Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zmiany w abonamencie RTV. Rośnie ściągalność, ale TVP liczy na więcej

Zmiany w abonamencie RTV. Rośnie ściągalność, ale TVP liczy na więcej

Wyświetlaj:
Jan z Opola / 31.2.95.* / 2015-06-16 15:18
jestem za tym aby kazdy płacił abonament jezeli korzysta z TVP bez wzgledu na wiek, a zwłaszcza ,ze te staruchy ciągle sie gapia w TVP od rana az do wieczora nawet jak drzemia w czasie południa to przy grajacym tivi , albo wprowadzic kodowanie kanałow i sprawa prosta, nie bedzie tylu prezesów zasepców io innych badziewi a ludzie beda ogladac to co lubia czyli nie jakiegos wyleniałego i prymitywnego orłosia ktory ani urody ani talentu nie posiada czy jaks piejąca agate albo pani urocza dobosz orka, albo ojejnik skrzeczacą czy tez lewicowego albo prawicowego lisa, ( jeden wuj ) i oczywiscie te reklamy nachalne proste i głosne jak sami dziennikarzyny spod józkowej pierzyny bez anteny, a rzondzonce jak podniosa to tak skoncza jak z papierosami, siostry córka pracuje w sklepie i twierdzi ze obrót-sprzedaz na papierosach spadł o 70% ( gdyz jest stała dostawa z Czech ( oczywiscie chinskie in rosyjskie papierosy) po 4 zł paczka a nie po 14 zł. takich mamy rzondzonych jak i dziennikarzyny, te rzundzonce mysla ze rzundzenie polega na stałych podwyzkach, ale juz wkrotce jesien i te bande głupów sie przgoni
starucha / 88.156.124.* / 2015-06-16 15:26
Jaśku ty też kiedyś kozaku wielki będziesz tym
staruchem.Życzę ci takiego samego szacunku do siebie jakim ty obdarzasz teraz ludzi starszych,a może jeszcze potworniejszego.
eila / 83.13.153.* / 2015-06-16 15:17
Przecież najniższa krajowa w Unii to właśnie Polska. Dlaczego z tej ubogiej pensji , czy ubogiej emerytury Polacy mają sponsorować bogatego Kraśkę i jego ranczo?? czy inne cholerne Tadle.? Za manipulacje faktami ? za oszustwa?
widzek 16+ / 77.253.87.* / 2015-06-16 15:14
Rozbój w biały dzień. To kolejny odłam mafii.
wach / 94.42.197.* / 2015-06-16 15:14
Biorąc pod uwagę nawał reklam, pranie mózgów, polityczną indoktrynację jedynie słusznych przekonań, sowite wynagrodzenia dziennikarzy na usługach polityków, czas najwyższy, żeby każdy posiadacz telewizora otrzymywał ze skarbu państwa comiesięczne dopłaty za oglądanie tvp. Poważnie.
barbara600 / 95.108.125.* / 2015-06-16 15:06
ja place od 40 lat i nie wiem dlaczego co roku podwyzszaja.po co tyle stacji tvp.jak kultura,historia,rozrywka ,sport,seriale itp.dla ludzi starszych nie ma nic a tylko oni placa.gdzie filmy z lat przdwojennych amerykanskie ,rewiowe.a nie ciagle potwory i morderstwa albo glupkowate polskie komedie i seriale.dla mnie 21,50 to tydzien jedzenia.albo wszyscy albo nikt niech placi!!!!!
bodo / 178.252.34.* / 2015-06-16 15:02
nawet gdyby abonament wynosił sto złotych miesięcznie dla pasozytów z TV to i tak bedzie za mało. Gówniarz grający w Rodzinka.pl zarabia większe pieniądze niż premier tego kraju a wszystko Z NASZEGO ABONAMENTU. Jestem za postawieniem tej zgrai przed sądem lub trybunałem
anty123 / 91.220.222.* / 2015-06-16 14:41
Kitowanie w banię... niech ograniczą liczbę redakcji, redakcyjek, prezesów, viceprezesów,sztabów sekretarek i kolumn samochodowych. Ale to nie wystarczy,trzeba jeszcze puszczać DOBRE programy,a nie to kościelno-polityczne g... No i niech obciążą operatorów kablówek-bo ja nie zamierzam płacić tego zakichanego abonamentu...
