Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zmiany w OFE. Eksperci: wiele osób wybierze ZUS

Zmiany w OFE. Eksperci: wiele osób wybierze ZUS

Wyświetlaj:
ważniak / 83.26.3.* / 2013-09-09 10:34
Na przekór Tuskowi zostane w OFE a wnajblizszych wyborach oskarże go o złe rozporzadzanie moim majatkiem za co grozi mu do 5lat i grzywna.
dodatkowo będe głosował na kaczyńskiego by postawił go przed trybunal stanu albo lepiej sam będe kandydował i postwaie wszystkich winnych polityków tego co sie dzieje pod trybunał stanu i będe orendował za tym by całe ich majatki przepadły na rzecz skrzywdzonych obywateli dodatkowo by odrobili w czynie społecznym 20000 godzin ciezkich robut w ryzykownych kopalniach gdzie wybucha czesto metan jak mają szczescie to przeżyja. a do przyszłych historyków popłynie morał by sie zastanawiali 20 razy co robią bo polski nie stać na pomyłki rzedu 1-450 mld.

Odsunac Wszystkich historyków od władzy! chura:D

A mowiac poważnie powinni całkowicie zreformować sytem i np stworzyć dom online Towarzystw OFE gdzie kazdy obywatel sam by deklarowal ile jego srodków ma płynąć do danego funduszu OFE i na obligacje państwowe. co do zuS to powinien własnie tym sie zajać pozatym powinien zostać zreorganizowany i niepotrzebne procedury oraz biurokracje wyciać do minimum. co do kosztów to rzad idzie w dobrym kierunku i powinny według mnie wynosic max do 0,05% wartosci tranzakcji i zleceń ale nie przekracać 20zł rocznie na każdego ubezpieczonego obywatela.
dobrawa / 83.25.243.* / 2013-09-08 22:20
Chciałabym niczego nikomu nie płacić ,żeby niczego nie można byłoby mi zabrać ,ale czy mam jakiś wybór--do wszystkiego jestem zmuszana , zabierzcie wszystko od razu ,przynajmniej ten problem bedzie rozwiazany --jesteście tacy żalośni w tym zabieraniu że nawet jest mi was szkoda--ha ha ha ah ah
pawel_253 / 2013-09-08 16:25
pozwólcie nam zarobić wtedy nie zniszczycie 38 milionowego rynku. Normalna płaca to normalne wydatki i normalne życie. Kto wie może nawet wtedy pozwolę sobie na Żonę i Dzieci :)
Proszę Was o to puki jest czas, bo gdy opuszczę Was, za późno będzie na spowiedź i przebaczenie za co z góry Przepraszam w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.
rabbiss / 83.29.83.* / 2013-09-08 12:29
wybór jest żaden i tak sami oszuści marnotrawiący bezczelnie nasze zarobieone pieniądz
oki1 / 80.54.207.* / 2014-07-10 08:40
Dokładnie tak, czy Donald czy Kaczyński - który żulom rozdał becikowe - są tak samo beznadziejni.
squun / 94.40.102.* / 2013-09-08 12:11
od 5000 brutto do ofe będzie trafiać 100zł, czyli żadna różnica czy ofe czy zus
oki1 / 80.54.207.* / 2014-07-10 08:42
dokładnie, a z tych 100 zł ofe zabiora 5 zł jako koszty.

Najnowsze wpisy