Forum Polityka, aktualnościKraj

Żółty Cesarz: Nie stosują leków, zarabiają na zdrowiu

Żółty Cesarz: Nie stosują leków, zarabiają na zdrowiu

Wyświetlaj:
Mika7 / 83.22.28.* / 2011-01-26 18:14
Gratulacje i oby takich sklepów - i ludzi - było jak najwięcej!
Derek777 / 93.181.190.* / 2011-01-26 21:39
Lektura "Wegetariańskiego Świata", którego Naczelną jest Pani Agnieszka Olędzka, pomogła mi 18 lat temu zostać wegetarianką. Jestem nią do dziś dnia. Może nie we wszystkich tematach , jakie porusza to pismo się zgadzam, ale wiele artykułów tam prezentowanych oraz ludzie, których poznałam dzięki "W.Ś", sprawili, że moja ścieżka okazała się trafionym wyborem. Dziś już nie mam potrzeby jedzenia mięsa, mimo że prowadzę czynny tryb życia, sporo np. jeżdżę rowerem, uprawiam też wędrówki po krajowych górach. Przeciwnie - mięso napawa mnie obrzydzeniem, a uśmiercanie zwierząt - tym bardziej. Jestem wdzięczna Pani Agnieszce za "Wegetariański Świat".
Pozdrawiam wegetarian, może wśród czytelników znajdą się tacy :)
kuba2 / 83.143.164.* / 2011-01-25 19:12
Prowadziłem obóz w latach siedemdziesiątych w Tatrach Słowackich i kolega wegetarianin przeprosił się z normalną dietą po 4 dniach.
Ale w Indiach funkcjonowałem na jajkach i warzywach + chlebek i wyżyłem.
Ale na przedgórzu himalajskim już mięsko było w knajpce i tam spożywało się dary bogów.
aqaqaq / 78.133.163.* / 2011-01-25 09:19
... a organizm sam sobie dobiera to co mu jest potrzebne i sztuczne ustalanie tego to najwieksza bzdura jaka moze byc...
uncool / 83.4.6.* / 2011-02-09 19:17
Oczywiście! Najlepiej widac to w krajach anglosaskich, gdzie wpieprzaja glownie tluste, niskiej jakości miecho + wysoko przetworzone cukry. Tak sobie ich organizmy dobieraja. A kolosalne i jeszcze nasilajace sie problemy z otyloscia, cukrzyca, chorobami serca i nowotworami, z ktorymi sie te kraje borykaja, to wymyslili z zemsty dziennikarze wegetarianie.

Najnowsze wpisy