Forum Forum prawneZmiany w prawie

Zmiany w podatku VAT. Przedsiębiorcy apelują do premiera

Zmiany w podatku VAT. Przedsiębiorcy apelują do premiera

Wyświetlaj:
jakub2 / 31.61.167.* / 2013-03-18 15:04
Do kogo wy apelujecie ??? czyż cie się szaleju najedli
przeciez ta banda robi to celowo , zeby dokonać dzieła zniszczenia do końca , czy to w końcu ktoś zrozumie????????????
Jesli ktoś mówi ze " POLSKOŚĆ TO ŚMIESZNOŚĆ "to czego oczekujecie od takiego kogoś??????????????
ANDRZEJ-HENRYK / 87.205.227.* / 2013-03-14 19:26
panie ministrze finansów (celowo z małej litery bo ten gościu nie dorósł do kierowania Resortem)po należy uznać wszystkich obywateli Polski za potencjalnych przestępców i obligatoryjnie karać za co się chce( złe samopoczucie 1000zł, choroba 1000zł, oddychanie świeżym powietrzem 10000zL) i kasa leci. Ponadto to co chce ten gościu wprowadzić to nic innego jak usankcjonowanie kradzieży w imieniu prawa
T.J. / 83.8.154.* / 2013-03-14 15:01
Kupując i płacąc należność z faktury VAT płaci się podatek VAT, więc co jeżeli dostawca nie wpłaci tego podatku do fiskusa to ja mimo że już zapłaciłem VAT mam go zapłacić jeszcze raz i dodatkowo zostać ukarany !!!!! DEBILIZM ! tak nie było nawet w komunizmie !!
123GOŚĆ / 82.210.142.* / 2013-03-14 13:33
Kolejny "urzędniczyna" ma chęć na niezwykle wysoką nagrodę za swoją radosną "twórczość" ?? Za chwilę za zakup bułki będę "robił w spodnie" bo, a nóż zostałem przestępcą. Czy, aż tak trudno ustalić proste i jasne zasady podatkowe i konsekwentnie je kontrolować ?? Czy proste systemy nie są najlepsze ?? Każde odstępstwo od reguły jest wyzwaniem dla tych co są z reguły nieuczciwi. Jednocześnie , wprowadzanie ciągle nowych poprawek powoduje "konieczność" zatrudniania ciągle nowych osób w urzędach - komu to ma służyć i kto na to zarobi - ja już nie mam siły !!!!
DeBLAN / 77.254.106.* / 2013-03-14 12:49
Przecież, mówiąc wprost, tylko idiota mógł wpaść na taki "genialny" pomysł. Przeczy on wszystkiemu, co zdrowe w gospodarce. A może od razu lepiej zakazać odliczania jakiegoś VATu, a nawet nałożyć obligatoryjną zapłatę od każdego podatnika w ustalonej z góry kwocie? Tak pokrywa się własną nieudolność w rządzeniu i zabija gospodarkę.
Arek09 / 2013-03-14 14:36
A co może o tym sądzić nasz kochany premier... on po prostu ma gdzieś... kasa dla niego i jego kolegów z partii musi być... nie mam mowy o obniżeniu VAT-u...
JH76 / 46.204.61.* / 2013-03-12 08:54

...Projekt przewiduje również domniemanie działania w złej wierze przez nabywcę, jeżeli cena odbiega od ceny rynkowej...

Czy w takim razie w przetargach publicznych gdzie wybiera się najtańszą ofertę (oferowana cena zwykle odbiega od ceny rynkowej) instytucje państwowe działają w złej wierze? To jest pytanie za 100 punktów do ministra finansów :)
rfeqg5tgrfs / 79.175.205.* / 2013-03-11 20:28
co za absurd. Przez jakiegoś dekla można stać się przestępcą. Tuska nie obchodzi od kogo będzie kasa . Za wszelką cenę wyrwać z geby ostatni kawałek chcleba ludziom. [...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
dgen / 2013-03-11 18:21 / Tysiącznik na forum
nigdy nie uwierzę, że będąc w pełni władz umysłowych mozna dobrowolnie głosować na ekipę tuska

Najnowsze wpisy