Forum Polityka, aktualnościKraj

Związki partnerskie w Polscce. Donald Tusk ostrzega

Związki partnerskie w Polscce. Donald Tusk ostrzega

Wyświetlaj:
deck / 62.141.206.* / 2013-06-15 22:19
> ocenił premier Donald Tusk, występując podczas V Kongresu Kobiet.

To wystapienie to chyba raczej podlizywanie sie "prawemu skrzydlu" pelo.
Swoja droga, czy na "kungresie" byly szkolenia z cyklu "jak wcisnac biednemu panstwu dreambublery, ktorych nie potrzebuje, tak zeby jego linie lotnicze upadly"?

Bigoteria ze glowa boli.
FD / 89.67.125.* / 2013-06-15 21:55
Premier jako profesjonalista w zakresie historii może posiłkować się oceną prawnej problemu w ub.tysiącleciu, której krańcem winien być Kodeks Karny RP z 1.IX.1932 r :
1559 r – ukazuje się „Postępek sądów około karania na gardle”, będący adaptacją Constitutio Criminalis cesarza Karola V do warunków polskich. W myśl jednego z artykułów mężczyźni, którzy dopuszczą się współżycia homoseksualnego, mają być skazywani na śmierć i paleni na stosie.

1847r , 20 grudnia – władze Królestwa Polskiego wprowadzają Kodeks kar głównych i poprawczych, zakazujący stosunków homoseksualnych pod karą bezterminowego zesłania na Syberię, a przypadku współżycia z nieletnim karą 10-12 lat pracy katorżniczej na Syberii.

1932 r., 1 września – wchodzi w życie polski Kodeks Karny, znoszący formalnie obowiązujące do tego momentu przepisy karne państw zaborczych, m.in. karalność praktyk homoseksualnych.

1988r., 5 marca – prof. Mikołaj Kozakiewicz kieruje do Ministra Spraw Wewnętrznych gen. Cz.Kiszczaka oraz Ministra Zdrowia Z.Komendera petycję w sprawie przeciwdziałania AIDS, szkodliwych skutków akcji „Hiacynt” oraz umożliwienia gejom i lesbijkom legalnego organizowania się. Petycję popierają: Stanisław Ehrlich, Kazimierz Imieliński, Jerzy Kawalerowicz, Tadeusz Kielanowski, Szymon Kobyliński, Daniel Passent, Bolesław Popielski, Artur Sandauer, Zbigniew Sternadel, Bogdan Suchodolski i Jan Szczepański.

1991, 7 maja – premier J.K Bielecki dymisjonuje wiceministra zdrowia Kazimierza Kaperę za stwierdzenie w wywiadzie dla wiadomości TV1, że „AIDS jest ograniczony przede wszystkim do jednej grupy, (…) która w naszym pojęciu jest zboczona, czyli do kontaktów homoseksualnych”; w obronie zdymisjowanego staje prymas Polski, arcybiskup Józef Glemp.
DFka / 89.67.102.* / 2013-06-16 08:59
myślę, że odwołanie się do Donalidino jako historyka to pokładanie zbyt dużej nadziei w jego wykształcenie i posiadaną wiedzę. Wiadomo - to leń i pozorant !
nixie / 89.71.90.* / 2013-06-15 21:43
Podwyżki świadczeń pielęgnacyjnych, budowa świetlic- się uśmiałam. Skąd premier weźmie kasę jestem ciekawa. Na emerutury za chwilę zabraknie a on kuźwa obiecuje gruchy na wierzbie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Piotr SoS / 89.76.98.* / 2013-06-15 21:23
Głód , bezrobocie, afery, nepotyzm, korupcja, fatalny stan państwa, ciągłe podwyżki wszystkiego, rozrzutność rządzących, wydawanie lekką ręką miliardów złoty na podwyżki dla siebie - to pikuś.. O biedaków, chorych, inwalidów nikt nie dba. My, Polacy mamy po dziurki w nosie transwestytów i innych odmieńców i nie dlatego, ze jesteśmy nie tolerancyjni. Jesteśmy, ale nie można problemami 5 % ludzi zajmować się cały czas !!!!
MG42 / 193.238.200.* / 2013-06-15 21:13
LGBT to, LGBT tamto. Ciągle słysze o gejach, lesbijkach, transach, społeczności gender. Rzygać mi się chce. Za karzdym razem jakbym w mordę oberwał. Jakby mi ktoś tyle gadał o Jezusie to przestałbym do kościoła chodzić

s

Prawdao / 83.21.106.* / 2013-06-15 20:52
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
tako rzecze zaratustra / 164.126.62.* / 2013-06-15 21:12
No to klechy będą musiały wyjechać z kraju w którym nie będą mogły zaspokajać swoich naturalnych potrzeb. I kto wtedy będzie nasze dzieci uczył w szkole religii?
457 / 88.199.162.* / 2013-06-17 12:15
środowiska LGBT - oni tez chcą kochać twoje dzieci.
JanuszPOlikot / 2013-06-15 20:13 / Tysiącznik na forum
Mam dość naturalną skłonność, może nawet zbyt perfekcyjnie ją wyszlifowałem –
unikania sytuacji, które wiążą się z czymś przykrym albo z wysiłkiem.

TUSK ty się zabieraju za gospodarkę.....bo to że masz skłonność do unikania poważnych tematów to wiemy.......
Teraz nas pan Tusk bedzie zabawiał tematami zastępczymi......jakimiś głuPOtami

Najnowsze wpisy