Forum Polityka, aktualnościKraj

Zmarł prałat Henryk Jankowski - kapelan "Solidarności"

Zmarł prałat Henryk Jankowski - kapelan "Solidarności"

Wyświetlaj:
leeelon / 83.6.150.* / 2010-07-13 16:21
DO WSZYSTKICH GÓWNIARZY OPLUWAJĄCYCH KS.
DZIĘKI NIEMU GÓWNIARZE MOŻECIE DZIŚ SRAĆ W INTERNECIE CO WAM DO GŁUPIEGO ŁBA WPADNIE,NAJPIERW ZAPOZNAJ SIĘ NAJDUCHU Z JEGO DZIAŁALNOŚCIĄ A POTEM ZABIERAJ SIE DO DYSKUSJI NA FORUM !!!
Drań / 82.177.16.* / 2010-07-13 11:09
Panie bądż miłosierny dla swojego sługi. A dla tych co szczekają (nad jeszcze ciepłym ciałem) powiem tyle. Czemu widzisz źdźbło w oku ks. Jankowskiego, a belki nie widzisz w swoim oku. Łatwo osądzać i "rzucać kamieniem" trudniej samemu stanąć w prawdzie.

Co do Belwaw-a to wpis dotyczący molestowania uważam za nie plugawy. Trzeba nie mieć honoru aby pisać w ten sposób wiedząc, że to nie prawda. Mam nadzieję, że dotknie podobna sytuacja kogoś z Twojej rodziny, może wtedy poczujesz i zastanowisz się, że nie jest to właściwe zachowanie. Moim zdaniem powinieneś przeprosić.

A co do żydów i bogactwa. To Bóg go za to osądzi. ks. Jankowski zarabiał ale nikt nie pyta co robił z pieniędzmi. Ilu ludziom pomógł. Uważam, że władza w Polsce ma kompleks żydowski. Polacy nie są nic winni żydom. Nikt nie zadaje sobie pytania, jak to możliwe, że w tak "antyżydowskim" kraju mniejszość żydowska była tak duża - największa w Europie przed II wojną światową. Skoro było im tu tak źle to jak to się stało, że tylu ich mieszkało w Polsce. A kwestie tzw. "pogromu kieleckiego" czy Jedwabnego to pojedyńcze przypadki, które są niczym w porównaniu z Holokaustem zorganizowanym przez Niemców. O Niemcach czy o Rosjanach jednak nikt nie powie dziś że, są antysemitami. Za dużo maja kasy lub są za silni militarnie. A Niemcy mają sporo nielegalnych organizacji neonazistowskich w swoim kraju. Mordują emigrantów. Ale nie są antysemitami to Polakom przyprawia się taki "buty".
ja12345 / 195.238.227.* / 2010-07-13 11:55
Oczywiście księdza nie można posądzić o molestowanie, ale zwykłego obywatela tak. U nas w Polsce kościół zawsze miał najwyższe przywileje, niezależnie od tego jak był zakłamany i oszukańczy. I to siię nigdy nis kończy, ponieważ kościół za bardzo kocha władzę i dobrowolnie się jej nie zrzeknie. Jeśli chodzi o kwestie żydowskie, to uważam, że jest to żenada- najpierw broniliśmy Żydów przed Niemcami, a teraz wszystko co złe jest "żydowskie". Ciekawe skąd w nas tyle nienawiści i zakłamania. Oj, ludzie, skąd wy się bierzecie z tymi swoimi "poglądami".... Wsytd.
Drań / 82.177.16.* / 2010-07-13 13:45
Najbardziej zakłamaną osobą jesteś TY jeżeli uważasz, że ktoś komu nie udowodniono winy może być bezkarnie pomawiany o molestowanie seksualne. Nic nie pisałem o zwykłych obywatelach. Taka argumentacja to zwykła manipulacja. Jak również sugerowanie że wszyscy księżą molestują dzieci. Odpowiedzialność zbiorowa jest charakterystyczna dla osób o poglądach lewicowych i nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością. To, że pisze się i mówi tyle o molestowaniu dzieci również w Polsce jest najlepszym dowodem na wolność słowa jaka jest w Polsce. Szkoda tylko, że korzysta się z tej wolności jak ktoś umiera. Wtedy najłatwiej napisać o nim coś haniebnego i plugawego.
Martwy nie odpowie na ten atak.

Nie znam ludzi a znam wielu Polaków którzy uważają, że co złe jest "żydowskie". Dość mam wmawiania Polakom nienawiści, której nie ma w narodzie (nie piszę o jednostkach). Zakłamaniem i manipulacją są więc twierdzenia, że jest inaczej. Firmy z Izraela są obecne w Polsce nikt ich nie szykanuje, nikt nie utrudnia działalności. Nikt nie ściga etc. obywateli żydowskich. Pytam więc gdzie jest widoczna ta nienawiść. Takie twierdzenia to zwykłe pomówienia. Wmawianie Polakom takich poglądów to wstyd i kolejny dowód na wkładanie wszystkich Polaków do jednego "worka" - lewica aż zalatuje. Wstydem jest pisanie o poglądach innych ludzi - prezentuj swoje poglądy np. jestem pełny nienawiści i zakłamany. Nie masz prawa do wypowiadania się w imieniu innych ludzi.
Drań / 82.177.16.* / 2010-07-13 13:51
Takie samo zdanie mam o produktach francuskich czy włoskich czy chińskich jak o żydowskich. Kłamstwem jest twierdzenie, że jest w tym nienawiść. Nie kupuję produktów wyprodukowanych w tych krajach ale to nie znaczy, że nienawidzę Francuzów, Włochów czy Chińczyków.
NTs / 94.246.127.* / 2010-07-13 09:15
Niech Bóg wybaczy mu całe zło które czynił i osądzi go sprawiedliwie.
AndrewNew / 83.16.121.* / 2010-07-13 09:28
Ciekawe jakie zło ma na myśli wszechwiedzący NTs
O dobrych rzeczach oczywiście NTs nie wspomina, bo
po co.
Belwaw / 217.153.189.* / 2010-07-13 09:43
W jego przypadku to przeważają te złe rzeczy więc nie ma co wpominać o dobrych
rotor / 84.144.107.* / 2010-07-13 11:27
czy stosujesz to samo prawo do siebie???
m-53 / 83.24.29.* / 2010-07-13 10:09
Szybko i arbitralnie dokonałeś osądu. W trybie doraźnym, jeżeli wiesz co to znaczy

Najnowsze wpisy