Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Zostań konsultantką Oriflame

Zostań konsultantką Oriflame

magda467 / 2012-10-29 09:52
Szukasz dodatkowego zarobku? Chcesz dorobić do pensji? A może chcesz stworzyć swój własny biznes? Zapraszam Cię do współpracy z moją grupą. Jest to grupa konsultantek Oriflame działających głównie przez internet.
Co zyskasz zostając konsultantką Oriflame?
- pracę przez Internet w dogodnych dla Ciebie godzinach,
- możliwość uzyskania niezależności finansowej,
- upust od cen katalogowych,
- przesyłki kurierskie dowolnego dnia miesiąca prosto na adres domowy,
- możliwość robienia zakupów za gotówkę - przy odbiorze przesyłki lub na 14-dniowy termin płatności,
- szkolenia z zakresu pielęgnacji cery, makijażu, i technik sprzedaży,
- pomoc i wsparcie sponsora,
- prezenty dla nowych Konsultantów w Programie Witamy,
- dodatkowe przywileje dla najlepszych Konsultantów w Klasie Biznes, prezenty, bonusy,
- katalogi , próbki i materiały promocyjne pomocne w sprzedaży,
- możliwość budowania Grupy Konsultantów za pomocą własnej strony www.
Ważne:
- nie masz limitu zamówień,
- nie ma konsekwencji jeżeli nie składasz zamówień,
- nie musisz zamawiać co katalog,
- pracujesz jak chcesz , kiedy chcesz i ile chcesz,
- otrzymujesz ode mnie wsparcie na każdym etapie swojej kariery w Oriflame

Jeżeli jesteś zainteresowany/na wejdź na moją stronę www.my.oriflame.pl/lenkaori
Wyświetlaj:
monikass684 / 89.75.72.* / 2012-12-20 16:09
szczerze mówiąc to znam lepsze pomysły aby dorobic do pensji. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
annagalant / 89.73.25.* / 2014-07-20 11:54
Nie jest to praca dla każdego. Nie ma w życiu nic za darmo. To jaką drogę wybierze się w Oriflame to już indywidualna kwestia każdego. Ja przez kilka lat byłam zamknięta w właśnie takich myślach, że to akwizycja, wciskanie ludziom kosmetyków, albo musisz mieć bardzo dużo znajomych, którzy będą kupowali od Ciebie aby coś zarobić.

Jak bardzo się myliłam. Wszystko zależy od tego w jakiej grupie się znajdziesz, na jakie wsparcie Twojego lidera możesz liczyć, a możliwości są nieograniczone. Obecnie jest to moja jedyna praca zarobkowa. Porzuciłam pracę na etacie, gdyż to nie było dla mnie. Teraz to sama jestem sobie szefem, a ryzyka zamknięcia biznesu - jak to może być ze swoją firmą praktycznie nie ma. Wystarczyło się przestawić z "dorabiania" na "zarabianie" a teraz pieniądze odgrywają drugorzędną rolę. Liczy się coś więcej: swój rozwój, kontakt ze świetnymi osobami i praca w świetnej atmosferze kiedy chcę i ile chcę.

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Najnowsze wpisy