Forum Polityka, aktualnościKraj

Znani prezenterzy zarzutami za "żarty" z Ukrainek

Znani prezenterzy zarzutami za "żarty" z Ukrainek

Wyświetlaj:
br555 / 92.41.75.* / 2012-10-12 19:07
jakby za głupotę wsadzano do więzienia, to nie było by miejsc. Myślę że lepszą karą dla pana W. jest konfiskata ferrari i przeznaczenie go na cele społeczne - pełno jest sierocińców i ludzi kalekich. Pana F. ponoć nie stać na sushi, ale na pewno ma wypchane konto, i myślę że jego żona byłaby szczęsliwa, zeby podzielić sie z potrzebującymi. A tak na poważnie Ci ludzie są żałośni, nic sobą nie reprezentują, potrafią obrażać i prowokować rozmówców, bazują na robieniu taniego show, wiec bedzie nawet lepiej jak znikną raz na zawsze z ramówki i zakasają rekąwy do uczciwej pracy, jak postoją w pośredniaku w kolejce dobrze im to zrobi na ocenę rzeczywistosci w której żyją. Co do Ukrainek, to każdy może wszystko gadać, jednak jak się jest osobą znaną pewne wypowiedzi już nie śmieszą, równie dobrze takie farmazony można gadać o partnerkach łóżkowych obu panów.
Antyleming / 87.207.55.* / 2012-10-12 19:14
jasne, jasne. Fajnie jest bezkarnie rozporządzać cudzym mieniem. Gdybyś był w 1/100 tak pracowity i inteligentny, jak panowie z radia, to byś sam na siebie bicza nie kręcił z tym pomysłem o konfiskatach za głupotę :-).
A co Ty sobą reprezentujesz, poza lemigowatym podejściem do życia. Jak będziesz znany, to będziesz mądrzejszy??? Wątpię
zxc12 / 83.24.71.* / 2012-10-12 18:22
Chamstwo trzeba tępić siłą i godnością osobistą.
Doktor Nowak / 2012-10-12 18:06
Program był super ale tym razem chyba trochę przesadzili.
jakotakobączy / 87.207.55.* / 2012-10-12 17:34
No, no - jak tak dalej pójdzie, to prokuratura będzie też ścigać inne nacje, za nazwanie Polaków, polaczkami.
Jakie to szczęście, że nie wolno żartować. Za puszczanie bąków powinien ścigać prokurator od puszczania bąków.

Najnowsze wpisy