Forum Forum finansoweInne

Zmiany w mBanku

Zmiany w mBanku

Max / .* / 2004-01-27 12:06
Komentarze do wiadomości: Zmiany w mBanku.
Wyświetlaj:
Hans Kloss / .* / 2004-01-27 17:33
Poszukam nowego banku.
WernerHolt / .* / 2004-01-27 17:04
już dziś opuszczam ten bank
Grzegorz / .* / 2004-01-27 16:06
ilość kont nie będzie wzratała w takim tempie jak dotąd - stąd trzeba skubać klientów w inny sposób - najpierw obietnice - przelewy za darmo a teraz 50 gr narazie - jak zobaczą że klienci zostali to moga testować 1 zł
Ja / .* / 2004-01-27 14:54
Znowu bank wykorzystuje uprzywilejowana pozycję. To jest nie fair w stosunku do tych wszystkich. których przywabił wczesniej korzystnymi warunkami. Stawia sie klientów przed faktem dokonanym. Czy naprawde droga Dyrekcjo m-banku tak bardzo się z nami -klientami nie liczysz ?
piotrek / .* / 2004-01-27 14:34
dajcie spokoj, czy 50 groszy to az tak wielka kwota??? Nadal prowadzenie rachunku jest bezplatne. Rozwazajac plusy i minusy widze wiecej poztywnych rzeczy w mBanku i dlatego zostane.
Marta / .* / 2004-01-27 13:11
Wydajemi się, że faktycznie, część klientów przeniesie swoje środki do innych banków, ale znaczna część zaniech tego, gdyż nie będzie miała na to czasu, ochoty lub będzie niechętna zmianom (generalnie ludzie starają się unikać zmian)
Grzegorz / .* / 2004-01-27 13:05
Tylko, że zbyt wielu mozliwosci to nie ma. Taka tendencja jest w wielu bankach które regularnie zmniejszają ilość bezpłatnych usług, lub podnoszą ceny za dotychczasowe.Miałem nadzieję, że po 1 maja cos się zmieni ale obawiam się że obecna polityka polskich banków raczej wynika z tego, że nie mają się one czego obawiać.
Max / .* / 2004-01-27 12:06
przenoszę swoje środki do innego banku !!! mbank straci pozycję lidera banków internetowych; klienci zaczną masowo wycofywać środki ze swoich kont w mbanku
niedoszły klient / .* / 2004-01-27 20:02
Poprzedniczka ma rację - przyzwyczajenie II naturą człowieka i nie lubimy zmian, zwłaszcza nowy nr konta, PIN, hasło login, ... . Ale ruch jest poniżej pasa i potwierdza jedynie regułę, że jesteśmy skazani na banki, które zdają sobie z tej pozycji sprawę i dlatego jak nie tak to inaczej ZAROBIĄ na nas. "Zapijmy" to wszyscy szklanką zimnej wody i szukajmy dalej.
dag / .* / 2004-01-27 15:13
wątpię w to co napisałeś. mimo wprowadzenia kilku oplat i tak mbank jest dobrym bankiem. placenie 50 gr za przelew do obcego banku to jest malo w porownaniu z konkurencjom, a dodatkowo zostala rozbudowa siec bankomatow
jair / .* / 2004-01-28 09:18
Chodzi o zasadę..... :-( Nie lubię być tak traktowany w interesach, dlatego podziękuję mBankowi za to, co już i żegnam. Brak gwarancji, że za chwilę nie wiwiną nowej wolty. A poza tym wkurzyli mnie :-/ Niech w końcu zrozumieją, że to ja jestem panem (bo klientem) w tej sytuacji. Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych i wkurzonych.ZAWIEDZENI WSZYTSKICH STANÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
Antolo / .* / 2004-01-28 09:56
Podzielam w 100% wypowiedź i przyłączam sie do STRAJKU przeciw takiemu traktowaniu klienta
zawiedziona / .* / 2004-01-28 11:09
Uważam że to jest po prostu świństwo!!!Sama wszystkim znajomym polecałam mbank, po tym jak przeniosłam swój poprzedni rachunek do niego. Zadałam sobie trochę trudu, bo nie wszystko udało się tak szybko załatwić, ponieważ nie wszystcy konsultanci są osobami kompetentnymi.Do 15- go lutego jest jeszcze trochę czasu i może mbank wycofa się z propozycji zmian, a zwłaszcza dla osób, które są już klientami tego banku.
Grzegorz / .* / 2004-01-28 10:45
Mialem juz konto (4 lata) w ING Banku Slaskim a teraz mam w MULTIBANKU bo w tamtym co jakis czas podnoszono oplaty i juz nie wytrzymalem. Tu jest taniej ale nie bezplatnie, choc jak obliczalem, to wychodzilo tylko ciut drozej niz w (do niedawna) bezplatnym mBANKU. PO pierwsze, to wszyscy musicie zrozumiec, ze w Polsce banki to swoisty kartel i u nas oplaty sa duzo wyzsze niz w UE. Pewnie nie wiecie ale w Niemczech jak masz konto osobiste w jednym z 5 najwiekszych bankow (np.Deutsche Bank, Dresdner Bank, Commerzbank) to obojetnie z ktorego bankomatu tych bankow bierzesz pieniadze transakcja jest bezplatna, a przelewy zagraqniczne w krajach UE kosztuja tyle co przelewy krajowe. A unas? Ostatnio puszczalem przelew do Niemiec i zaplacilem 30 zl!!!
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: