby mimo prognoz amerykańskich banków / 83.21.4.* / 2011-05-26 06:37
Jak to słaby???
kiepas przecież dzień wcześniej napisał: "Prognozy amerykańskich banków pomogły złotemu"
Oj... geniusze, geniusze, miło się was czyta. Uśmiac się z was można co niemiara.
fghj / 76.64.15.* / 2011-05-25 22:35
Nie ma sie co podniecac,Szopen wie lepiej,ale musi pisac co m************ o wzroscie sprzedazy z pominieciem wzrostu cen tez tu sa,a Grecja lezy i kwiczy.Tak cyfry mowia.Zloty slabszy bo euro spada,ludzie teraz kochaja franka.Portugalia i Hiszpania juz czekaja w kolejce,nic tu nie ma trudnego do zrozumienia,EU po prostu nie funkcjonuje.
chochocho / 78.8.157.* / 2011-05-25 18:37
Jakie paradoksalnie? To jest bełkot. Dane GUS czy czegokolwiek w Polsce nie maja żadnego włpływu na siłę złotówki. Panie analityk, niezależnie od tego, co się dzieje Pan zawsze masz wytłumaczenie, dlaczego zloty się osłabia. Tyle, że nijak mają się do siebie przytaczane przez Pana powody. Raz złoty słabnie, bo dane złe (pomijając kretyńskość opierania się na danych, które mówią o tym, że stan faktyczny nie pasuje do z palca wyciśniętej prognozy), teraz dane bardzo dobre, a zloty słabnie. Już teraz nie Grecja (bo nijak się - nawet Panu - nie udaje wcisnąć tego kitu), teraz dane makroekonomiczne z USA (tu znowu ta sama bzdura, jakiś koleś powiedzial, że powinno być 3,8, jest 3,6 i już jest wytłumaczenie dla osłabienia złotówki). Kompletne bzdury. Takie komentarze przypominają przemówienia z PRLu. Nieco wskaźników, nieco nie całkiem jasnych pojęć, mnóstwo zadęcia i mamy komentarz dnia, z którego nic nie wynika. Ktoś spekuluje frankiem i jak tylko pojawi się szansa na wykupienie czegoś, co (np. stocznie w Grecji) będzie poł darmo, wtedy wymieni franki na euro (upraszczając sprawę) i będzie spekulował czym innym, a dane z takiego czy innego rynku nadal nijak będą sie miały do kursu złota, srebra czy walut. Tak dla przypomnienia, prorokował Pan na koniec tygodnia EUR/USD na 1,45. Sprawdzi się, czy znowu paradoksalnie będzie lepiej, ale gorzej? :-)
pawel12323243 / 89.75.99.* / 2011-05-25 21:39
na tym polega praca analityka - znaleźć wytłumaczenie. Za to dostają kasę. Każdy ma swój rozum i wykorzysta informacje na swój sposób:)
chochocho / 78.8.157.* / 2011-05-25 22:05
że też ja na to nie wpadłem; mogłem brać kasę za takie bredzenie; pewnie jednak uczciwość wobec czytających / korzystających mi nie pozwoliła
sparky / 188.123.201.* / 2011-05-25 19:35
brawo, kurs Rogalskiego eur/usd 1.44 w tym tygodniu - gruchy na pipie:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy