Zrażony do giełdy

Zrazony1965 / 83.30.225.* / 2006-12-30 13:07
Witam!
Czytam wasze doswiadczenia i chetnie podziele sie swoim doswiadczeniem (niemilym zreszta).Otoz moja przygoda z gielda zaczela sie od zapisania sie na akcje Banku Slaskiego.Slyszalem ze bedzie duza redukcja wiec zapisalem cala rodzinke czyli 4 osoby otrzymaly po 3 akcje.Cena zakupu 1 akcji wynosila 50zl a na pierwszej sesji akce wywindowano na 6750zl 9o ile dobrze pamietam) ,wiec przebicie bylo kolosalne.Wtedy cieszylem sie ze zarobilem na nowego Poloneza. Z tym ze malo kto wtedy wiedzial ze te akcje najpierw trzeba bylo potwierdzic co trwalo pare tygodni i jak juz wszyscy otrzymali te potwierdzenia to cena spadla do ok 300zl,ale i tak sprzedalem te akcje a za zarobione pieniadze postanowilem nadal inwewstowac na gieldzie.Byla wtedy hossa gigant tylko ze zaczalem na samym szczycie. Dodatkowo miaalem nikle pojecie jakie spolki kupic zeby zarobic a ze sasiad i moj dobry kolega pracowal w banku i tez gral sukcesami na gieldzie poprosilem go o podpowiedz.polecil mi Polifarb Cieszyn i jak sie okazalo celowo wprowadzil mnie w blad bo ta spolka w tym okresie byla mocno napompowana i od mojego kupna tylko tracila na wartosci, po jakims czasie zaczela sie szalona bessa i moj zysk z BSK przepadl bezpowrotnie. Wyciagnalem jednak jeden wniosek z tej lekcji ze nie mozna wierzyc nawet najlepszym kolegom czy przyjaciolom. Zawisc ludzka jest niepojeta!
Potem na wiele ,wiele lat zapomnialem o gieldzie. Dopiero sprzedaz akcji PKO BP znowu odswiezyla mysl o inwestowaniu na gieldzie.Zapisalem sie na akcje i sprzedalem je niedawno ze 100 % zyskiem. Moglem poczekac dluzej bo kurs poszedl z 40 zl ostro w gore ale no coz i tak moge byc zadowolony.Tylko ze te zarobione pieniadze znowu zaczalem lokowac w inne akcje i chyba znowu zbliza sie koniec hossy wiec nie wiem czy sie nie wycofac.A moze pograc na bessie? Moze ktos ma ochote wymienic sie ze mna swoimi doswiadczeniami i doradzic co mam robic bo moja wiedza jest nadal mocno okrojona.
Podaje moj adres inwestor1965@interia.pl
pozdrawiam i zycze wszystkim forumowiczom wszystkiego najlepszego w nadchodzacym roku i kontynuacji hossy :).
Wyświetlaj:
bibi62 / 90.156.56.* / 2007-06-18 18:50
Nie posadzaj kolegi o celowe wprowadzenie w blad, ja tez wtedy wtopilam na Polifarbie Cieszyn. I pewnie nie tylko ja i ty...
RR / 217.76.116.* / 2007-01-16 00:35
czytaj oglądaj rozmawiaj ale zawsze decyzje podejmuj SAM I TYLKO SAM
nikt ci w tym nie pomoze PAMIETAJ
jolka102 / 2007-01-14 17:04
A nie pomyślałes o tym aby część kapitału zainwestowć w naukę? Zapewniam że przy niewielkich nakładach dość szybko zaczął byś odrabiać straty . Jeszcze nie jest zapóźno. Nie inwestój w ciemno A wszelkie informacje kontrolój sam i sam podejmuj decyzje. W końcu to twoja kasa.
r44 / 2007-01-02 10:54
Hej - oczekując porad na maila NIE ZAPINAJ O LEKCJI nr 1 , ktora dostałes przy polifarb cieszyn :), nie ufaj tym poradom zbyt mocno, a jesli im nie bedziesz ufal tylko je czytal to bedziesz mial sieczkę w glowie- wiec po co Ci to? powodzenia!
zrazony1965 / 2007-01-04 07:59
dzieki, maz racje ze nie mozna nikomu ufac
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy