Forum Polityka, aktualnościPolityka

Żona esbeka opowie o TW Beata

Żona esbeka opowie o TW Beata

Money.pl / 2006-08-09 13:44
Komentarze do wiadomości: Żona esbeka opowie o TW Beata .
Wyświetlaj:
EcoHuman / 83.23.237.* / 2006-08-11 21:17
To jest Teatr, którego reżyserem jest sama p.Gilowska. Nie dość, że aktorzy mówią swoje role jak "pod sznurek", to na dodatek p.Zyta obraża się na Sąd, że zadaje "niewłaściwe" pytania, które nie pasują do tej "sceny". Obserwując zachowanie pani Gilowskiej, nie można pozbyć się myśli, że nie jest Ona w tej sprawie "bez skazy". Na początku tej afery, byłem przekonany, że to prowokacja, lecz obecnie jestem skłonny nie wierzyć w niewinność p.Premier vel Beata.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-08-11 21:24
Ja dokładnie tak samo. Przekonuje mnie również fakt, że parę lat temu starała się o status pokrzywdzonego i została załatwiona odmownie. Ona była agentką.
Junosza / 83.22.11.* / 2006-08-10 10:54
Komu zależy na tym, by ośmieszyć lustrację?
Czemu do tej pory nie ujawniono nazwisk i danych personalnych wszystkich PRACOWNIKÓW etatowych SB i UB?

Byli prominenci więdzą co robią, mają jeszcze kilka "wyjść awaryjnych" i podejrzewam, ze przez najbliższe 20 lat będą potrafili wpływać zakulisowo, bądź za pomocą medialnych szumów na Polskę, polskie prawo i Wymiar Sprawiedliwości. Niestety, okres ten może ulec wydłuzeniu, bo tacy jak Olejniczak, idąc na łatwiznę trzymają się tych byłych prominentów jako swoich żywicieli...
tatko / 2006-08-09 21:50 / Tysiącznik na forum
"Dziwny ten świat", a raczej kraj, gdzie o naszej opinii będzie decydowało zeznanie esbeka albo jego żony, albo teściowej i zięcia, tylko nie my sami. Dziwny to kraj, gdzie człowiek człowiekowi wilkiem i jak nie jesteś z nami,to jesteś przeciw nam...
lustrzyk / 83.26.210.* / 2006-08-09 20:17
bardzo podniecająca historia. najlepiej jakby skończyła się happy-endem dla wicepremier, której miejsce jest przy prezesie Rady Ministrów - podobnie jak ona ofierze fałszywych oskarżeń. na tym oczywiście wyczerpuje się lista niesłusznie oskarżonych - pozostali to OŹI, a jak nie to niech to udowodnią w procesach cywilnych, gamonie
adam_inwestkap / 2006-08-09 16:18 / Bywalec forum
Jak to nic nie było. Czy porządny człowiek ma przyjaciół w śród esbeków? Czy opowiada im co mu ślina na język przyniesie. Czy Zyta nie wiedziała z kim ma doczynienia? I to ma być nieświadome kapo? Tacy ludzie nie powinni więcej zajmować się polityką ani pchać się do rządu.
tatko / 2006-08-09 22:11 / Tysiącznik na forum
A ja pytam: skąd wzięli się esbecy i dla jakiego kraju służyli? PRL była państwem legalnym i uznawanym przez cały świat. PRL stworzyły Stany Zjednoczone,Anglia i ZSRR. Co stworzyli,to mieli. A że rękami Polaków dokonywane były czyny haniebne, to rozliczmy tych,którzy stali się nadgorliwcami i przestępcami.Dzisiaj natomiast wszystkich ładuje się do jednego wora i ten czyn haniebny nazywa się lustracją. I tak trwa ta Polaków na siebie nagonka.Komu ma to służyć? I kto sieje zamęt? Kto skłóca ludzi zamiast jednoczyć? Otóż ci wszyscy ,którzy modlą się o deszcz, miłują bliźniego aż koszula spadnie z niego i natychmiast biąrą się za drugiego, by znów go tak samo miłować...Jak to wszystko nazwać i pogodzić? ..."W pale się nie mieści!".
AntyPO-pulista / 212.244.189.* / 2006-08-11 14:49
W latach WRON-y i PRON-cia też tv po każdej relacji z protestu, czy strajku zadawała pytanie: "Komu ma to służyć?" I wóczas ja nastoletni młodzian odpowiadałem prowadzącemu np. dziennik telewizyjny: demokracji durniu, demokracji...
o! / 83.27.122.* / 2006-08-09 16:56
..a ty sądzisz, że oni od drzwi przedstawiali się kim są , gdzie pracuja i co należy do ich obowiazków? moi rodzice i ja po roku 90-tym dowiedzieliśmy się kogo przyjmowali w domu i traktowali jak zaprzyjaźnionych sąsiadów...a co wykorzystał z rozmów prowadzonych przez zaproszonych gosci przy stole ,w czasie zakrapianych imienin itp.. kto to wie?
ALIEN / 193.110.99.* / 2006-08-09 14:25
Czyli powoli wychodzi na to że Gilowską usunęli za pomocą papierów w których nic nie było. Jeżeli taki będzie wyrok sądu to Gilowskiej należą się przeprosiny i zadośuczynienie strat moralnych od Rzecznika Interesu Publicznego oraz Marcinkiewicza, który nawet jeśli akt nie widział to mógł poprosić o więcej informacji i sprawę wyjaśnić po cichu.
W tej całej sprawie triumfuje była "bezpieka", bo będzie można powiedzieć, że te wszyskie akta są do niczego i cała lustracja jest bez sensu.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-09 14:01
Służba Bezpieczeństwa to był zakład pracy chronionej dla umysłowo ociężałych. Nikt nic nie wie, nikt nic nie pamięta. Kapitan o dobrym sercu chroniąc Gilowską robi w konia swojego przełożonego uważając go za głupka. Przełożony stwierdza, że podwładny nie mógł pozyskać Gilowskiej, bo był na to za głupi.
Czy naprawdę nie widać, że to z nas ktoś chce zrobić durni? SBcy to nie są nawrócone duszyczki, które pomogą prawdzie wyjść na jaw.
tatko / 2006-08-09 22:20 / Tysiącznik na forum
Za kilka lub kilkanaście lat tak samo lub bardzo podobnie napiszemy o dzisiejszej SB. Nazwa nie ma znaczenia. Dziś wykonywana jest podobna praca.Nie mówię,oczywiście ., o przestępcach-nadgorliwcach. Ale ten,co zeznaje przed sądem lustracyjnym w sprawie pani Gilowskiej, przestępcą nie był. Pewnie nikt go nie zwolnił z przestrzegania tajemnicy,więc mówi to,co mówi. Dzisiejsi funkcjonariusze MSWiA będą zachowywali się całkiem podobnie,kiedy przyjdzie im zeznawać przed sądem.
azja / 71.105.92.* / 2006-08-09 19:50
O co ci chodzi?Co chcesz wiedziec?Tajne sluzby ktore zbieraja informacje o tym co w trawie piszczy byly,sa i beda i maja tak jak i mialy swoich informatorow.Metody pracy maja takie same.Ten caly zgielk przy ujawnianiu roznych tajnych agentow i ich wspolpracownikow to z jednej strony mydlanie oczu,ze niby jest innaczej,z drugiej chec odwrocemia uwagi od aktualnosci poprzez rozbudzenie niezdrowej, prymitywnej ludzkiej ciekawosci i checi jakiegos rewanzu wobec przeciwnikow politycznych..
hahaha / 83.27.29.* / 2006-08-09 13:44
...śmiech na sali
iwan / 83.8.7.* / 2006-08-09 18:48
zgadzam się śmiech na sali ... a na scenie Wieczorek bisuje...
tatko / 2006-08-09 22:26 / Tysiącznik na forum
A jak biskup Pieronek nazwał obecną ustawę lustracyjną? Kto ciekaw,niech przeczyta jego wypowiedź. Pisowska brać powinna wziąć pod uwagę słowa swego przywódcy duchowego...

Najnowsze wpisy