Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Żubrówka w rękach Rosjan. Russian Standard finalizuje transakcję

Żubrówka w rękach Rosjan. Russian Standard finalizuje transakcję

Wyświetlaj:
whisky rulez / 206.190.158.* / 2013-06-07 08:53
Mam kolejny powód do satysfakcji. Wódki nie tykam od lat. Nic nie straciłem.
CoZaKraj / 79.185.30.* / 2013-06-07 02:36
Jak można sprzedawać swoją Polskość (marke Soplica czy Absolwent), rosjanom kurde ogarnijcie sie. A dlaczego rosjanom sie opłaci a nikomu innemu nie, nawet koncernowi amerykańskiemu to mnie dziwi, to w Polsce nie umiemy zrobić dobrego spiryta?
Wśród konsumentów wódki ale też tych co kupują inne produkty widzę bardzo dużo winy i apeluje WYBIERAJMY Polskie produkty bojkotując zagraniczne, dajemy sobie prace.
Jak bedziemy zamiast Polskiej wódki wybierac ruską to już całkowice zniszczymy polski rynek alkoholowy a zyski będą liczyć rosjanie tu cytat:,,umacnia również pozycję Russian Standard jako wiodącego importera napojów alkoholowych. W Rosji, Polsce i na Węgrzech firma reprezentuje wiele znanych marek spirytusowych,,.
Świadomy wybór!!!! Ja dziękuje, Polską proszę i tu sie zawiodłem Polskiej już prawie nie ma, produkt niszowy żal.
Wiecie co mnie najbardziej boli, to że nie mamy już prawi nic Polskiego wszystko posprzedawane zagranicznym przedsiębiorstwom,nam sie nic nie opłaci innym wszystko, jak tak można?
sdsdfd / 31.11.133.* / 2013-06-06 20:38
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Najnowsze wpisy