Forum Forum finansoweInne

Zmiany w mBanku

Zmiany w mBanku

Max / .* / 2004-01-27 12:06
Komentarze do wiadomości: Zmiany w mBanku.
Wyświetlaj:
pablo / .* / 2004-01-28 10:15
a ja polecam Deutsche Bank PBC. Wszystkie transakcje internetowe dla klientów prywatnych są za darmo i mają bardzo ciekawą ofertę. Jestem zadowolony i liczę, że nie zrobią podobnego kroku jak nasz Mkolega :)
Darek / .* / 2004-01-28 09:59
Jestem BARDZO rozczarowany postawą mBanku. Obawiam się, że to nie jedyna niespodzianka, którą jeszcze zaskoczą swoich klientów. Dopóki eKonto będzie darmowe nie zlikwiduję go - może się jeszcze przydać, więc go nie zlikwiduję, ale pieniądze przenoszę do VWBankDirect.
darek / .* / 2004-01-28 09:55
Niech zyje konkurencja, jestem klientem mbanku i pewnie zostane jeszcze troche, ale z wiekszym zainteresowaniem zapoznam sie z ofertami innych bankow. Swoja droga w wyborem nowych produktow w mbanku (np. karta kredytowa) zdecydowanie sie wstrzymam.
Krzysztof / .* / 2004-01-28 09:41
Niedawno przystąpiłem do mBanku skuszony m.in. bezpłatnymi przelewami.Teraz widze, że zostałem zrobiony w bambuko.Dobrze, że nie zlikwidowałem konta w pooprzednim banku.Dziwię się zarządowi mBanku, czy warto tracić dobrą opinię dla i tak niewielkiej kwoty za przelewy.Chytry zwsze dwa razy traci.A przecież wszystko szło w dobrym kierunku - bankomaty BZ WBK, stałe opłaty za wybieranie pieniedzy z obcych bankomatów czy za granicą.Dlaczego Polak zwsze musi spaprać coś co dobrze funkcjonowało. Prowizja 0,50 zł nie jest kwota wysoką, ale tu chodzi o zasadę i uczciwe traktowanie klienta.Zastanowię sie czy mi w ogóle opłaca się posiadanie konta w mBanku, czy też pozostać dalej w poprzednim.Tu też za przelewy jest 0,5 zł , ale za to mam osobisty kontakt z bankiem. Protestuję przeciw niepoważnemu traktowaniu mnie jako klienta.To jest po prostu dziecinada i dziadowanie.
Michal / .* / 2004-01-28 09:01
Ci co się chcą przenosić do innych banków chyba nie wiedza ze one również najlepiej wygladają na ulotkach :-) Lukas to koszmar (przykładowo: opłaty stałe nie są wyróżniane na stanie konta gdy jego stan wynosi 0, czyli miałeś 0 wpłacasz pieniądze a tu masz o X złotch mniej), Inteligo w ciagu ostatnich 2 lat (tyle mam tam konto firmowe) zmienilo taryfy chyba z 10x i w chwili obecnej to chyba jedno z droższych kont firmowych (pomijając multum uchybień e-serwisu, szczególnie na poczatku działalności). Pod względem zmian opłat w e-bankach chyba najlepiej wychodzi Pekao SA: Zawsze było płatne, były opłaty za przelewy ale kwoty nie ulegały zmianie ;-)
simono / .* / 2004-01-28 08:55
Te 0,50 PLN to z jednej strony niewiele. Ale z drugiej strony jest to gięcie pały. MBank już nie będzie miał tego potężnego atutu, jaki miał dotychczas. Bezpłatne konto osobiste!!!! Już nikomu z moich znajomych nie zaproponuję eKonta i mBiznes konta. A napędziłem mBankowi 13 klientów. Skończyło się.
x / .* / 2004-01-28 08:40
Uciekam do Volksvagenbanku, tam można wypłacać za darmo w każdym bankomacie(pow.400 zł) i przelewy są za darmo
Zawiedziony / .* / 2004-01-28 07:51
