Forum Polityka, aktualnościKraj

Znani politycy ramię w ramię z gejami

Znani politycy ramię w ramię z gejami

Money.pl / 2011-06-11 09:31
Komentarze do wiadomości: Znani politycy ramię w ramię z gejami.
Wyświetlaj:
Pan mój Jahwe raz potopił a raz spalił / 195.114.163.* / 2011-06-11 15:13
,,...Język
przedstawia świat z punktu widzenia pewnej społeczności, jej wzorców
percepcyjnych, kategoryzacyjnych i strategicznych, dokonując
jego modelowania. Język, będąc systemem, nie jest jednostronnie
sformułowaną abstrakcją, lecz spotykają się w nim różne postawy
subiektywne; nie sumują się one, ale tworząc zbiór podobny do magazynu,
pozostają wartościami jednostkowymi w ramach większej
całości, jaką stanowi kultura najbliższej i dalszej społeczności,,.B. Tokarz
sceptyk / 2011-06-11 12:29 / Tysiącznik na forum
O jakiej równości tu mowa?
Czy heterycy maja zostać homo. i wtedy będą prawdziwie RÓWNI?????

A najzabawniejsze w tej hucpie to udział w "paradzie" polityków lewicy. Pomnę ci ja pomnę, jak za czasów prawdziwej ideowej lewicy obowiązywała pruderia obyczajowa o jakiej nawet purytanom się nie śniło.
Za towarzysza Wiesława w telewizji nawet gołego kolana nie wolno było pokazać, a homoferajnę milicja goniła, że hej.
tesa1959 / 2011-06-11 09:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Tolerancja, poszanowanie godności każdego człowieka, prawo do wolności - oczywiście tak! Tylko czy musi to odbywać się za pomocą manifestacji? W ten sposób homoseksualiści sami sobie szkodzą, bo wzbudzają w wielu ludziach negatywne uczucia. Lepszym sposobem na uzyskanie akceptacji jest pokazanie swoim życiem, że homoseksualista jest tak samo wartościowym człowiekiem, jak hetero (wyjątki są wszędzie - to dla tych, którzy zaczną udowadniać pedofilię itp.)
ździcho / 77.255.235.* / 2011-06-11 23:25

Tolerancja, poszanowanie godności każdego człowieka, prawo do wolności - oczywiście tak!

Jasne. Tylko cóż ja poradzę na to, że widok dwóch samców w objęciach napawa mnie głęboką odrazą i obrzydzeniem? To jest odruch, fizjologia.Pewnie jestem złym człowiekiem...
tesa1959 / 2011-06-11 23:35 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie tylko Ciebie. Mnie też, ale i widok pary hetero obściskującej się publicznie nie jest czymś bardzo przyzwoitym. To jest sprawa intymna i taka powinna pozostać. Nie znaczy to jednak, że mamy odmawiać prawa do szczęścia innym niż my.
Nie jesteś złym człowiekiem, raczej bardzo impulsywnym (na tyle zdołałam Cię poznać), a to nie znaczy, że złym.
Może tak, aby łatwiej było Ci zaakceptować fakt, że ktoś jest inny, postaw sobie pytanie: jak postąpiłbym, gdyby moje dziecko okazało się homoseksualistą? Potępiłbym, czy kochał nadal takim jakim jest?
ździcho / 77.255.235.* / 2011-06-12 00:08

Nie znaczy to jednak, że mamy odmawiać prawa do szczęścia innym niż my.

Uważasz, ze ci, którzy organizuja te pochody walczą o prawo do szczęścia? Bo ja uważam, że oni po prostu chcą coś pokazać. Przecież policja nie włazi im do sypialń i nie karze za miłość. Jednakze prawo do adopcji dzieci to już zgroza. Przecież ich nawet nie bedzie interesowało jakiej płci jest dziecko, które przysposobili, tylko wychowają je na taka płeć, jaka sami zechcą!
ździcho / 77.255.235.* / 2011-06-12 00:03

ale i widok pary hetero obściskującej się publicznie
nie jest czymś bardzo przyzwoitym.

Ano fakt. Inna sprawa, że sam tak robiłem w wieku 15-20 lat.
jak postąpiłbym, gdyby moje dziecko okazało się homoseksualistą?

Dzieci nie rodzą się homoseksualistami. Zainteresowania kształtują się dopiero w środowisku. Zauważ, że od kiedy homoseksualizm uznano za coś zupełnie normalnego, liczba homoseksualistów wzrasta drastycznie. W większości przypadków to eksperymenty z płcią ta samą powodują do niej pociąg. A ilu jest takich, którym seks z płcia przeciwną znudził sie na tyle, ze próbuja czegos innego? Jeżeli chodzi o moje dzieci, to swoje córki wychowałem na dziewczynki i udało mi się. Widzę, jak patrzą na facetów. Jeżeli rodzice sami będą poddawać w wątpliwość płeć swego dziecka, to rzeczywiście moze ono zostać homoseksualistą, szczególnie wtedy kiedy je wkręca to jego rówieśnicy mówiąc, ze to jest fajne. A dorosły homoseksualista ma zawsze wybór: albo terapia, albo marsze publiczne. Niech decyduje sam.
tesa1959 / 2011-06-12 00:14 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Dzieci nie rodzą się homoseksualistami. Zainteresowania kształtują się dopiero w
środowisku

Nieprawda. a liczba homoseksualistów wcale nie wzrasta, tylko maja więcej odwagi o tym mówić. Nie przekonam Cie tu na forum, ale wierz mi (nie chcę nic sugerować), homoseksualiści potrafią się bardzo dobrze kamuflować już w dzieciństwie. Znam takiego, który zanim się do tego przyznał, chciał popełnić samobójstwo. Nie zrobił tego tylko ze względu na rodziców, a sobą brzydził się i brzydzi się nadal, chociaż nie miał jeszcze żadnych kontaktów z mężczyznami. W szkole uchodził z koleżanką za parę, gdyż nie rozstawali się ze sobą od zerówki.
Wierz mi, nie wszystko jest białe albo czarne, są też pośrednie kolory. Chcę przez to powiedzieć, że wychowanie lub moda mają wpływ na niektórych (i tu można wyleczyć), ale nie jest to regułą (bo jeśli ktoś już się taki urodził, to nie ma na to lekarstwa). I co gorsze, nie jest udowodnione z całą pewnością, skąd bierze się homoseksualizm, a badania trwają od wielu lat. Robią to ludzie kompetentni, a nie tacy przeciętni zjadacze chleba, jak my.
ździcho / 77.254.226.* / 2011-06-12 23:27

Nieprawda

A konkretnie?
bo jeśli ktoś już się taki urodził,
to nie ma na to lekarstwa

A kiedy to zostaje zdiagnozowane? Przy urodzeniu? Położna przecina pępowinę i wie, że ten ktoś jest gejem? Przecież to dziecinada. Niemowlę zadeklaruje: "Jestem gejem."?! Nie powtarzaj nie sprawdzonych durnot po kimś. Homoseksualizm może być zdiagnozowany jedynie w momencie, gdy ten ktoś sam sie ujawni, nie ma przecież innej mozliwości, to chyba logiczne, nie? Przecież te rzeczy się ujawniaja dopiero przy inicjacji seksualnej dojrzewającego osobnika. Na ile jest wiarygodna diagnoza jakiegoś zarozumiałego lekarza, który stwierdzi: "On taki jest od urodzenia."? Moim zdaniem nie na więcej niż zabobon o czarnym kocie. Ja jednak upieram się, że homoseksualizm jest to STYL ŻYCIA, który przywędrował tu zza Wielkiej Wody i tyle.
tesa1959 / 2011-06-12 23:30 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Napisałam, że
Nie przekonam Cie tu na forum,

a zalogować się nie chcesz, chociaż to jest bezpieczne, bo wcale nie muszę znać Twoich namiarów, bo wszystko idzie przez Money.
ździcho / 77.254.249.* / 2011-06-13 09:45

bo wcale nie
muszę znać Twoich namiarów

Ja nie mówię, ze Ty. To może być jakiś haker, który tez pisuje tutaj. A po co mi, zeby mnie potem nękał, za to, ze mam inne zdanie niż on na temat moralności?
Nie przekonam Cie tu na forum,

Cóż takiego straszliwego można mieć do ukrycia w tym temacie, żeby nie napisać tego tutaj?
tesa1959 / 2011-06-13 10:19 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ja jestem zalogowana od października i nikt do tej pory mnie nie nękał, a wypowiadam się niejednokrotnie kontrowersyjnie. Mało tego, poznałam w ten sposób wspaniałego człowieka, z którym jestem w stałym kontakcie, na razie e-mailowym i na czacie, ale w planach jest osobiste spotkanie naszych rodzin. dlaczego mężczyźni są tacy bojaźliwi?
Pozwól, że drugie pytanie pozostawię bez odpowiedzi.
ździcho / 77.254.249.* / 2011-06-13 10:49

dlaczego mężczyźni są tacy bojaźliwi?

A może raczej powściągliwi w wylewnej poufałości ze znajomymi z forum.
Mało tego, poznałam w ten sposób wspaniałego człowieka

Po kilku wymianach zdań za pomocą słowa drukowanego Ty masz niezbita gwarancję, ze masz do czynienia ze wspaniałym człowiekiem??!!??!! No chyba, że masz 15 lat, to nic mnie nie zdziwi w Twoim rozumowaniu.
Co do meritum: Cóż takiego straszliwego masz do ukrycia w sprawie gejów, ze nie chcesz pisać o tym na forum? Czyżby jakieś nie opatentowane dowody naukowe na to, że gej powstaje już w zygocie? Dziwna z Ciebie osoba. Z jednej strony bez żadnych obaw zapraszasz do siebie jakiegoś nieznajomego z sieci, który diabli wiedzą kim może być, a z drugiej boisz się skrobnąć tutaj parę słów o tym, skąd wiesz, ze niektórzy ludzie rodzą się gejami...Rzadko się spotykam z tak drastyczna niekonsekwencją.
tesa1959 / 2011-06-13 10:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Z jednej
strony bez żadnych obaw zapraszasz do siebie jakiegoś
nieznajomego z sieci, który diabli wiedzą kim może być

Po pierwsze, to nie ja zaprosiłam, tylko on na tyle zaufał temu, że moje wypowiedzi odzwierciedlają moja osobowość.
Po drugie, wiem kim jest, bo na tyle zdążyliśmy się już poznać (łącznie z rozmową telefoniczną).
Po trzecie , nie doszło do tego po kilku zdaniach.
Po czwarte, wiesz o ty, bo nigdy się nie kryłam, że jestem głęboko wierzącą osobą i wierzę, że jest to sprawa Ducha Świętego. To On postawił nas na jednej drodze.
a z
drugiej boisz się skrobnąć tutaj parę słów o tym, skąd
wiesz, ze niektórzy ludzie rodzą się gejami..

Bo może nie chcę, aby cały świat znal moją tajemnicę? Ty natomiast, wydajesz mi się godnym zaufania i skłonna byłabym Ci o tym powiedzieć.
..Rzadko się
spotykam z tak drastyczna niekonsekwencją.

Uwierz mi, to nie ma nic wspólnego z konsekwencją lub jej brakiem.
Jeśli nadal uważasz, że nie jestem autentyczna, niekonsekwentna, to trudno. Jakoś to przełknę.
ździcho / 77.254.249.* / 2011-06-13 11:11

wierzę, że jest to
sprawa Ducha Świętego. To On postawił nas na jednej
drodze.

Teraz to mnie przerażasz. Duch Święty posługuje się portalem Money.pl i to akurat Ciebie i tego człowieka ocienił poprzez łącze internetowe?
Jeśli nadal uważasz, że nie jestem autentyczna,
niekonsekwentna, to trudno.

Nie zrozumiałaś mnie. Mam na myśli to, że Twoja niekonsekwencja polega na tym, ze z jednej strony brak Ci zdrowego rozsądku przy kontaktowaniu się z ludźmi z sieci, a z drugiej boisz sie napisać, skąd wiesz, ze ludzie rodzą się gejami.
Bo może nie chcę, aby cały świat znal moją tajemnicę?

