Forum Polityka, aktualnościGospodarka

ZNP ogłasza koalicję w obronie gimnazjum

ZNP ogłasza koalicję w obronie gimnazjum

Money.pl / 2015-11-24 07:39
Komentarze do wiadomości: ZNP ogłasza koalicję w obronie gimnazjum.
Wyświetlaj:
mark874 / 83.3.82.* / 2016-01-20 13:44
A jak likwidowano 8 klasówkę też protestowali i byli przeciw likwidacji - to jakaś paranoja. Czy ten Pan też był wtedy przewodniczącym?
Anna437 / 83.238.24.* / 2016-01-20 12:50
nie wiem czy pis potrzebuję jeszcze nauczycieli na ulicach
Penicylia / 78.154.80.* / 2016-01-20 11:56
Jestem za likwidacją gimnazjów - dlaczego? - podstawówka obecnie nastawiona jest na "zabaw moje dziecko i postaw najmniej "piótkę", bo dyrektór cie zagryzie. Gimnazjum to zbiór chamstwa, arogancji do wszystkich i wszystkiego, szczególnie do nauki. W liceum szok!!! - co??? muszę się uczyć??? jak mogą mnie wywalić?!?! I te studia za pieniądze!!! Tytułem magistra można sobie co nieco podetrzeć, bo i tak pracy nie ma!!!Handke rozpoczął rankę z nieuctwem, a Kopacz zakopała wszelki poziom swoimi niedouczonymi ministrami, nastawionymi na całkowitą kradzież tego, co pozostało z Polski.
Profet / 62.145.42.* / 2016-01-20 10:38
zlikwidujmy gimnazja! jest to wylęgarnia narkomanii, demoralizacji dzieci. Nauczyciele nie znają nowych dzieci, a one musza dokonać nowego ustawienia hierarchii w grupie co powoduje, że pojawia się przemoc, narkotyki, inne dzienne rzeczy. Chcemy demoralizacji dzieci. TAK bo wówczas mamy więcej debili do czarnej roboty. Po co mieć normalne społeczeństwo. Dziadkowie z ZNP czy uczyli sięw gimnazjach. Chyba nie więc może niech do nich pójdą i zobaczą co robią dzieci - tragedii i ludzkie dramaty dzieci. porównajmy liczbę prób samobójczych, gdy szkoła była 8 klasowa i obecnie w gimnazjum.
Zenon-K / 89.228.194.* / 2016-01-19 20:22
Oj matoły z ZNP, jak PiS "naprawia" to pokazał juz z Trybunałem Konstytucyjnym! na co liczycie? Że prezs was wysłucha??? Buhahahaha...
tttttttttt...................... / 91.204.154.* / 2016-01-19 19:50
Bo w południe sejm przegłosuje senat do nocy przegłosuje a rano prezydent podpisze i ustawa wchodzi w życie w oswiacie i * 8 letniej szkoły podstawowej. pozdrawiam
Stanisław669 / 194.42.110.* / 2015-11-25 10:07
Wykształciłem dwóch synów. Pół życia chodziłem na wywiadówki (wcześniej sam się uczyłem) i moje wnioski są proste – zlikwidować gimnazja. Liceum nie przygotowuje do studiów (gimnazjum tym bardziej). Sami nauczyciele już na pierwszych wywiadówkach w LO informowali rodziców, że jak dziecko chce iść na studia np. techniczne to z fizyki, chemii czy matematyki powinni myśleć o korepetycjach, bo oni w programie nie mają czasu na rozwiazywanie zadań. Podobnie jest z medycyną (obowiązkowe korki z biologii) , a o artystycznych kierunkach to już nie wspomnę. Synowie o faraonach uczyli się w trzech szkołach, a o powstaniach, rozbiorach, okresie międzywojennym i po 1945r nie uczyli się wcale, a mają wyższe wyksztalcenie (techniczne). W szkole w której był mój syn (dobra szkoła w centrum Krakowa) po podziale na gimnazja dalej dzieci z podstawówki i gimnazjum chodziły razem, tylko powstały nowe stanowiska – były nagle dwie dyrektorki, dwie w-ice dyrektorki, dwie sekretarki ( które siedziały obok siebie) i dwie księgowe.
Proszę zrobić wywiad z nauczycielami akademickimi co myślą o poziomie przygotowania młodzieży dawniej (4 letnie licea) i teraz – oni rozwieją wszystkie wątpliwości.
Zastanawiam się tylko czemu komuś zależ na głupiej młodzieży. Czy to jest celowa polityka, którą narzuca unia, czy po prostu głupim narodem łatwiej manipulować.
takie_sobie / 5.172.247.* / 2015-11-24 21:16

szkoła nie potrzebuje rewolucji. Błędy zostały popełnione, ale trzeba je naprawiać, a nie wszystko burzyć

A może to nie szkoła tylko pewne kręgi w tej szkole rewolucji nie potrzebują, bo jak już się usadowiło wygodnie to po co jakieś zmiany. Błędy, a no może i są ale lepiej udawać że się je naprawia niż burzyć ten ciepły błogi spokój. To takie rozwinięcie myśli tego Pana. Gimnazja to powtórka szóstej klasy w pierwszej gimnazjum+rok krótsza nauka w szkołach ponadgimnazjalnych = coraz prostrza matura i słabszy start na studiach a co za tym idzie obniżenie ich poziomu.
Naprawianie tego stanu to nic innego jak przyzwyczajenie ludzi do tego że taki patologiczny stan rzeczy to normalność
marek789 / 176.102.179.* / 2015-11-24 21:09
co za kretyńska reforma kiedy w szkole podstawowej mają uczyć się 6-latki i 14-latki w wielkich szkołach to jest zapewnienie im bezpieczeństwa????????????co to poprawi (oprócz tego że stracimy masę pieniędzy), nie wiem czy ktoś pomyślał zanim zafunduje to naszym dzieciom???????????skandal
mm345 / 79.110.1.* / 2015-11-24 21:07
Mądrzy nam proponują kolejny rozpieprz. Dojrzewająca młodzież będzie tratować dzieciaki. Problemów młodzieży powrót do podstawówki nie rozwiąże. Nie przestaną dojrzewać. Trzeba raczej wesprzeć gimnazja w rozwiązywaniu tych problemów. Kolejna rzecz to znowu nie będzie miejsc w przedszkolach.W ciągu jednego roku nie wybudują nowych przedszkoli. Precz z pseudoreformami PISU. Chyba chodzi znowu o to aby napchać kiesę właścicielom prywatnych przedszkoli i szkół,
adam513 / 83.20.52.* / 2015-11-24 16:14
Prezes ZNP broni dyrektorów a nie nauczycieli. Znowu jakaś pozorowana akcja by się pokazać. Jako związek zawodowy nie ma żadnych większych sukcesów (za to spore pensje). Czas iść na emeryturę Panie Broniarz!
Leon Z / 78.11.167.* / 2015-11-24 16:12
Broniarz, a nie nauczyciele. Większość nauczycieli jest PRZECIW gimnazjom.
Nie czepiający się / 91.208.150.* / 2015-11-24 15:21
ZNP to lewicowy syf, wszyscy głosowali na złodziei, łącznie z katechetkami.

Powinno się to wszystko zdelegalizować i nauczycieli powoływać od początku.

A jak który nie powie na końcu zeznania "tak mi dopomóż Bóg" - to wiadomo do cywila
filipek12 / 79.185.250.* / 2015-11-24 15:45
Jesteś taki głupi, że powinieneś być ministrem...
bolo367 / 5.172.247.* / 2015-11-24 14:24
Rozwiązać to pie.... ZNP,
Polonius / 83.28.38.* / 2015-11-24 12:51
BRONISZ czas odejść!! Najwięcej złego dla edukacji robi ZNP z Broniszem na czele. Ośmiesza nauczycieli, bełkocze bez ładu i składu za każdym razem coś innego, organizuje strajki w wakacje albo święta. Nie robi nic dobrego tylko wprowadza zamęt. To za jego kadencji zamknięto setki szkół, zwolniono dziesiątki tysięcy nauczycieli. To on spowodował, że nauczyciele są pośmiewiskiem i nie mają żadnego autorytetu. Przez swoją niekompetencję i nieróbstwo spowodował rozpad edukacji w Polsce. Panie BRONISZ skończ pan w końcu gadać i bierz się do roboty! Albo oddaj stanowisko komuś innemu. A swoją drogą ci nauczyciele naprawdę są głupi skoro na swojego przedstawiciela wybrali takiego cymbała i nic nie robią aby to zmienić, tylko przyglądają się bezczynnie jak Polskie szkolnictwo popada w ruinę a oni sami są opluwani, wyniszczani, wyzyskiwani - chyba im to nie przeszkadza, że wszyscy wokół się z nich śmieją i gardzą nimi.
iz35 / 83.9.28.* / 2015-11-24 13:45
Dokładnie , taka jest prawda o panu Broniszu, szkodnik jakich mało.Tylko się ustawia aby on nie stracił
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy