Forum Polityka, aktualnościGospodarka

ZUS frontem do klienta. Będą "kolejkomaty"

ZUS frontem do klienta. Będą "kolejkomaty"

Money.pl / 2010-10-06 15:14
Komentarze do wiadomości: ZUS frontem do klienta. Będą "kolejkomaty".
Wyświetlaj:
qqryk / 2014-11-18 13:14
love kolejkomaty!
nie ma nic gorszego niż pytania starszych pań" na którą godzinę był umówiony? bo jaaaaaaa...." albo "ja byłam za ta Panią proszę Pana" ehhh a tak mam dowód na papierku, wszystko poukładane w porządeczku i nikt się nie pcha. jestem za tym bardziej że w Polsce mamy świetnych Dystrybutorów takich jak [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
żuczko / 83.2.33.* / 2010-10-06 17:29
ZUS Zadkiem do klienta. Będą "kolejkomaty" i kolejne etaty dobrze płatne tylko skąd oni nabiorą tylu uczonych co będą potrafili i słuchać i pisać i czytać ze zrozumieniem.
Elendir / 2010-10-07 07:32 / Łowca czarownic

Będą "kolejkomaty" i kolejne etaty dobrze płatne

Wiesz chociaż ile płacą w ZUS osobą z obsługi klienta? Może byś złożył swoją aplikację?
EWR / 12.157.176.* / 2010-10-06 17:07
Czy naprawde nie mozna ograniczyc w ZUS liczby pracownikow???
Te biegajace panienki nie potrafiace udzielic prostej informacji to zenada ale tez wyrzucanie w bloto naszych podatkow!!!!!
Przyjedzcie od USA do Social Security na szkolenie, zobaczycie co robi jedna osoba w okienku! Caly zakres informacji!!!!!
sxsxsxsx / 62.21.27.* / 2010-10-06 16:01
Generalnie jak sie idzie do zusu to i tak nikt tam nic nie wie... wiec bedzie coraz wiecej tych co nic nie wiedza... zaenada...
żuczko / 83.2.33.* / 2010-10-06 15:14

ZUS planuje skierować więcej pracowników do obsługi klientów

hehehe po co wyrzucać pieniądze w Inspektoracie czy w Oddziale jest tylko wyłącznie jedna osoba, powtarzam JEDNA osoba, starsza tuż przed emeryturką która ma zakres wiedzy pozwalający jej na udzielanie informacji. Gorzej jak pójdzie na urlop.
Reszta lata jak messerschmitte kawka plotki i transport tych samych papiórów i w koło Macieju

Najnowsze wpisy