Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zmiany w rządzie. "To kolejny policzek dla PSL"

Zmiany w rządzie. "To kolejny policzek dla PSL"

Wyświetlaj:
nixo / 2013-02-21 09:15
Zgadzam się z opinią p.L.Milera. Te zmiany nie idą we właściwym kierunku czyli pro-gospodarczym.
Z Polski wyjechało 300 tys. Polaków do pracy za granicą. Jeśli nie poprawią się warunki dla rozwoju firm to będzie coraz gorzej. Finansista to raczej hamulec niż motor dla gospodarki. Razem z naszą emigracją zarobkową wyjechały też składki do naszego ZUS.
debos / 83.31.151.* / 2013-02-21 09:36

Z Polski wyjechało 300 tys. Polaków do pracy za granicą.

I to robi na tobie wrażenie? Co to jest 300tys wobec milionów, które wyjechały w ostatnich dekadach. Na zatracenie nie wyjechali. Są zarejestrowani, ubezpieczeni i mają wzglednie dobre zarobki. Niech Miller odpowie na pytanie jaki jest udział jego partii w której zajmował poczesne stanowiska na naszą dzisiejszą sytuację. Na to, że kilkadziesięt milionów Polaków wyjechało za chlebem. Pracując na czarno w skandalicznych niejednokrotnie warunkach. Taka jest skala polskiej emigracji.
debos / 95.49.252.* / 2013-02-21 08:59

"To kolejny policzek dla PSL"

A ja myślę, że wybawienie dla Piechocinskiego. Aby zastępować premiera, prowadzić obrady rady ministrów trzeba mieć autorytet niemal taki jaki jest udziałem premiera. A to jeszcze przed Piechocińskim.

Najnowsze wpisy