Forum Polityka, aktualnościKraj

Zmiany w emeryturach? Komorowski zapowiada projekt ustawy

Zmiany w emeryturach? Komorowski zapowiada projekt ustawy

Wyświetlaj:
antyKomor. / 70.88.217.* / 2015-05-20 13:39
Komorowski przez 5 lat swojej prezydentury nie powiedział tyle ile przez ostatni tydzień. Śmierć kolo d...y wiec się obudził. A poszedł ty na drzewo.
yan / 81.18.213.* / 2015-05-20 13:38
Pracownik po zawodówce ma na starcie co najmniej 6 do przodu nad absolwentem wyższej uczelni!!!!
zły / 31.61.140.* / 2015-05-20 13:37
Nie wierze w ani jedną deklaracje Komorowskiego.Podpisał wiek emerytalny do 67lat mimo że dostał podpisy od miliona Polaków o referendum w sprawie wieku emerytalnego.To nie jego pieniądze są na koncie w Zusie ale nas wszystkich pracujących.Na emeryturę odkladamy ponad 40 lat i wciąż malo.A może wziął na kampanie z naszych skladek ten oszust razem z Tuskiem.Nie wierze im obu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
KURA73 / 82.160.180.* / 2015-05-20 13:37
WSZYSTKO OBIECA BYLE WYGRAĆ NAWET WYSTĘP W TAŃCU Z GWIAZDAMI. U WOJEWÓDZKIEGO JUŻ BYŁ. POLITYCZNY CELEBRYTA
lkjhgfd / 31.133.16.* / 2015-05-20 13:36
Prosze uprzejmnie nie wiezyc w przedwyborcze bzdóry komora !!!. Dziękuję
Borsuk01 / 80.54.48.* / 2015-05-20 13:36
Gołym okiem widać, że hrabiemu Bulowi pali się grunt pod nogami. W tej sytuacji zrobi wszystko, by wygrać II turę. Jego ewentualna porażka może zaowocować przegranymi przez Platformę Obywatelską wyborami do sejmu na jesieni bieżącego roku. Dlatego też obserwujemy nerwowe ruchy zarówno Bronka jak i peowskiego szamba. Tonący brzytwy się chwyta i stąds tak nagła, prawie z dnia na dzień, zmiana poglądów u kandydata Bula. Wszystko co przez pięć lat jego prezydentury było niemożliwe, nagle w ciągu kilkudziesięciu godzin staje się realne. Dotyczy to zarówno jedno mandatowych okręgów wyborczych jak i obietnicy ewentualnej nowelizacji przepisów emerytalnych. Dlatego Bul próbuje romansować ze związkami zawodowymi, by liczyć na ich poparcie i zyskać tak cenne dla niego głosy. Ten sam cel zamierzał osiągnąć występując u Kuby Wojewódzkiego w programie o wątpliwej reputacji. Nie tylko moim zdaniem urzędujący prezydent nie powinien zniżyć się do tego poziomu ale jaki prezydent takie zachowanie, nie liczy się godność, ambicja i honor. Najważniejszy cel to koryto, nieważne w jaki sposób osiągnięte. Krótko mówiąc, po trupach do władzy a cel uświęca środki. Czy w ten sposób Bronek chce zjednać sobie młodych wyborców? Kto na to liczy ten musi być bardzo naiwny, mieć uśpiony umysł i małą zawartość puszki mózgowej. Młodzież z pewnością pamięta jak obecna władza chciała wprowadzić po cichu, tylnymi drzwiami ustawę ACTA skierowaną przeciwko niej, z zamiarem ograniczenia wolności w Internecie. Miało to miejsce na początku 2012r. oczywiście za prezydentury Bronisława. Zapamiętajmy też jego wystąpienia podczas wieców przed pierwszą turą wyborów, podczas których wykrzykiwał do młodych wyborców „wy możecie sobie gwizdać a my i tak będziemy robić swoje”. Bądźmy więc ostrożni i czujni, nie dajmy się zmanipulować nowymi obietnicami. Po wygranych wyborach Bronek będzie i tak realizował swój program. W jego polityce i zamiarach peowskiego szamba, z