Forum Polityka, aktualnościKraj

ZUS chce od nich po 40 tysięcy złotych

ZUS chce od nich po 40 tysięcy złotych

Money.pl / 2011-10-15 10:18
Komentarze do wiadomości: ZUS chce od nich po 40 tysięcy złotych.
Wyświetlaj:
Wiktor Karpowicz / 62.21.12.* / 2012-02-28 20:30
Trafilem w autentyczna sytuacje. Jestem repatryantem z Bialorusi i jak i welu oszukanyh ZUSem, mieszkam w Poznaniu. Na ostatnie groszy zalorzylem dzialalnosc gospodarcza - TAXI.Niestety, moj slaby polski i brak podstawowej wiedzy prawa zmusili mne do poszukiwania prawnika lub firmy doradczej, zajmujacej sie takimi jak ja. Znalazlem! Podpisalem umowe zlecenia, na co wczesniej otrzymalem pisemna zgode ZUSu. Reklama werbalna, raspowszehnianie ulotek, skladanie kopert w dowolnym czasie, dlaczego nie. To bylo w roku 2005. A dzis dostalem z ZUSu zawiadomienie, ze wedlog ih postempowania jestem zlodzejem i oszustem, bo unikalem placenia skladek.To jest zlodzejstwo i hamstwo!
animeks / 195.245.68.* / 2011-12-08 15:35
Niech ZUS ściga tych pseudowłascicieli którzy tylko mysla jak tu oszukac Państwo.
Wadzilo / 89.126.6.* / 2011-10-15 15:16
Czy to jest normalne? Tych sytemow pracy, umow o prace, rodzajow umow ... i calego tego bajzlu tyle co jest w Polsce to chyba nigdzie niema. Tysiace przepisów i kilkanascie razy tyle interpretacji tych przepisow. Armie urzednikow ktorych trzeba sponsorowac i tysiace specjalistow od czytania ustaw ze zrozumieniem tylko poto zeby uniknac klopotow. Czy to nie moze byc jak w innych krajach. Pracujesz placisz od tego co zarobiles. Nie pracujesz nie placisz. Co to za bzdura ze musze placic skladke od 60% sredniej krajowej jak zarobie tylko 500 zl bo akurat tyle bylo dla mnie pracy.. Czyli jak to spiewal Czeslaw Niemen...Dziwny jest ten kraj...
esu / 2011-10-15 14:43
Zastanawiam się nie czy, lecz kiedy powstanie odpowiednik IRA lub ETA walczący o wolność przedsiębiorców i wieszający pod osłoną nocy złapanych urzędników ZUS z kartką na szyi - "Bądź nadgorliwym łataczem dziury budżetowej a skończysz tak samo". Bo do tego urzędnicy tej instytucji pchani nad krawędź przez bankructwo ZUS w końcu doprowadzą zwłaszcza, że kościoły pustoszeją i coraz mniej dobrodusznych Polaków. Może nawet już coś takiego powstało, tylko w TV nie mówią tego żeby nie powiększać rzesz takiej organizacji.
dgen / 2011-10-15 13:33 / Tysiącznik na forum
znam ten temat z autopsji...
co z tego, że była ustawa, opinie prawników a nawet pisemna decyzja ZUS !!!!!!!!!!
teraz drżę jak przychodzi listonosz i czy złodziejskie państwo tuska nie zmasakruje finansowo mnie i mojej rodziny.
W****** mnie tylko to "przyjazne państwo" i POlityczne zapewnienia o "likwidacji barier" czy sprzyjaniu przedsiębiorcom.
antyNWO / 77.237.3.* / 2011-10-15 13:36
Mogłeś głosować na Nową Prawicę, a tak to niech cię zlicytują prawnie czy bezprawnie, za głupotę się płaci.
kasa na Zomo i górników potrzebna na wczoraj. Rostowski / 178.213.127.* / 2011-10-15 11:00
kasa na Zomo i górników potrzebna na wczoraj. Rostowski
Alfista nielogo / 178.36.4.* / 2011-10-15 11:07
No jeszcze by się przydała na emeryturę dla agenta Tomka ;) no i nie zapominajmy o jego poselskiej pensji.
Bo o miliardach dla rolniczych agencji trzymanych przez PSL, to cicho sza!
OIIIIJIP]J] / 92.26.209.* / 2011-10-15 10:19
W POLSCE TYLKO POLITYCY ,KSIEZA I GANGSTERZY MOGA PROWADZIC FIRME W POLSCE.RESZTA NIE MA SZANS NA UCZCIWY BIZNES W POLSCE BO POLSKA TO NIE JEST KRAJ DLA UCZCIWYCH LUDZI!!!

Najnowsze wpisy