ten co płaci:( / 46.18.61.* / 2015-06-16 14:39
popieprzony kraj i KRRiT, nie mogą ściągnąć z tych co nie płacą to podwyższają tym co płacą a głupi polak i tak zapłaci. Przydałby się jakiś kamikadze w tej KRRiT i zrobił czystke!!!!!!!!!
baka / 78.9.6.* / 2015-06-16 14:34
W głebokim poważaniu mają zdanie obywateli,nie chcemy byle jakiej tv,nie chcemy płacic za chłam jaki nam proponują.Zakodowac programy,kto zechce,niech płaci i ogląda,klan,m jak milosc i itd....Banda pasożytów która się utrzymuje z publicznej tv jest spora,wynagrodzenia o jakich przeciętny Kowalski,może pomażyć,trudno oderwać ich od koryta.
tomtek / 83.7.225.* / 2015-06-16 14:30
a co z osobami tzw. 1 grupy inwalidzkiej niezdolnych do samodzielnej egzystencji?(jak ktoś to "pięknie" nazwał) te osoby też są zwolnione z płacenia abonamentu a niejedna z tych osób nie jest w stanie fizycznie lub umysłowo spełnić obowiązku dostarczenia odpowiednich zaświadczeń im też stan zdrowia na to nie pozwala
Abonent / 95.178.96.* / 2015-06-16 14:24
Ja mam podpisaną umowę z telewizją kablową, to po jakiego h...ja mam jeszcze dodatkowo płacić abonament na poczcie. Głupich sobie znaleźli, żeby podwójnie płacić?!
jazzzzzzzzz / 79.184.156.* / 2015-06-16 14:23
niech zakodują te programy całe życie płacę abonament ale od 2016 wyrejestruję TV i nie wpuszczę nikogo koniec macie 1 abonament mniej
obywatel409 / 178.183.11.* / 2015-06-16 14:37
zrobię dokładnie tak samo, płacę 20 lat , a moi sąsiedzi nie płacą od zawsze. Tym powinni się zająć, a nie kolejny raz podwyższać opłaty!!!!
Realista / 89.77.205.* / 2015-06-16 14:21
A czy kościół płaci za nadawanie programów o tematyce
kościelnej, bo oglądając program TVP,odnoszę wrażenie
że oglądam tv Trwam,a za to nie będę płacić abonamentu.
japa253 / 193.0.108.* / 2015-06-16 14:25
ty zapewne chciałbyś oglądać w tvp non-stop "szalom na szerokiej"
555 666 777 / 89.229.179.* / 2015-06-16 14:13
Nielegalna opłata, nielegalne ściąganie abonamentu, nielegalne wierzytelności. Zamiast p******** w stołki przez lat 8 należało poprawić prawnie tą należność, ale pod warunkami: 1. Jeśli RTV jest państwowa to pobiera opłaty, ale jak jest w innych cywilizowanych krajach nie emituje reklam, a zarobki takiej TV są w zakresie państwowym. Obecnie zarobki przewyższają drastycznie gaże z wyższej półki polityków w rządzie RP. 2. Jeśli nie jest państwowa (spółka) to może emitować reklamy, może mieć dowolnie wysokie gaże, ale niestety musi podpisywać umowy z klientami! Tak stanowi prawo UE i RP! Prawdopodobnie RTV realizuje cele, które nazbyt dużo kosztują i niekoniecznie leżą w interesie narodu i RP. Trzeba wspomnieć, że np. Pan Lis co prawda z innej TV, ale jego przychylność prawdopodobnie również musi coś kosztować. Takich ludzi (również autorytetów), którzy mają rozsądną przychylność może być bardzo dużo, zdolni do przekonania wszystkich co do słuszności wyborów cząstkowych jak ksiądz z ambony (to musi kosztować kroci). Bo jak inaczej wyjaśnić taki tępy upór w przepychaniu ogromnego, śmierdzącego trupa prawnego?
Korwin / 82.145.220.* / 2015-06-16 14:12
WSI szybko zlikwidowali a KRRiT nie do ruszenia.Dziwny kraj.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy