Forum Polityka, aktualnościKraj

Związki partnerskie według prezydenta. Nowa ustawa niepotrzebna?

Związki partnerskie według prezydenta. Nowa ustawa niepotrzebna?

Wyświetlaj:
adalbrecht / 37.31.145.* / 2013-02-01 06:50
a może ustawę o wolności sexsualnej , mam sąsiadów sasiadeczka niczego sobie no i mi niczrgo nie brakuje . Ale przejdźmy do sedna żona sypią że mną trzy razy w miesiącu bo uważa że i to jest za dużo niestety ja bym chciał ale trzy tazy dziennie , sąsiedzi mają podobny problem ale tam strona pasywna jest sąsiad . I w czym problem dogadalismy się z sąsiadka o pomocy i wspolpracy ale to jest zdrada i niemoralne . Mamy gorąca prośbę do naszych posłów o jakas ustawę znoszaca wierność małżeńska i moralność no bo to nie jest zdrowe żeby zdrowa kobieta i zdrowy facet nie mogli sobie pomoc w pottzebie .
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jancio wodnik / 94.254.144.* / 2013-01-31 22:54
Co to za portal ??? Dlaczego moderator ruguje wpisy tych wszystkich gejów[...][...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
.
Czyżby im również trudno było się pogodzić ze zrównaniem przywilejów małżeństwa z wolnym związkiem (nawet hetero). Czyżby zrozumieli, że jak słońce świeci to wszystkich można mieć w d... ale jak przyjdzie burza to można liczyć tylko na najbliższych (rodzinę). Najlepiej doprowadzić do zatomizowania społeczeństwa, zniszczenia rodziny,więzi między ludźmi a później nie będzie problemów z prowadzeniem baranów na rzeź. Przykładów w historii było wiele, choćby holokaust.
prezydęt / 178.37.103.* / 2013-01-31 22:00
To nie jest mój prezydent. Mój został prawdopodobnie zamordowany a ta osoba na tym skorzystała wchodząc w jego buty i już przez to nie jest dla mnie wiarygodna.

Nie jestem fanem elit przywódczych, tych z racji błękitnej krwi, z nadania bożego, czy produktów medialnej demokracji. Ale mam honor i ten każe mi trwać przy przywódcy mojego narodu.

[...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
.
europa_2013 / 83.11.23.* / 2013-01-31 20:48
W komuniźmie wierni towarzysze muszą mieć zagwarantowane przywileje oczywiście na koszt podatnika.Lenin byłby dumny z inicjatyw Tuska.
Rtx / 87.205.164.* / 2013-01-31 20:18
Żadnych przywilejów ekonomicznych.
Żadnego wspólnego opodatkowania, dziedziczenia itp.
Ewentualnie można dopuścić dziedziczenie majątku zgromadzonego w czasie trwania związku.
ffde / 89.231.86.* / 2013-01-31 20:02
Nie czytacie w mediach? Przecież piszą , że wszyscy wybitni ludzie byli homoseksualistami, większość artystów, naukowców, twórców kultury i postępu. Z tego powodu należy oddać im stanowiska nie tylko w Sejmie ale w ogóle władzę.
komcio_komcio / 213.146.44.* / 2013-01-31 19:35
Co temu Komorowskiemu nagle świtnęło, czyżby należał do "konkretnych ludzi z konkretną sytuacją życiową" i chciał coś tam sobie przygruchać, a potem zalegalizować? No, przecież prezydent nie może nielegalnie...:)
rembert2 / 2013-01-31 19:12 / Tysiącznik na forum
W sumie glos rozsadku-w projekty ustaw wpakowano szereg zapisow wymagajacych uregulowania prawnego ale istota byly zwiazki homo i to budzilo spory.Moze i warto po prostu uzupelnic istniejace ustawy aby jesli ktos z kims mieszka to moze po nim dziedziczyc czy pomagac w chorobie.Ale juz ulgi podatkowe czy zmiana nazwiska wchodza w prerogatywy rodziny.Obawiam sie tylko ze ani lewica ani urazony Donald na to nie pojda-beda sie drzec dla zasady
m-53 / 95.49.161.* / 2013-01-31 19:29
Kompletne bla, bla. Komorowski wszystko pomieszał. Ty zresztą też.
jesli ktos z kims mieszka to moze po nim dziedziczyc czy pomagac w chorobie.

Dziedziczyć może na zasadach ogólnych - wystarczy spisać testament. Natomiast dziedziczenie z preferencjami podatkowymi to jest, jak sam napisałeś ulga podatkowa, prerogatywa przysługująca rodzinie.
Opiekować się może ( tu nie jest potrzebna żadna regulacja), dostęp do informacji medycznej - wystarczy proste upoważnienie.
rembert2 / 2013-01-31 19:35 / Tysiącznik na forum
Skoro tak to jak napisalem istota jest mozliwosc zwiazkow homo-pozdro bez ble ble ble

Najnowsze wpisy