Z Twojej postawy wynika przecież, że oni nie są winni swojej huci do płci tej samej, więc chyba lepiej, żeby cały świat się dowiedział, co jest tego przyczyną tego stanu rzeczy i ich zrozumiał, nie uważasz? Znowu jesteś niekonsekwentna, zaprzeczasz sama sobie.
tesa1959 / 2011-06-13 11:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Duch Święty posługuje się
portalem Money.pl i t

Innego wytłumaczenia nie ma. Na portalach jest mnóstwo ludzi i dlaczego to właśnie na Money.pl jesteśmy oboje? Dlaczego on mi zaufał i podał swoje namiary? To nie ja podałam pierwsza, nie jestem bezmyślna (on też nie). A tematem naszych kontaktów jest wiara i Pismo Święte. Na tyle już długo żyję na świecie, że nauczyłam się odróżniać autentyczność od kamuflażu. A Ty nie jesteś taki, jakim Cię widzę "namierzalny".Na różne sposoby działa Bóg przez Ducha Świętego.
co jest tego przyczyną tego
stanu rzeczy i ich zrozumiał, nie uważasz?

Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy pisałam na forum. Bardziej rozwinąć na forum nie mogę, uwierzysz mi na słowo lub nie. Jeśli nie, to trudno. To właśnie jest moje ubezpieczenie, że na forum nie napiszę.
ździcho / 77.254.249.* / 2011-06-13 11:41

Na portalach jest mnóstwo
ludzi i dlaczego to właśnie na Money.pl jesteśmy oboje?

Na świecie jest 8 miliardów ludzi i teraz niech kazdy powie: "To właśnie mną a nie Wami posługuje się Duch Święty". Nie wydaje Ci się to absurdalne?

Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy pisałam na
forum.

Pamiętam. Ja napisałem, że to wpływ środowiska, a Ty odpisałaś: "Nieprawda".
Pozwól że swoją tezę rozwinę, skąd się biorą geje:
Przypadek 1:
-Tatusiu, dlaczego moi koledzy mają mamusie, a ja nie mam?
-Synku, bo ta suka Twoja mamusia nas zostawiła. I pamiętaj, trzymaj się z daleka od bab, bo to bydlęta! Wydoją cię z pieniędzy a potem kopną w dupę!
Przypadek 2:
-Mamusiu, dlaczego moje koleżanki mają tatusiów, a ja nie mam?
-Córeczko, bo mamusia jest singlem i jest niezależna finansowo, więc po co nam jeszcze tatuś? I pamiętaj, trzymaj się z dala od chłopów, bo to lenie, nieroby i fajtłapy. Będziesz musiała na takiego tyrać.

Jest na pewno wiele innych, podobnych przyczyn, ale odpiszę Ci po południu, bo muszę się brać za robotę. Pozdrawiam.
tesa1959 / 2011-06-13 12:05 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

"To właśnie mną a nie Wami posługuje się Duch
Święty".

I właśnie na tym polega (między innymi), wiara.A jak uzasadnisz to, że nie pomyliliśmy się ufając sobie? Przypadek? Trochę w tym na pewno jest znajomości psychologii, ale nie tylko.

Pozwól że swoją tezę rozwinę, skąd się biorą geje:

też, ale nie tylko i nie wszyscy z opisanych przez Ciebie sytuacji zostają gejami. To byłoby zbyt proste. Rzeczywistość jest bardziej skomplikowana, nawet psychologowie i naukowcy nie są w stanie na razie wysunąć jednej tezy, wszystkie co są, nie są udowodnione. Funkcjonują na zasadzie prawdopodobieństwa.
Wybacz, ale nie uzyskasz ode mnie odpowiedzi na forum, nawet jeśli będziesz drążył temat w nieskończoność.
ździcho / 77.254.249.* / 2011-06-13 16:01

Wybacz, ale nie uzyskasz ode mnie odpowiedzi na forum,
nawet jeśli będziesz drążył temat w nieskończoność.

Nie mam takiego zamiaru. Rozumiem. Jeżeli taki człowiek czuje obrzydzenie do samego siebie, to jest to dobry znak. Oznacza to, że jest podatny na terapię. Gorzej byłoby, gdyby nie czuł. Oznaczałoby to, ze jest transseksualistą i wtedy wystąpiłaby konieczność zmiany płci, a to jest bardzo kosztowne. Natomiast branie udziału w buńczucznych i hałaśliwych paradach o marszach to najdurniejsza rzecz, jaka taki człowiek może zrobić. Co mu da równouprawnienie dla grupy, z która się utożsamia, skoro dalej pozostanie nieszczęśliwy. A co do gejów, którzy zostali gejami z powodu mody lub nudy w swoim życiu seksualnym, to tymi gardzę po prostu.
tesa1959 / 2011-06-13 16:08 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No widzisz... i doszliśmy do porozumienia. ja też jestem przeciwna takim marszom, a z reszta też się zgadzam (dotyczy tego Twego komentarza, bo wcześniejsze były w trochę innym duchu).
ździcho / 77.254.249.* / 2011-06-13 16:18

bo wcześniejsze były w
trochę innym duchu

Bo tamte pisałem prosto z czapy, a ten piszę po rozmowie z żoną, która mi to trochę umeblowała przy obiadku. Jako pedagog liznęła troszkę psychologię, a ja cóż? +-*/% i tabelki. Sie nie znam:) Pozdrówka.
tesa1959 / 2011-06-13 20:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A więc więcej nie zacietrzewiaj się, jeżeli o czymś mówię. Wiesz przecież, że ja też jestem pedagogiem i też liznęłam psychologii, a przy tym jeszcze praktyka i kontakty z takimi ludźmi. Zresztą, staram się nie wypowiadać na tematy niezrozumiałe dla mnie, albo co do których brak mi elementarnej wiedzy.
Pozdrawiam Twoją żonę:)i Ciebie też.
ździcho / 77.254.249.* / 2011-06-13 16:25
Acha! Byłbym zapomniał: Nigdy, przenigdy nie zapraszaj do swojego domu nikogo, kogo poznałaś w sieci. Nie podawaj też namiarów. Jak już, to spotkajcie się gdzieś np. na Podlasiu, bo o ile dobrze pamiętam to jest najdalej od Twojego miejsca zamieszkania. Potraktuj to serio, bo coś o tym trochę wiem.
tesa1959 / 2011-06-13 20:10 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dziękuję za radę. W tym jestem ostrożna, a co do tego mojego kontaktu, to jestem go pewna. Sprawdziłam dokładnie i nie ma tu żadnego zagrożenia. Nie jestem naiwną piętnastolatką. Przeżyłam trochę lat i wierz mi, niezły ze mnie psycholog. Czy w stosunku do Ciebie p[omyliłam się w sądzie, że jesteś na tyle godny mego zaufania, że zdradziłabym Ci sekret (bez podawania namiarów), co oznacza, że ufam, że nie rozmieściłbyś tego do ogólnej wiadomości w internecie? Odpowiedz.
raymundo / 2011-06-11 09:38 / Bywalec forum
Warszawiacy! Wychodząc dziś z domu nie zapomnijcie zabrać ze sobą torebek na wymiociny! Oczywiście, jeśli ktoś będzie wymiotował na widok paradujących, to nie oznacza nic innego, jak tylko to, że jest ciężko chory na homofobię i natychmiast powinien zgłosić się do najbliższego szpitala psychiatrycznego na intensywną ideologiczną terapię. W lekkich przypadkach dopuszczalna jest też alternatywna metoda leczenia - należy wrócić pośpiesznie do domu i natychmiast zasiąść przed telewizorem. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty dehomofobizacji, należy nastawić odbiornik na TVN lub TVN24.
ździcho / 77.255.235.* / 2011-06-11 23:23

Oczywiście, jeśli ktoś będzie wymiotował na widok paradujących, to nie oznacza nic
innego, jak tylko to, że jest ciężko chory na homofobię

A ja myślałem, ze wymiotowanie na widok czegoś obleśnego jest normalne.
zxc12 / 79.191.161.* / 2011-06-11 09:31
Wykształciuchy ma ją swoje normy etyczne i moralna
By żyło się lepiej

Najnowsze wpisy