Forum Forum emerytalneOFE

ZUS planuje przekazanie do OFE ponad 10 mld zł

ZUS planuje przekazanie do OFE ponad 10 mld zł

Wyświetlaj:
Przemol / .* / 2004-06-12 04:43
7mld zaleglych skladek... 2.5mld karnych odsetek... Osoby odpowiedzialne za komputeryzacje ZUSu czuja sie bezkarnie... Prokom dalej wygrywa panstwowe przetargi... Psy szczekaja...
adam / .* / 2004-06-07 14:59
Kłamstwo!!!!Moje składki przychodzą non-stop z opóźnieniem, a od kwietnia przestały w ogóle wpływać.
iks / .* / 2004-06-06 16:54
cytat: "sytuacja finansowa ZUS jest bardzo dobra i rośnie ściągalność składek";prosty wniosek nr 1: im większa będzie ściągalność składek, tym więcej ZUS będzie balował!prosty wniosek nr 2: Tak trzymać!
M / .* / 2004-06-04 18:06
Pani prezes kłamie! Moje składki od początku roku przychodzą w minimalnych kwotach lub wcale! Nie spodziewam się, abym dożył chwili że ZUS będzie na bieżąco ....
Andrzej / .* / 2004-06-11 07:52
W Twoim przypadku problem może nie leżeć po stronie ZUS. Przyczyny takiego stanu należałoby poszukać gdzie indziej.
podatnik / .* / 2004-06-08 22:55
To jeszcze nic. Moje składki z ZUS-u w Zielonej Górze nie wpływają od lata ubiegłego roku. Niezłe co? Ale ja im nie odpuszczę. Złodziejom mówię stanowcze nie !!!
okr / .* / 2004-06-04 11:43
Może by tak ogólnie pojęte MEDIA podjęły odpowiednią akcję i zmusiły szanowną Panią Prezes ZUSu do rezygnacji ze stanowiska za organizację konferencji w najdroższym hotelu w Krakowie z naszych pieniędzy. Być może to powstrzymałoby następnych przed marnowaniem naszych pieniędzy. W przeciwnym wypadku Aleksandra Wiktorow będzie tylko kpić z nas wszystkich i dziękować telewizji, ze zrobili jej bezpłatną reklamę.
JA / .* / 2004-06-03 18:42
SAMOTNYM MATKOM I OJCOM I STĄD MACIE KASE !!! IMPREZKI W EXTRA HOTELACH TEŻ ZA TO ROBICIE !!!! ZUS POWINNO SIĘ ZLIKWIDOWAĆ I DAĆ TYM WSZYSTKIM ZŁODZIEJOM 170zł MIESIĘCZNIE - NIECH WTEDY BALUJĄ !!!!

Najnowsze wpisy