Forum Polityka, aktualnościKraj

Znieważenie władz - prawo do zmiany? Premier na "tak"

Znieważenie władz - prawo do zmiany? Premier na "tak"

Wyświetlaj:
Sni / 79.110.196.* / 2012-09-10 13:26
i tu jeden raz Tusk ma rację i robi cos dobrego. Bo ja też nie lubię jak mnie ktoś broni. I nigdy nie karałbym - i nie ukarałem prawnie nikogo kto by mi grozil czy pisal o mnie obelgi i znieważał. A było dużo tego.
Więc po co nam taki przepis? Szczerze mowiac, w ogole Jestem za zlikwidowaniem zniesieniem artykułów 216, 212, 356, 257 naruszających wolność słowa
Magda S / 2012-09-10 13:28 / Bywalec forum
ale z drugiej strony dlaczego ktoś może bezkarnie mnie oczerniać i zniesławiać publicznie? i nie być za to ukaranym? wolność słowa to wolność słowa, ale bezpodstawne obrażanie kogoś to już niekoniecznie wolność słowa też
Dancer12 / 2012-09-10 15:21 / Bywalec forum
Szkoda tylko ze nie powstaje żadne prawo które chroni obywatela przy nadużyciach władzy... ludzie otrząśnijcie sie wreszczcie robią z nami co chcą!!
chcę być wolnym człowiekiem / 194.247.62.* / 2012-09-06 10:55
Nie głosowałem na PO ani na tego człowieka w szczególności.
Nie uznaję jego władzy, bo nie jest reprezentantem większości Polaków tylko ich małej grupy tj. ok 16% (frekwencja w wyborach * wynik wyborczy PO).
Skoro go nie uznaję za swojego reprezentanta (władze) to chyba mogę o nim pisać bez konsekwencji to co myślę?
Czy jeśli o kimś myślę, że jest beznadziejny a ugrupowanie do którego należy składa się w większości z kłamców i złodziei, a następnie o tym mówię, że tak myślę, to mogę być za to karany tj. za to że tak myślę i mówię to co myślę?
Czy aby przez takie prawo nie wprowadza się kontroli myślenia i nie ogranicza wolności słowa?
JanuszPOlikot / 2012-09-05 22:09 / Tysiącznik na forum
Każdy może być POdejrzany.....:):):)

A co zrobić jak ktoś jest Dyzmą i nic nie POtrafi tylko umie trochę POpajacować i cały czas klaunuje i PRuje.............?........
piw84 / 95.108.91.* / 2012-09-05 18:09
a z czego on chce korzystać? Przecież to jest ścigane z urzędu, bez wnoszenia sprawy przez "poszkodowanego". Ten człowiek jest tak głupi czy tylko udaje?
Kondonek / 89.230.70.* / 2012-09-05 19:43
A jeżeli ja nie udaje?!

Najnowsze wpisy