Forum Polityka, aktualnościKraj

Zmiany w KRUS i rekonstrukcja rządu. Już niebawem rewolucyjne zmiany

Zmiany w KRUS i rekonstrukcja rządu. Już niebawem rewolucyjne zmiany

Wyświetlaj:
Wapniak / 2012-06-11 17:00 / Tysiącznik na forum
O ile mnie pamięć nie myli, to zmiany w KRUS-e zachodzą cały czas na lepsze, od początku powstania... Jakieś 30-40 lat.
Bernard+ / 188.117.142.* / 2012-06-11 16:52
Zamiast pracować nak kolejnymi odrębnymi systemami podatkowymi i ubezpieczeniowymi przyjmijcie do wiadomości,że prowadzenie gospodarstwa rolnego jest większym prze3dsiębiorstwem niż prowadzenie kiosku z gazetami więc uznajcie wreszcie rolników za osoby prowadzące działalność gospodarczą i niej na takich samych zasadach jak wszyscy prowadzą podatkowe księgi przychodów i rozchodów i pąłca podatek dochodowy oraz niech od dochodu płaca składki do ZUS i będzie wreszcie taniej i sprawiedliwie. przywileje zawsze psują Rzeczpospolitą. Dziś to głównie przywileje z czasów PRL osłabiają polskie państwo powodując rosnące nadmierne zadłużenie przyszłych pokoleń i brak środkó na inwestycje rozwojowe.
robertxwj / 77.254.40.* / 2012-06-30 09:03
Czy ty słyszałeś o tym , że każde państwo dotuje rolnictwo ? forma tej dotacji jest dowolna i zależna od specyfikacji kraju - w Polsce mamy rolnictwo w transformacji i trudno zlikwidować 70 % rolników - KRUS jest formą dotacji i opieki społecznej . Kiedy się go zlikwiduje , to ci ludzie przyjdą po świadczenia wg nowych zasad - zasiłki z opieki społecznej itd. BĘDZIE to kwota wyższa od dotacji do KRUS więc ... o co chodzi ? Jakieś podstawy ekonomii trzeba znać . Inne działania , które spowodują wyższe obciążenie budżetu to ekonomiczne harakiri :) Minimum rozsądku by się przydało i kalkulacji , a nie polityki . Cóż z tego , kiedy mamy więcej polityków niż fachowców ... niestety .
Bernard+ / 188.117.142.* / 2012-06-11 16:45
Wiele przepisów prawa w Polsce oparte jest na kłamstwie! Całe wielkie grupy zawodowe okłamywały lub szantażowały przez lata PZPR aby otrzymać jakieś przywileje. i stale te przywileje powiększać. PRL się skończył ale przywileje zostały! Teraz tych uprzywilejowanych, którzy latami kłamali jaką to mają biedę albo jak ciężko pracują jest ciągle kilkaset tysięcy i nadal bronią tych przywilejów z innej epoki pogrążając Polskie Państwo w długach.
dedex / 91.94.177.* / 2012-06-09 12:53
już niebawem juz za chwileczkę tylko teraz nie strajkujcie a my się pózniej na was wypniemy
Ceneo / 79.191.86.* / 2012-06-08 00:16
Partia Omnipotencji możemy próbować wszystkiego. To jej polityczne i demokratyczne prawo. Jednak trendu już nic nie odwróci, zaufania społecznego i wyborczego - moim zdaniem - nie da się już odzyskać.
Za duża niekompetencji, arogancji, marketinowo - PiRowskich fajerwerków, a za mało zwyczajnej, pozytywistycznej pracy.
Nie pomogą ani obiady u egzotycznych z pochodzenia Polaków, ani potencjalne sukcesy polskich piłkarzy, pod które chętnie podpiąłby się rząd, ani spektakle ocieplania wizerunku rządu. Zaufanie wielu takich ja ja zostało już ostatecznie nadszarpnięte.
Cóż manipulacja jest chorobą demokracji. Ja osobiście w żadne zapowiedzi i deklaracje Pana Premiera już nie wierzę....
Szerzej: Manipulacja jest choroba demokracji? na: frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com.
Jan Paweł / 88.156.223.* / 2012-06-07 21:51
Pracuję dla rolnika który ma 25 hektarów. Pracuje na jego polu i w gospodarstwie. Tak jest wszędzie na każdej wsi i w małych miasteczkach.
Robię za 60 zł dniówki z tym, że nie mam żadnego ubezpieczenia, owy rolnik nic za mnie nie płaci do US i nie lecą mi lata przepracowane.
Jest tak, że tacy rolnicy stawiaja domy za domamy, jeżdzą mercedesami, do maszyn dokłada im unia, bo paliwa też.
Przez unie polepszyło się na wsi ale tylko tym co maja troche pola i wynajmuja ludzi. Szkoda tylko, że oni nie liczą sie z innymi (nagle są panami).
Gdy zapytałem o ubezpieczenie to doradził mi, żebym zbierał pieniadze na hektar ziemi i przeszedl na KRUS.

