Forum Polityka, aktualnościKraj

Zmiana w sondażach: Polacy się przestraszyli

Zmiana w sondażach: Polacy się przestraszyli

Money.pl / 2011-09-18 09:41
Wyświetlaj:
dareckiddd / 0.0.0.* / 2011-09-21 23:27
PiS na czele z Kaczyńskim manipuluje ludźmi, mowiąc , ze PiS wyjasni przyczyny ktastrofy smoleńskiej . Tak naprawde to ta partia jedyny raport jaki by zaakceptowała to taki , w ktotym by było napisane ,ze Tusk z Putinem ponoszą odpowiedzialność za ktastrofę smoleńska , ponieważ Kaczor nie lubi tych ludzi. A wiadomo , według pisowskiego myslenia ,jesli sie kogos niel ubi ,. nawet bez powodu to trzeba go zniszczyć i wrabiać we wszystko co sie da. Gdyby PiS doszedłdo władzy to pierwsze co by zrobiłto upolitycznił służby takie jak m.in: CBA , prokuratury , ktore miaLYBY za zadanie aresztowac ludzi , ktorzy niel ubią PiSu i są z innych partii takich jak np Tusk , Wałęsa , Kalisz i wiele innych . Potem , by na siłę szukali na nich hakow , a w przypadku nieznalezienia ich Kaczyński bezpodstawnie oskarzył by Tuska o zamach na samolot prezydencki , następnie w przypadku innych osób , szukał by pretekstu dla którego siedzą w wiezieniu. Mimo ,ze aresztowani byliby bezpodstawnie przez pisowskie CBA , i upolitycznione prokuratury, Kaczor oglupiał by ludność fałszywymi zarzutami i kłamstwami , jakimi by się posługiwał przy wyjaśnianiu powodow , dla ktorych tyle osob zostało aresztowanych. Kaczyński to człowiek ktory wywoływanie afer i skandali ma we krwi, taki człowiek tylko szkodzi Polsce i obywatelom ,tak jak cały nieudolny PiS !!! WYRZUĆMY 9 PAŹDZIERNIKA DO KOSZA CAŁE PISOWSKIE ŚCIERWO !!!
T. / 81.190.72.* / 2011-09-19 00:00
Problem polega na tym,że Polacy chcą rządzić jak "Zosia Samosia" . Ja sam. My sami.
I to jest zgubą tego narodu.
A gdyby tak poszli po rozum do głowy i razem wzięli się do konkretnej roboty , pokazaliby innym krajom jak można efektywnie zarządzać krajem ,to oni wiecznie się kłócą i nawzajem rzucają sobie kłody pod nogi. Jedni na drugich wilkiem patrzą.
Jak widać , jeszcze mądrością nie grzeszymy. Pewnie poczekamy , aż ktoś nas solidnie batem pogoni.Być może wówczas zmądrzejemy , tylko wtedy będzie już za późno. Wszystko zostanie w Polsce sprzedane i obcy będzie nami rządził .
- Nie o taką Polskę walczyliśmy 30 lat temu.
Botycki / 77.254.230.* / 2011-09-19 00:15

Ja sam. My
sami.
I to jest zgubą tego narodu.

Jesteś w błędzie.To nie jest zguba, tylko sposób własnie. Jedyne, co skuteczne to system monopartyjny i dyktatura (umiarkowana oczywiscie). Poczytaj o generale Franco. On wydźwignał swego czasu Hiszpanię na wyżyny pod każdym względem.
to oni wiecznie się kłócą i nawzajem
rzucają sobie kłody pod nogi. Jedni na drugich wilkiem patrzą.

to jest własnie efekt tej poronionej demokracji. Tego by nie było, gdyby był wódz z prawdziwego zdarzenia, który najpierw by naród pociągnał za sobą, a potem trzymał krótko za mordy i tyle
ASDFASDFADFSFDA / 94.75.114.* / 2011-09-18 23:47
NO I OCZYWIŚCIE CI, CO MYSLĄ TAK JAK CI OD TACY IM POWIEDZĄ.
solaris2 / 89.151.25.* / 2011-09-18 23:46
A ja mam zamiar pójść na wybory i oddać nieważny głos, nie mam na kogo głosować, PO mnie okłamało, PiS miał piękne ideały i chciał dobrze, a wyszło jak zwykle. W taki właśnie sposób chcę wyrazić swoje niezadowolenie z poprzedniej i obecnej władzy. Mieszkamy w pięknym kraju, ale brakuje nam mądrych i uczciwych ludzi, którzy by nim rządzili. Demokracje mamy w jednym dniu wyborów co kilka lat, reszta to PR, propaganda i manipulacja mediami, dla rządzących jesteśmy tylko bydłem wyborczym.
Botycki / 77.254.230.* / 2011-09-19 00:17

A ja mam zamiar pójść na wybory i oddać nieważny głos

Jak oddasz ten niewazny głos, to i tak oddasz go na PO, poniewaz prowadzi w sondazach.
juju / 178.37.17.* / 2011-09-18 21:36
Co to za tytuł? Wystraszyli się? Czego? A może to redakcja Money .pl się wystraszyła? Poparcie dla PiS rośnie logarytmicznie od długiego czasu! O tym mówił już Schetyna we Wrocławiu, że chciałby, żeby było tak jak w sondażach, ale wie, że tak nie jest. Polacy fantastycznie budzą się z letargu. Niech żyje wolna i silna Polska!
JanuszPOlikot / 2011-09-18 20:26 / Tysiącznik na forum
Wystarczy wpisać w Google.pl......frazę "Grupa trzymająca sondaże "...i wszystko wiadomo...
Rtcho 9 / 83.5.243.* / 2011-09-18 19:41
jak wygra PO to skróci nasza męke i zlikwiduje panstwo polskie. Będziemy Europą barany, pierwszymi europejczykami !!!
JAG1 / 83.8.182.* / 2011-09-18 18:45
Homo homini - i można już dalej nie czytać.
@@@ / 89.68.115.* / 2011-09-18 21:33
JAG1 - i mozna juz dalej nie czytac.
pij / 79.186.9.* / 2011-09-18 18:15
ale lewica to się trzyma w swoim mniemaniu mocno http://do-sejmu.pl/2011/09/18/napieralski-do-tuska-zlamal-pan-obietnice/
nodric / 89.76.114.* / 2011-09-18 16:20
Sondaż co godzinę, tylko nik nie zna metodologii, tylko barany mogą chcieć posłów, którzy wprowadzają cenzurę http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/27167,ograniczenie-informacji-publicznej-jak-glosowali-poslowie
szopen000001 / 94.251.138.* / 2011-09-18 14:45
Drodzy Rodacy,
Niestety obawiam się, że PiS nie wygra wyborów mimo, że moim zdaniem mówią i walczą o prawdę,
sprawiedliwość społeczną oraz mądre i przemyślane reformy.
Nawet gdyby okazało się że PiS miałby większe poparcie niż PO to i tak nie będzie mógł stworzyć
rządu tylko z jakąś partią starego układu (kto zna historię do 1990 to wie co mam na myśli) - więc
to nic nie da.
Dzieje się tak z trzech powodów:
1) PO zwiększyło wydatki i podniosło podatki - dobry chwyt stabilizacyjny krótkoterminowy
2) Media mamy jakie mamy - co tu dużo mówić
3) Bardziej liczy się show i bycie trendy a nie to co się mówi i jakim jest się mężem stanu.