którego się wywodzi, nic się nie zmieni. Dalej będą prowadzone działania wbrew polskiej racji stanu i nasili się polityka pro żydowska. Nie bądźmy naiwni. Zdecydujmy się na nową jakość rządzenia. Zdecydujmy się na młodych, którzy chcą i wiedzą w jaki sposób naprawić Rzeczypospolitą, poprawić los milionów Polaków oraz zapewnić przyszłość młodemu pokoleniu. Oddając głos na Bronisława przedłużymy rządy żydokomuny, która w niedalekiej przyszłości doprowadzi do tego, że w naszym kraju bracia starsi w wierze będą mówić do nas jak przed II Wojną Światową „ulice wasze, kamienice nasze”. Zanosi się bowiem, że Polska stanie się ojczyzną zjadaczy czosnku. A jest ich przecież w naszym kraju bardzo wielu. Część z nich jest lub była przyspawana do koryt zarówno w łonie władzy jak i w charakterze doradców. Niektórzy odeszli już w zaświaty ale to wszystko mało. Wlaśnie obecny rząd realizuje politykę prożydowską. Polakom wmawia się, że w ZUS-ie brakuje pieniędzy na wypłatę świadczeń w wyniku czego podwyższono nam wiek emerytalny. Za to jesienią ubiegłego roku po cichu wprowadzono w życie ustawę w sprawie Żydów, którzy podczas wojny byli na terenie Polski poszkodowani przez III Rzeszę. Tę ustawę podpisał właśnie Bronek. Dzięki temu skorzysta z niej około 58 tysięcy Żydów, którym to naszym kosztem państwo polskie będzie wypłacać dozgonnie odszkodowanie po 100 € miesięcznie. To jest Polska właśnie. Komuś chyba padło na łeb albo zamienił się z „małym” na rozum, zaś Angela się śmieje. Idąc do wyborów należy tym pamiętać. Oddając głosy na Andrzeja Dudę niczym nie ryzykujemy, bo gorzej już być nie może. Sądzę, że po wielu latach straconych dla Polski i jej rozwoju należy zaufać człowiekowi młodemu i wykształconemu. Człowiekowi, który chce i może nas poprowadzić ku lepszej przyszłości a ta przyszłość zależy tylko od nas i naszego wyboru. Bądźmy silni swoją mądrością nie zaś mądrzy po szkodzie. Teraz nadarza się właściwa okazja, by dzięki nam mogły spełnić się nasze marzenia, czego wszystkim rodakom życzę.
jen-sen / 212.10.82.* / 2015-05-20 14:09
Fajny komentarz ale zapominasz o PIS-owskim obliczu.
Bardzo trudno wybrac miedzy dwoma dnami !!!!!!
Szybszy / 188.147.247.* / 2015-05-20 13:49
Ile Ci płacą z obozu Dudy?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
JA NIE / 91.146.206.* / 2015-05-20 14:11
Myślisz, że wszyscy wszystko przeliczają na pieniądze jak ty?
Piotr Gdańsk / 109.241.253.* / 2015-05-20 13:36
Ja już Ci nie wierze, w obecnej chwili kłamco jesteś w stanie wszystko obiecać, aby utrzymać fotel. Dla mnie żenada !!!!
tazuj / 82.146.235.* / 2015-05-20 13:36
a czy ze sresdnią wieku mie można powiązać wysokości kwoty emerytury? Panstwo liczy iz ludzie będa płacić na zus i umierać przed osiagnieciem wieku emertyalnego. Problem sam się rozwiąże??
banitka / 80.123.43.* / 2015-05-20 13:36
35 - 40 na emeryture ciekawe. A co z ludzmi ktozy w wieku 50 i wzwyz nikt niechce zatrudnic. Jak maja dorobic te lata.
bleble 245 / 185.50.50.* / 2015-05-20 13:36
posłuchajcie jak ładnie mówi Duda na konwencji PIS naprawdę warto
xyz553 / 83.23.131.* / 2015-05-20 13:36
ci z opzz są nienormalni. Jak to wprowadzą to zwalniam wszystkich pracownikow i zatrudnię ich na czarno albo wcale.