W tym momencie przechodzę do Lukasa. Tam z ekontem pro, przy odpowiednich wpływach mam wszystko za darmo.Uciekajcie z mBanku, bo inaczej poczuje się bezkarny.
Marek / .* / 2004-01-28 01:03
dziwię się wszyskim wkurzonym na mbank .... czy naprawdę sądziliście że w tym banku nigdy nie będzie opłat ?! , ciekawe co na to mój szwagier, jak go o tym uprzedzałem to nie chciał wierzyć :)
AJ / .* / 2004-01-28 13:05
Oczywiście, że się dziwię. W końcu bank reklamował darmowe konta i przelewy, a wszystko tak wspaniale, bo bank nie ma oddziałów - wszystko przez telefon i internet. I co?
aanda / .* / 2004-01-27 23:43
coś co jest zastane, a nie ma powodów (realnych) do zmiany, oprócz podniesienia rentowności-powinno działać zawsze, w końcu to na ten haczyk nas złapali: tanio tanio i jeszcze taniej czyli zero opłat, zero kolejek przed okienkiem, wysokie oprocentowanie .Po upływie czasu, ustalonego przez macherów od manipulacji psychologicznej można walić ceny w górę bo jak wiemy ludzie sie przyzwyczajają do chodzenia po jednej ścieżce i jak sie nie zawali tylko psuje to będą chodzić zawsze. Powinniśmy jednak dać czytelny sygnal-nie tylko mBankowi ale i innym bankom, np. VW Bank, ż e odejdziemy do konkurencji jeśli nie będą lojalni wobec nas, tzn. swoich chlebodawców, bo to za nasze pieniądze są ich horrendalne wynagrodzenia i marmurowo-kryształowe gabinety. Starozakonny lichwiarz z dawnych lat obywał się małym kantorkiem i nie usiłował udawać królewiczów, choć od barona Rotschilda to juz też się zmieniło. Ja odchodzęchociażby do Inteligo czy Lukasabye bye mBank-ciekawe czy podwyżka 50 gr pomoże ci zrekompensować straty z powodu utraty kapitałów drobnych zawiedzionych ciułaczy
stary sknerus / .* / 2004-01-27 22:51
Popieram tych co twierdzą ze chodzi o zasadę lojalności wobec klienta, a nie 50 groszy. Przelewy będę robił z VW- banku, a w mbanku tylko ZUS i skarbówkę. Bankomaty mbanku mi niepotrzebne bo i tak trudno połapać które to. Polecam kartę z Inteligo (1 zł miesięcznie)- mozna bezpłatnie pobierać gotówkę w sieci PKO S.A. Strona Inteligo działa szybko, z kolei w VW-banku są chyba jakieś problemy, bo od 2 dni nie można się do niego zapisać przez internet.
bankowiec / .* / 2004-01-27 20:16
no niestety bede musiał zakończyć współprace z mbankiem
carno / .* / 2004-01-27 19:35
jak komuś nie odpowiada już mBank to niech luknie na propozycje Volkswagen Bank direct :)
robaczek / .* / 2004-01-27 18:32
widze ze sami sknerusy sa w m banku zalujecie 50 gr od przelewu to co skad ma bank zwiask kase na rozwoj ......... idzie do kredyt banku i zobaczycie jakie przelwey lub do citi brak slow na skneruwsow !!!!
Czesieq / .* / 2004-01-28 09:57
Malkontenci - zupa za słona, mBank za drogi...
Piotr / .* / 2004-01-27 18:09
Zmiana opłat na niekorztść klienta to łamanie reguł umowy i nie ma dla mnie znaczenia czy bank chce mnie skubnąć na 5 gr, czy 5 mln. Jeżli bank raz skubnie klientów, będzie to robił stale. Wychodzi prymitywizm i barbarzyństwo b******ów, ich brak elementarnego szacunku dla klientów, z których przeciez żyją

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: