Forum Polityka, aktualnościKraj

zmiany w bankomatach

zmiany w bankomatach

basia34 / 2013-05-08 08:33
już przed wakacjami do polski wejda unowoczesnione bankomaty pozwalajace na wybranie z konta gotowki w postaci waluty EURO. Euronet chce w ten sposob konkurowac rowniez z kantorami dzieki czemu bedzie mogl oferowac nizsza cene sprzedazy euro niz kantory
Wyświetlaj:
rolnik_z_wiejskiej / 2013-06-05 11:15
czy ktoś posiada jakieś informacje czy juz takie bankomaty sa dostępne w warszawie?? bardzo mnie interesuje to bo zamierzam dosc duza kwote wymienic i potrzebuje informacji czy juz to wszystko dziala tak jak powinno. pozdrawiam i czekam na informacje. czy jakas inna seic bankomatow tez zamierza wprwoadzic takei zmiany? prosze o i informacje!!
robolus / 2013-05-09 12:24
rewelacja! ciekawe czy w przszlosci beda tez udostepniac mozlwiosc wybrania pieniedzy takich jak dolar np. ciekawe rozwiazanie i mam nadzieje ze bedzie kontunuowane
bylem_widzialem / 2013-05-08 13:34
mi tez sie podoba taka opcja wybierania euro z bankomatu, pytanie tylko jak bedize wygladal przelicznik walutowy i na jakiej zasadzie bedzie rozliczany, to tez jest wazne i mam nadzieje ze bedize konkurencyjnie do kantorow
zjarana / 2013-05-10 12:19
narezscie :) tylko czy to nie zapowiedz rychlego wprowadzenia waluty euro w polsce? to jest pytanie najwazniejsze... oby nie bo polska gospodarka nie jest na to przygotowana w zaden sposob niestesty
parnasus / 2013-05-08 11:17
i bardzo dobrze! bardzo sie ciesze z takiego roziwazania ze wzgledu na to ze duzo podrozuje i ciagle korzystam z kantorow a tak to bede mial mozliwosc szybkiego i bezstresowego wybrania waluty euro w kazdej porze dnia :) super!

Najnowsze wpisy