Forum Polityka, aktualnościKraj

Zmieniają mniejsze miasta a inwestorom dają sowity zarobek

Zmieniają mniejsze miasta a inwestorom dają sowity zarobek

Wyświetlaj:
marceell / 84.107.173.* / 2011-09-18 20:39
galerie, markety,... budują bo szukają sposobu na upchniecie towarow. a ze w polsce pada produkcja to inna bajka. budują w Łomży? i co? szukaja 30 akwizytorów do sprzdazy a za rok bedzie pusto bo ludzie nie beda kupować i ich wywalą na pysk. w Polsce tylko handel idzie do przodu ale ludzie jak długo skoro społeczeństwo nie bedzie mialo gdzie zarobić aby później kupić. Czy nikt tego nie widzi???
a;a;a;a / 213.134.163.* / 2011-09-20 08:40
Myślę, że to jest ostatnia bańka na nieruchomościach ... Jesli wybuduja w małych miastach tego dużo to te galerie w dużych miastach beda miały mniejszy obrot a koszty pozostana te same wiec slabo dla nich, kolejno dostana stacje paliw bo mniej paliwa beda ludzie spalac ...nie beda jezdzic na zakupy z 50km czy wiecej... Weekendy to były zakupy na wyjezdzie co tydzien ...całe rodziny masy ..dzis coraz mniej... klopoty beda coraz wieksze... No ale kazdy balon jak jest ciągle pompowany to w koncu pęka ... Uważajcie na siebie... ida cięzkie czasy
Wacuś Młody Typek / 83.10.81.* / 2011-09-18 14:36
NOŁLAJFY robia zagranicą u szkopów za roboli, a babcine krzaczki typki łupią -- pod młotek poszły wszystkie place w warszawce,a w krakówku jak barany trawke wyskobia to i całe błonia też typki złupia -- hi, hi, hi .. LEMINGOM zostaną tylko płatne bramki nawet do babcinego wychodka ...
baju baju / 83.4.72.* / 2011-09-18 12:02
Duży inwestor zainteresowany jest zyskiem na poziomie plus 3 do 4 % ponad koszt kredytu
i na pewno robi badania rynku - NIE JEST IDIOTĄ !!!
Mały inwestor lub pracownik najemny jak tu piszący chcą od razu zarabiać 20% lub więcej - NIE MA JUŻ TAKICH INTERESÓW !!!
allelujah / 178.37.128.* / 2011-09-18 14:21
No to potwierdził Pan,że inwestor ma w nosie interes aborygenów co do przemyślenia zostawmy naiwnym wyborcom.
szopen000001 / 94.251.138.* / 2011-09-18 10:30
W Sanoku jest taka galeria kolo Autosanu, ludzie chodzą tam czasami tylko do spożywczego hihihi
Każdy woli się przejść po mieście po sklepikach, ja też tak wole.
Natter2 / 2011-09-18 09:51 / Tysiącznik na forum
Sowity zarobek jest mitem.Mieszkańcy takich miast mają ograniczone dochody.No i zaczyna się podkupywanie klienteli .Karta stałego klienta , karta na punkty i jeszcze jakieś promocyjki .Ja mam już dosyc tych głupich pytań za każdym razem .nawet te pseudo grzecznościowe -dziękujemy za zakupy i zapraszamy ponownie.Wolałem już napisy rodem PRLu -załatw sprawę i żegnaj.Jest wyjście ?oczywiście przeniosłem się do małych sklepików ,
allelujah / 178.37.128.* / 2011-09-18 09:31
Replay z USA, wyssane z infrastruktury przez markety miasteczka już nigdy nie podniosły się. Zysk jest , lecz krótki.
hiyhio / 109.107.7.* / 2011-09-18 09:27
A może jakąś fabrykę ktoś wybuduje?
~chill / 31.175.26.* / 2011-09-18 08:01
W Jeleniej Górze już jest niewielka galeria handlowa. Świeci pustkami. Niedaleko niej dobiega końca budowa drugiej, znacznie większej. Obok niej ma powstać trzecia galeria. Ale to nie koniec, bo jakieś 300 m w przeciwnym kierunku w planach jest budowa czwartej, równie wielkiej galerii z kinem 3D. Ponad to istniejące hipermarkety mają przepoczwarzyć się w "prawie galerie". Jakby tego było mało niemal na każdym rogu wyrastają stodoły z szyldem Biedrony, Aldiego, Netto itp dyskontów.
Kogoś pogięło, jeśli myśli że to będzie się mu opłacać. Fajnie że są budowane galerie handlowe w mniejszych miastach ale będą świecić pustkami.
-+ / 79.163.35.* / 2011-09-18 09:51
Nie będzie tak źle. Na razie dla niepoznaki budują sieć handlową. Następnie w planach zapewne są osiedla mieszkaniowe o wysokim standardzie i cenach (niedostępne dla przeciętnego Polaka). Drogi pewnie już są wybudowane. Teraz tylko czekać aby się sprawdziły przewidywania ministra Rostowskiego (bo to nie są strachy na lachy) wskutek czego zacznie napływać ludność z zewnątrz (wiadomego pochodzenia) z dużą kasą. My Polaczki będziemy tylko im posługiwać, bo intratne stanowiska pracy będą zarezerwowane dla tzw. "swoich" wśród przybyszów. W ten sposób Jelenia Góra po kilkunastu latach stanie się metropolią.
T. / 178.73.51.* / 2011-09-18 12:21
A ja myślę że jest trochę inaczej:
wybudujmy galerię, opowiedzmy najemcom powierzchi o wspaniałych perspektywach i zyskach, podpiszy z nimy umowy na 3 - 4 lata i pstryk - problem finansowania galerii rozwiązany. A że klientów nie będzie po 1 roku? Trudno- nie wszystko można było przewidzieć. No ale przeciez mamy już umowę na kilka lat podpisaną..

Najnowsze wpisy