Trzeba jednak zagłosować zgodnie ze swoim sumieniem i swoim rozumieniem rzeczy, które się odbywają w
kraju.
Natomiast Ci który nie mają żadnych poglądów politycznych nie interesują się tym co się dzieje to
lepiej niech nie głosują, bo wybory to nie loteria i można tylko pogorszyć sprawę.
Po wyborach, wybór innych trzeba uszanować a spawy drażliwe, niemożliwie do rozwiązania ze względu
na układ sił w parlamencie trzeba będzie odłożyć na półkę i skoncentrować się na sprawach realnych
do przeprowadzenia dla dobra kraju.
Miejmy nadzieję, że kiedyś przyjdzie jeszcze czas aby pewne sprawy mogły być rozwiązane.
Myślę sobie jednak że nie warto grać pod publiczkę tak jak inne partie, tylko po to aby zdobyć te
kilka procent poparcia. Dlatego życzyłbym sobie aby PiS nie dał się wciągnąć w taką grę, bo w dniu
wyborów musiałbym zostać w domu. Lepiej jest zachować własną tożsamość i być prawdziwym niż
przebierańcem za kilka procent poparcia.
Pozdrawiam wszystkich PiSowców, szanujmy poglądy innych i trzymajmy fason
Obywatel z moherem po babci :-)
i to by było na tyle / 83.10.120.* / 2011-09-18 13:40
Dlaczego zaraz "przestraszyli się" ?
A może prawdziwa jest teza " Polacy przestali się bać - Platformie znów rośnie!" ?
arti8 / 2011-09-18 14:41 / Bywalec forum
"Sukcesy" PO

111 miliardów zł deficytu,
wzrost zadłużenia o 300 miliardów zł,
80 tysięcy nowych urzędników,
121 ofiar 4 katastrof lotniczych,
afera hazardowa,
afera stoczniowa,
ogromna inwigilacja Polaków,
używanie ABW do walki z internautami
xcdfgh / 77.253.111.* / 2011-09-18 15:30
zapomniałeś napisać że w programie na 2011r. było likwidacja:
- ulgi prorodzinnej i na internet, ale przed wyborami został zmieniony program:)
- zmniejszyli zasiłek pogrzebowy,
- podnieśli podatki
etc
arti8 / 2011-09-18 16:46 / Bywalec forum
Faktycznie, tych cudów PO nie wymieniłem. Teraz proponują likwidację formularza PIT, czyli zatrudnią 140 tysięcy urzędników, a formularz i tak zostanie.
"dla Polaków byłoby lepiej, gdyby w ogóle nie mieli rząd / 109.243.46.* / 2011-09-18 13:06
Aktualne stają sie u nas dowcipy niemieckie:

Klient wpłaca w banku 1000 zł, ale upewnia się - co będzie, jeśli bank upadnie?
Kasjer odpowiada - mamy gwarancje NBP.
Klient - a co, jeśli i on upadnie?
Kasjer - to wtedy musi ustąpić rząd Tuska, ale to chyba warte jest dla pana 1000 zł?

Dzwoni gość - Donek?
Nie
O, przepraszam, źle wybrałem.
Nie ma za co, wszyscy źle wybraliśmy...

Fragment piosenki premiera:
Ja chcę jednego, waszych pieniędzy, do k... nędzy.
Że nic nie macie? Jecie chleb z serem?
Ja w to nie wierzę, jakem premierem!
Wyciągnę z was wszystko co chcę, w końcu to wyście wybrali mnie!
Uszanujcie demokrację, ten kto wybrany, ma zawsze rację.
Teraz możecie mnie pocałować.
Niczego wam się nie uda schować!
sklave / 83.2.33.* / 2011-09-18 12:24
Banda czworga groteskę wyborów zafundowała. Możecie wybierać spośród kandydatów bardzo wielu. Każda partia daje swoich liderów i do ich towarzystwa asystentów by jakieś pozory demokracji stworzyć. Zapomniano tylko dodać że posłowie już zostali wybrani. Demokratycznie liderzy partii to zrobili. Z wyborem senatorów niby jest troszkę inaczej tutaj mogą ale nie muszą zadecydować głosy wyborców. Te pseudo wybory nic nie zmienią nastąpi najwyżej małe przegrupowanie. Łukaszenkę potępiają a co sami wyprawiają. Powiem to tak za Stalina, Breżniewa była jeszcze demokracja a dziś cofnęliśmy się do feudalizmu.
GWIAZDA MOSZCZENICKA, DYREKTORKA CO DO BRANIA KREDYTÓW PODWŁADNYCH ZMUSZAŁA WINNA JAKO LIDERKA KAŻDĄ LISTĘ OTWIERAĆ PRZECIEŻ MA WIEDZĘ I KWALIFIKACJE BY BYĆ POSŁEM CZY SENATOREM BA NAWET MOŻE BYĆ POSŁO – SENATOREM NO, NO NAWET........

