Forum Polityka, aktualnościKraj

Zmiany w przelewach

Zmiany w przelewach

demoniks / 2013-04-09 09:51
czy to prawda ze za zaleceniem uni europejskiej przelewy zostana przyspieszone? chodzi o czas ich realizacji i przelewy ktore zostaly nadane do godziny 16 beda musialy sie znalesc na koncie odbiorcy jeszcze w tym samym dniu? czy te zmiany sa na plus waszym zdaniem? moim jak najbardziej tak!
Wyświetlaj:
metalmaniak / 2013-07-02 11:51
aach na co szybkie przelewy jak dalej trzeba płacić za podstawowe konta. Kiedy w końcu będzie coś takiego dostępne w Polsce jak na zachodzie co nazywa się kontem darmowym i nim jest ? A nie z ukrytym druczkiem że to kartą 100 zł obrotu, to że przychody 1500 na miesiąc lub prowizja od wpłaty na konto(to do krzykaczy o AliorSync) . Mam założone od 8 lat konto w banku L w Anglii (pamiątka z pracy wakacyjnej jak jeszcze chodziłem do szkoły), konto dalej istnieje, od tego czasu nie zapłaciłem nawet grosza za utrzymanie a mam darmowe przelewy, kartę(wypukłą), serwis internetowy i dostęp przez telefon. Kiedy będą darmowe bankomaty, a jeżeli już z jakiegoś będzie pobierana prowizja to informacja ta pojawi się przed jej pobraniem i zostanę zapytany o to, czy zostanę jak zwykle ograbiony z pieniędzy. Kto mi powie kiedy tak będzie u nas ?
halooo / 178.181.157.* / 2013-07-03 17:14
halo halo darmowe konto bez warunków jest już od dawna w Syncu, na dodatek z fajnym cashbackiem. A bezprowizyjne bankomaty (PL i zagranica), przelewy (w tym natychmiastowe) oferuje Alior. jest w czym wybierac tylko trzeba zglebic oferty banków.
tarotka / 2013-04-09 10:49
a to nie jest juz tak ze to od dawna tak wyglada w bankach ze tak sa sesje wychodzace i przychodzace zsynchronizowane aby przerewy do godziny 16 byly ksiegowane jescze w tym samym dniu??
wikisek / 2013-04-09 10:44
Co za bzdury....Polsce jeszcze daleko do czolowki, bardzo daleko.... Przelewy krajowe nigdy nie docieraja tego samego dnia, chyba ze do tego samego banku.
przedsiebiorcza / 2013-04-09 13:03
nikt ci nie broni skorzystac z opcji ekspresowego przelewu, pieniadze sa natychmiast na koncie, tylko trzeba oczywiscie zaplacic za taka usluge dodatkowo wiec niema cos sie spinac ;p
serenaw / 2013-04-09 10:41
Może ktoś się orientuje jak długo idzie przelew z Amber Gold ??Bo czekam na pieniądze...
olkas / 2013-04-10 15:21
hahah te pieniadze jakie byly poszly juz do kieszeni rzadzacych przeceiz :) watpie zeby ktos otrzymal chcoaiz czesc swojej kasy jaka zainwestowal w parabank amber gold :)

Najnowsze wpisy