Adam328 / 212.244.164.* / 2015-05-20 13:36
"Panie Bronisławie mam 42 lata. Pracuję i dobrze zarabiam - na rękę dostaję 1125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na 3 miesiące , ale szef powiedział , że mi ją przedłuży jak będę pracował po 12 godzin dziennie. Nawet trochę pieniędzy odłożę , bo odżywiam się mirabelkami i szczawiem jak doradzał pan Niesiołowski ( najtaniej mi wychodzi). Odkładam kasę bo chcę sobie kupić taki zegarek jaki ma pana kolega partyjny Nowak. Trochę choruję , ale nie wiem co mi jest bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025 rok. Wtedy się dowiem. Nie przejmuję się swoją chorobą , bo przecież pana przyjaciel Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat. Czytam codziennie "Gazetę Wyborczą" i oglądam TVN i stąd wiem , że żyję na zielonej wyspie i jest mi tu najlepiej i nie muszę wyjeżdżać za granicę. Popieram PO, bo przeczytałem w GW , że jak przyjdzie PiS to sytuacja moja będzie o wiele gorsza."
jen-sen / 212.10.82.* / 2015-05-20 13:47
super komentarz,nadaje sie do opublikowania aby Polacy przed wyborami sie przebudzili. Gratuluje
lko / 78.28.35.* / 2015-05-20 13:46
ŚWIĘTA SŁOWA GŁOSUJEMY NA komora
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jacek570 / 159.205.128.* / 2015-05-20 13:45
To jednak starczy pieniedzy ns wyplaty emerytur dla przyszlych 60-latkow. A jak Duda powiedzial o obnizeniu wieku emerytalnego do 65 lat to mialo nir starczyc! Czy ja jestem glupi ze tego nie rozumiem? Moze jakis geniusz ekonomiczny pokroju Petru lub Balcerowicza mi to wytlumaczy! No ciekawe co powiedza Ci "Ekonomisci" na taki nierealny populizm! Aha, skoro starczy kasy na emerytury to prosze Partie Oszustow o zwrot pieniedzy ukradzionych z mojego konta w OFE.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ey / 77.255.229.* / 2015-05-20 13:36
40 lat..... To na jedno wyjdzie, jesli się skonczy studia...
wyborca-h21 / 79.191.40.* / 2015-05-20 13:35
Dziwne akcenty w wypowiedzi szefa OPZZ po spotkaniu z panem Komorowskim, który mówi coś, o … serii kilku spotkań ze związkami ( ja nie pamiętam takowych , chyba że pod patronatem wsi, o czym nie wiem)prezydent ma zając się sprawami pracowniczymi,.....nakłaniać rząd pani Kopacz do zajęcia się..choćby problemem emerytur !!!
Nie wiem w jakiej drużynie gra szef OPZZ-z rzeszą pracowników czy z pracodawcami wespół z rządem i prezydentem !!!! bardziej jednoznaczniej w sprawie emerytur wypowiada się szef SLD pan Miller !!!, uważając "zainteresowanie się” problematyką emerytur przez prezydenta - zwykłą grą wyborczą, gra na czas !!!!
ADAMKOR / 212.244.164.* / 2015-05-20 13:35
"Panie Bronisławie mam 42 lata. Pracuję i dobrze zarabiam - na rękę dostaję 1125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na 3 miesiące , ale szef powiedział , że mi ją przedłuży jak będę pracował po 12 godzin dziennie. Nawet trochę pieniędzy odłożę , bo odżywiam się mirabelkami i szczawiem jak doradzał pan Niesiołowski ( najtaniej mi wychodzi). Odkładam kasę bo chcę sobie kupić taki zegarek jaki ma pana kolega partyjny Nowak. Trochę choruję , ale nie wiem co mi jest bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025 rok. Wtedy się dowiem. Nie przejmuję się swoją chorobą , bo przecież pana przyjaciel Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat. Czytam codziennie "Gazetę Wyborczą" i oglądam TVN i stąd wiem , że żyję na zielonej wyspie i jest mi tu najlepiej i nie muszę wyjeżdżać za granicę. Popieram PO, bo przeczytałem w GW , że jak przyjdzie PiS to sytuacja moja będzie o wiele gorsza."

Najnowsze wpisy