http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/1078203,poszkodowani-nauczyciele-z-moszczenicy-poskarzyli-sie-do,id,t.html?kategoria=660#47efce1e3efa4c82,1,3,60

http://sklave.manifo.com/
poilejabłka? / 91.43.19.* / 2011-09-18 11:30
nie jest tajemnica ze wyborcy PO to ludzie ktorzy nie interesuja sie polityką tymbardziej sytuacja gospodarczo/polityczną kraju ... głosuja na PO przeciw PiS tak jak dobry wujek Tusku karze .. maja siano w glowie ... i zetknalem sie z takimi ludzmi wiele razy - kompletnie zadna argumentacja do nich nie przemawia! Po - jest dobrze, PIS - jest żle ... i takich ludzi bedzie wiecej wraz ze spadkiem poziomu edukacji w Polsce ...
dareckiddd / 0.0.0.* / 2011-09-21 23:09
Szkoda , ze nie wiesz o tym , ze to zwolennicy PiSu to ludzie bez wykształcenia , bez jkaijkolwiek wiedzy ofiary manipulacji i propagandy pisowskiej.
Whatever (T) / 77.236.9.* / 2011-09-18 11:41
a kiedy ostatni raz zetknąłeś się ze słownikiem języka polskiego?
k aczordonald / 92.20.65.* / 2011-09-18 15:44
chodzi Tobie chyba o to ze "tymbardziej" razem napisal, a dalej tam bledow nie widze.
To raczej nie wcisnieta "spacja" kiedy piszesz szybko.

Chyba troche przesadziles, tym bardziej ze czesc wyborcow PO rzeczywiscie taka jest, jak napisal.
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-18 18:17
Wyborcy PO zachowują się jak ciemnogród z czasów średniowiecza. Kupią każdą plotkę, każdą obiecankę cezara Tuska, byle tylko nadal karmił ich mirażami dobrobytu i ułudą "Zielonej wyspy" Otrzeźwienie dla tych obszczymurków przychodzi dopiero w momencie POdjecia pracy w Londynie na zmywaku albo w burdelach i agencjach "towarzyskich" Jednym słowem stracone POkolenie POpaprańców.
k aczordonald / 2.96.36.* / 2011-09-18 19:08
rzeczywiscie w Londynie co rusz spotykam mlodych nowoprzybylych.
Czesto pracowali w kraju przez ostatnie kilka lat mieszkajac u mamusi.
Jak zapytasz to uslyszysz ze sie nie da zyc- pracowalem sam na siebie i nie wystarczalo-tak mowia.

jak zapytasz o polityke, to odpowie ze glosowal na PO, a PIS jest be, a poza tym zadnego pojecia co sie dzieje w gospodarce kraju.Widac bardzo dobrze ze ten glos oddany na PO kilka lat temu byl pod wplywem prania mozgu zastosowanego przez media na szeroka skale.Jakas taka wykreowana moda co jest COOL a co nie.

Teraz jest mlody zdziwiony ze po kilku latach pracy tylko na siebie zyl w biedzie i zostawil jeszcze jakies pozyczki, a w telewizji bylo caly czas o cudzie gospodarczym i zielonej wyspie.

Kto mial zyskac ten zyskal, a te kilkanascie procent glosow od mlodych zapewnilo PO wygrana.
Mlodych ktorzy glosowali bo zastosowano techniki manipulacyjne.Ale ten wyborca nie byl wazny, wytworzono w nim tylko odruch i zadzialalo.Teraz nie zrobiono dla niego nic.Po kilku lat wciaz wyjezdza z kraju dalej czesto nie rozumiejac ze zostal oszukany.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy