Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty znów w górę? Jest kilka powodów do optymizmu

Złoty znów w górę? Jest kilka powodów do optymizmu

Wyświetlaj:
kantor internetowy / 2012-05-22 13:51
Życie staje się o wiele prostsze dzięki internetowemu Centrum Transakcji Walutowych (http://www.ictw.pl). Główną zaletą serwisu są jakże korzystne i przede wszystkim konkurencyjne ceny. Wszystkie transakcje są bezpieczne co gwarantuje ciągła kontrola Komisji Nadzoru Finansowego
Gracjan_Matuszczyk / 91.150.197.* / 2012-05-22 11:42
Raz rośnie raz spada, czy są powody do optymizmu? Nie lepiej skupić się na tym jak reagują na to np polskie spółki, jak zachowa się np. producent okien typu Budvar? Powody do optymizmu może są, ale jak mają zachować się w takiej sytuacji inwestorzy? Właśnie takie artykuły najbardziej bym potrzebował
macdac / 95.51.243.* / 2012-05-22 10:44
skąd wy tych panów bierzecie ? Ja mam dobry numer do wróżki. Cały czas się śmieję tylu profesorów, tylu analityków w branży bankowej czy ekonomicznej dla mnie to, to samo. I co i dupa. Szkoły pokończyli tytuły im dali i nic nie potrafią. Ja pracuję w branży technicznej, rozwoju przemysłu technicznego. I powiem krótko to co się na studiach nauczyłem (wzory, całki, twierdzenia itp.) wszystko jest aktualne jak liczę to mi wychodzi to co powinno. Wiadomo są jakieś nowości prototypy ale nie wychodzą mi takie banialuki jak WAM
Sławek41 / 193.193.181.* / 2012-05-22 09:26
A czemu żaden z panów "analityków" nie napisze, dlaczego ostatnio złotówka osłabia się także do korony czeskiej i forinta węgierskiego? Podobno jesteśmy zalicani do tego samego koszyka walut "krajów wschodzących", a w ogóle to gospodarka Węgier się kończy. Czy aby na pewno???
sindbadowski / 78.10.123.* / 2012-05-22 09:21
Ci wszyscy analitycy sa niewiarygodni,kazdy jest na frankokredycie i probuja zaklac rzeczywistosc.Mysla ,ze czytaja ich same półtuski.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy