Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Żółta kartka dla Ameryki, czerwone światło dla byków

Żółta kartka dla Ameryki, czerwone światło dla byków

Wyświetlaj:
kedyw / 91.94.54.* / 2011-04-18 20:20
Hossa odchodzi do historii na kolejne 4 lata. tylko naiwniacy nie chcieli tego przyjąć do wiadomości.
Ludwik Sobolewski / 2011-04-18 19:16

spowodowało szok na giełdach

Obym Panie Romanie ja osobiście nie spowodował u Pana takiego szoku po dyscyplinarnym zwolnieniu z pracy.
Nie dajmy się ponieść emocjom szanowni państwo, do końca świata jeszcze nam bardzo daleko. Dziś na rynkach dominowały spadki, jutro mogą zostać one zniwelowane poprzez silne wzrosty. Tak było, jest i będzie, to zupełnie normalne zachowania rynkowe. Proponuję prześledzić historię giełd, słynne krachy, czarne poniedziałki, wtorki itd. po których szybciej niż się spodziewano wszystko wracało do normy.

Pozdrawiam - Ludwik Sobolewski.
Zibikw / 83.28.228.* / 2011-04-18 21:56
Brawo, brawo.!!! Gdyby za tym poszło prawdziwie profesjonalne podejście do tematu jestem za. Jeśli komentarze wyżej podpisanych Panów są płatne to ja też mogę komentować. Chciałbym na stronach Money czytać komentarze profesjonalistów z podkreśleniem komentarze profesjonalistów a nie opis zachowań giełdy - to chyba każdy "widzi". Czas rzeczników ( co pan miał na myśli mówiąc ...) powinien się skończyć. Fajna strona to była a teraz .....?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy