Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Znane są koszty ataku Izraela na Iran

Znane są koszty ataku Izraela na Iran

Money.pl / 2012-08-21 20:25
Komentarze do wiadomości: Znane są koszty ataku Izraela na Iran.
Wyświetlaj:
historia kołem się toczy / 91.102.104.* / 2012-08-22 06:19
Wolne żarty , Panie Redaktorze !

Jakie koszty?

Przecież dla paru osób to byłby świetny interes!
koszta / 79.185.186.* / 2012-08-22 04:45
Kosztem ataku będzie likwidacja państwa Izrael. Dysproporcja sił na korzyść Iranu jest zbyt wielka, a broń atomowa wszystkiego nie załatwi bo chmura radioaktywna dotrze do Izraela. Żydzi tylko zaczną wojnę. Kończyć będą musieli amerykanie. Jak można oceniać długość wojny na miesiąc? Wojna w Iraku miała trwać 3 lata a w Afganistanie 5 lat. Żydzi dążą do rozpętania wojny za wszelka cenę. Koszt wojny to nie będa miliardy lecz biliony dolarów podobnie jak w Iraku.
Gruby_na_wakacjach / 2012-08-22 06:40 / Bywalec forum
Izrael ma przewagę technologiczną nad Iranem w każdej dziedzinie wojskowej.W przypadku np lotnictwa zarówno przewaga ilościowa,jak i technologiczna jest miażdżąca.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-08-22 12:22

Izrael ma przewagę technologiczną

Ta przewaga byla jeszcze wieksza kiedy zaczynali wojne z libanskim Hesbollachem i jak sie to skonczylo?
Izrael z podkulonym ogonem wrocil do siebie i malo sie nie skonczylo upadkiem rzadu Izraela.
chichot dona / 164.126.16.* / 2012-08-22 00:19
Wojna światowa jest niemal nie do uniknięcia.
W zasadzie to jedyne wyjście z obecnej sytuacji.
Jest to tez obecnie być może jedyny warunek utrzymania prymatu przez grupę mającą władzę(realną władzę a nie tzw. "demokratyczny" teatr) nad niemal całym globem.
Obecna sytuacja jest bardzo niedobra dla judeo(bardziej)-chrześcijanskiej(mniej) elyty.
Dlatego wojna planetarna jest raczej pewna. Nie musi wyglądać dokładnie tak jak poprzednie wojny światowe.
W fazie chłodnej może gorąco bulgotać jedynie lokalnie, ale jest bardzo prawdopodobne, że gorąca faza obejmie większość globu.
Wtedy albo judeo-chrześcijanie utrzymają władzę, albo oddadzą ją starszym jeszcze elytom np z Azji.
Wojna w tym układzie jest bardzo korzystna dla obu stron, obie strony będą się bardzo starać aby mięsa armatniego padło jak najwięcej oraz aby było jak najwięcej (niewinnych) ofiar wśród ludności cywilnej.
Rozwiąże to problem przeludnienia na przyszłość. Jeżeli jakaś przyszłość po tym jeszcze będzie?
Alkoon / 31.175.29.* / 2012-08-21 21:17
Przygnębia mnie to wszystko. Skąd u jednych i drugich tyle nienawisci? Doprawdy żal tylko tych ludzi chcacych zyć w spokoju ktorych jak widac ani jedni ani drudzy nie biorą pod uwagę. Wazne, ze słupki w excelu sa zadawalające. Nie wiem dokąd zmierza ten swiat :(
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
3456789 / 86.111.118.* / 2012-08-21 23:20
Świat zmierza do tego, by być zdominowanym przez jednych. Ma być swiatowy rząd, kazdy ma miec w tyłku czip, i masz kupowac kupowac kupowac ! cały dzien masz spędzac w galeriach na zakupach. I masz nie myslec za duzo.
ftgctct / 92.22.29.* / 2012-08-21 21:04
Nie masz kredytu w banku ?
Jestes antysemita
@@@ / 89.68.238.* / 2012-08-21 20:30

Atak na Iran może kosztować Izrael 42 miliardy dolarów

Ludzie ktorzy przy okazji tej wojny straca zycie najwyrazniej nie byli brani pod uwage w tych obliczeniach.
Natter2 / 2012-08-21 20:54 / Tysiącznik na forum
O kufra masz za ten w PIS dziesięc plusów.A czy jestem antysemita? Po przeczytaniu ST i roku pracy u żyda cholernego skąpego inaczej byc nie może.Po roku pracy skomentowałem to tak w jidisz .Hartes job gance woche a szmalu only trochę.No i wygnał mnie z roboty.
Natter2 / 2012-08-21 20:25 / Tysiącznik na forum
Wedle przysłowia - nosił wilk [icek] razy kilka ponieśli i wilka.

Najnowsze wpisy