Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zmiany w OFE. Co z długiem publicznym?

Zmiany w OFE. Co z długiem publicznym?

Money.pl / 2013-10-10 19:58
Komentarze do wiadomości: Zmiany w OFE. Co z długiem publicznym?.
Wyświetlaj:
Pilsener / 2013-10-10 20:36 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Kupować za realne pieniądze obietnice polityków, które są g..o warte.
W dodatku nikt ludzi nie pyta, czy są zainteresowani taką "inwestycją", polegającą na wymianę realnych papierów wartościowych na pusty jak ZUSowska kasa zapis w ZUSie.
Mam pracować dłużej, ciężej, oddawać więcej i jeszcze z tego, co się uzbierało w OFE na moją emeryturę większość zabiorą! Skoro taka zielona wyspa to dlaczego jest coraz gorzej? Coraz wyższe podatki a coraz większy deficyt! Dlaczego ciągle jesteśmy manipulowani i okłamywani?
I to ma być niby ta wolność i demokracja?
kuba83 / 5.174.34.* / 2013-10-10 20:03
No nie wiem. Generalnie inwestowanie naszych pieniędzy w obligacje RP nie jest wg. mnie najlepszym pomysłem ale zdecydowanie lepiej bym się czół, jakby o tę kwotę został obniżony konstytucyjny próg zadłużenia. Np. 60%PKB do 52%PKB.
kuba83 / 5.174.34.* / 2013-10-10 20:04
czuł - sorry (nie chodziło mi o czoło)
jessicavanhammer / 83.31.113.* / 2013-10-10 19:58
Przecież dług nie zniknie. Z umorzonych obligacji (nielegalnie i bez odszkodowań) zostanie zapisem księgowym w ZUS, któremu na i tak trudną sytuację w warunkach niżu, bezrobocia i rekordowo niskiego zatrudnienia w stosunku do ogółu zdolnych do pracy, Rostowski dołożył kolejny dług. Za jakiś czas to wszystko musi zbankrutować albo państwo będzie zmuszone podwyższać wszystkie daniny żeby płacić zobowiązania. A więc ...bantustan. To jest ekipa

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

Najnowsze wpisy