Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty zyskuje przy małej aktywności

Złoty zyskuje przy małej aktywności

Money.pl / 2013-12-30 19:48
Komentarze do wiadomości: Złoty zyskuje przy małej aktywności.
Wyświetlaj:
Jil / 83.24.109.* / 2013-12-30 21:07
Właśnie przeczytałem tą wiadomość i nigdy tego nie robię, ale z ciekawości zobaczyłem jak wygląda teraz wykres EUR/USD żeby sprawdzć czy przewidywania są trafne.

News jest opublikowany o 16:16 i jest w nim zdanie "za to kolejne godziny powinny nam upłynąć na spadku wartości pary EUR/USD".

Od chwili publikacji do godziny 21:00 jest sam wzrost...
16:15: 1.37880
21:00: 1.38011
@237 / 89.70.212.* / 2013-12-30 22:55
Kto posłuchał grubasa i zagrał na spadki to wtopił.
Jil / 83.9.166.* / 2013-12-31 17:29
Nie obrażając nikogo miałem tylko na myśli, że to zdanie nie ma żadnego konstruktywnego podparcia i dołączonego wytłumaczenia.

Lepiej byłoby gdyby czytelnicy dostawali jakiś konkretny rozrys możliwości tego co nastąpi z dodanymi szacunkowymi prawdopodobieństwami i analizą techniczną, typu "jeśli pójdzie w dół to do poziomu 1.37, jeśli pójdzie w górę to do poziomu 1.38 jeśli nie zaburzy tego jakiś nagły news; na drugą opcję jest większe prawdopodobieństwo (3:1), bo mamy ciągle trend rosnący i ze wskaźnika X też wynika, że market jeszcze może sobie na to pozwolić". Każdy mógłby sam ocenić co nastąpi jak autor przedstawiłby same fakty.

Bo inaczej, skąd to zdanie przyszło autorowi do głowy? Gdybym co godzinę pisał "za to kolejne godziny powinny nam upłynąć na spadku wartości pary EUR/USD" to w 50% moje przewidywania się zawsze sprawdzą na przestrzeni 3+ lat i pisanie tego nie miałoby sensu ani wartości.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy