Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty umocnił się po przyjęciu budżetu

Złoty umocnił się po przyjęciu budżetu

Money.pl / 2006-01-25 10:18
Komentarze do wiadomości: Złoty umocnił się po przyjęciu budżetu.
Wyświetlaj:
expo / 80.51.231.* / 2006-01-25 10:18
To wszystko sztucznie naciąganie złotego,bo przecież nie ma żadnych podstaw aby nasza waluta rosła w siłę.A może tak wysokie bezrobocie umacnia złotego?Eksprt już dyszy ,rubcie tak dalej,a Polskę rozłożymy całkiem na łopatki!!!!!!
real / 81.219.244.* / 2006-01-25 23:26
Ja mam pytanie do Pana expo - przy jakim kursie euro, eksport w końcu położy się na tych łopatkach?? Sorry, za tak bezpośrednie pytanie, ale o tym rozkładaniu eksportu słyszę już od momentu, kiedy euro znalazło się na 4,20 zl. Teraz kosztuje 3,8 i słyszę to samo od eksporterów, a od GUSu, że jest wzrost eksportu. Już nic z tego nie wiem, chyba ktoś tu mija się z prawdą, to prawdopodobnie GUS.
expo / 80.51.231.* / 2006-01-26 10:58
Polska już leży na łopatkach!Nasza Polska jest już dawno sprzedana.Prawie wszystko jest w,, obcych łapach,,.U nas tylko piorą pieniądze!!!!!!!!!!!!Nikt sie nie przejmuje eksporterami i naszym rynkiem.
real / 81.219.244.* / 2006-01-26 19:04
No cóż, czegóż mogłem ja głupi spodziewać się, po tej odpowiedzi pana expo??? To jest właśnie TYPOWY przykład odpowiedzi, podpartej SOLIDNĄ argumentacją. Eeech, ten świat zmierza w złym kierunku.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy