Forum Polityka, aktualnościKraj

Zmiany w OFE. Przedstawiciele towarzystw emerytalnych pełni obaw

Zmiany w OFE. Przedstawiciele towarzystw emerytalnych pełni obaw

Wyświetlaj:
Grrego / 188.33.153.* / 2013-09-05 22:50
W niedemokratycznych państwach środkiem wyrazu stają się demonstracje. Trzeba po prostu postraszyć Tuska bo innych argumentów nie rozumie. Byle nie pod egidą PIS ani przewodnictwem Dudy czy innego cwaniaka. Powinien to być ruch oddolny. Moze by tak skrzyknąć się pod hasłem "siódme - nie kradnij " pokazać złodziejom z PO i klakierom z PSL co o nich myślimy.
Puk Warszawski / 89.75.185.* / 2013-09-05 21:29
To przerażające jak na koniec chcą się nachapać i roztrwonić na śmigłowce,czołgi, i inne zabawki. Wszak
przy tym kręci się najlepsze lody i zyskuje się rangę groźniejszego [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
Alan44 / 2013-09-05 06:55
To jest dobry krok w dobrym kierunku. Lepszym byłaby całkowita likwidacja funduszy. Dostali za darmo pieniądze na zabawy giełdowe i jeszcze protestują, jak część ich trzeba zwrócić. Na PO nie głosowałem, ale będę.
konstantynopolowiczcalineczka / 46.169.94.* / 2013-09-04 22:55
W Polsce szereg ustaw stoi w sprzeczności z Konstytucją (np. w odniesieniu do równości obywateli wobec prawa osobne ubezpieczenia dla rolników i nie-rolników, szereg przywilejów dla policjantów, wojskowych, prokuratorów, sędziów, górników, kolejarzy) i nikt jakoś nie krzyczy z tego powodu.

OFE ograniczone do handlowania obligacjami skarbu państwa to już był chory pomysł, ale skok na kasę z OFE to i nie mniejszy przekręt. Dziś OFE, jutro zawartość naszych kont bankowych zostanie przejęta.

Nieprawdopodobne, że ciągle jedynym panaceum na bolączki budżetu państwa jest skok na kasę - jak nie w formie wyższych i nowych podatków, to wprost np. z OFE. Przy czym lista kolejnych przywilejów w ogóle nie uległa redukcji. Ba, nie uległa redukcji choćby liczba posłów, senatorów, urzędników, a na szczeblu lokalnym liczba radnych.

Tusku jak
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
mówił, że OFE hamują skok rozwojowy Polski - bruchachachacha! I to jest człowiek z dawnego Kongresu Liberalno-Demokratycznego.

Kpina na całego. Tylko czemu ludzie tego nie widzą??
lux788 / 77.255.3.* / 2013-09-04 22:48
A'fe OFE!
andrzejwojciech / 2013-09-04 21:20
Platforma w dniu dzisiejszym straciła swoich wyborców . Dni tego rządu są policzone , a do tego jeszcze protesty Solidarności .
Załamany / 77.254.222.* / 2013-09-04 21:10
Panie TUSK, wstyd!!!!!!
Ja nigdy nie słyszałem o tak pozbawionej racji zmianie i oszukaniu rodaków!

Mówicie bezczelnie - "oddajcie nam wasze oszczędności, my je natychmiast roztrwonimy a wasze dzieci wam oddadzą"

Zabór naszych oszczędności jest przestępstwem. Panowie długi trzeba spłacać.
Mam nadzieje że historia was rozliczy.
Przywileje koesiom zostawione, w spółkach skarbu państwa robią co chcą....

PO - Partia Odchodząca na zawsze!!!!
to_ja / 83.28.205.* / 2013-09-04 20:56
bezczelna, bezprawna proba nacjonalizacji,
najwieksza po komunistach z lat 40-59-tych.
Kto zaopiniuje taki ruch, obligacje z natury rzeczy nalezy
WYKUPIC !
x69 / 178.43.145.* / 2013-09-04 18:16
Historia zatoczyla kolo. Mamy nowy manifest PKWN ogloszony 04.09.2013. Nie warto to bylo zrobic 22 lipca ?
Tamci przynajmniej z tej okazji ustanowili swieto narodowe i dali dzien wolny. A ci chca ukrasc

Najnowsze wpisy