Pisze tu o prośbę o jakąś interwencję, żeby w koncu ktoś się tym zajął. Faforyzuje się rolnictwo ale nikt nie wie co za tym się kryje i ile osob na wsi robi u innych na polu.
kotuniek437 / 31.174.96.* / 2012-06-07 21:06
Przecież to ZUS należy reformować.KRUS jest sprawiedliwszy
JanuszPOlikot / 2012-06-07 20:05 / Tysiącznik na forum
Panie może wystarczy tych dyrdymałów...?
Goje tego już nie kupią.........
JanuszPOlikot / 2012-06-07 15:43 / Tysiącznik na forum
Mówisz Dyzma warto przed POspólstwem znowu POpajacować:):):):).......Ciekawe klaunie czy jesienią znowu będziesz nocował w sejmie...?
JanuszPOlikot / 2012-06-07 15:47 / Tysiącznik na forum
W ramach "ofensywy" legislacyjnej........:):):):)

POzdrawiam wszystkich" POwaznie" wykształconych......Miłośników GW i TOK FM ........Nie wspomnę o TVN....:):):):)
Pyclik / 2012-06-07 14:28 / Tysiącznik na forum
Emerytury górników będą zmienione?
A co z innymi, z resztą , która też miała być zmieniona - patrz expose!
Ma być nowe ekspose - tam ich już nie będzie?
adam i jan / 88.220.102.* / 2012-06-07 13:23
Drugie expose, a może nowe wybory ?
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/bedzie_medal_na_euro_beda_nowe_wybory_do_parlamentu_234390.html
Agnieszka366 / 89.77.188.* / 2012-06-07 11:43
Ble, ble, ble. Jeżeli nie dojdzie do zmiany ministra sprawiedliwości, który jest z wykształcenia filozofem i nie ma doświadczenia zawodowego jako prawnik oraz , jak prasa pisała i dawał sygnał Janusz Palikot spotykał sie na kawy z Minister Sportu przed objęciem przez nią tego ministerstwa, a potem, jak pisano wiele razy w prasie rekomendował ją na stanowisko ministra, to to są żadne zmiany. Duch Macierewicza będzie stapał agentom podejrzanym o współpracę z rosyjskimi służbami każdego dnia, aż nie pojawi się zdolny młody uczeń, który przejmie pałeczkę:-) Na marginesie jak ktoś próbuje wpisywać nawet nieletnich wówczas na swoje listy, to musi być niespełna rozumu.
rcwt4vtvt5 / 83.28.25.* / 2012-06-07 11:40
wszystko spieprzą a kto potem to pukłada?
byle by nachapać się a polacy zapłacą za wszystko.
POlitbiuro / 93.157.70.* / 2012-06-07 11:40
Towarzysze, były błędy i wypaczenia, ale teraz partia wchodzi w nową "jakość", żeby żyło się jeszcze lepiej.
Pełen Obciach / 78.88.180.* / 2012-06-07 11:20
NA PEWNO NIE SPEŁNIONA JAK WIĘKSZOŚĆ DOTYCHCZASOWYCH.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy